Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőgyógyászati problémák fórum

Nőgyógyászati problémák (beszélgetős fórum)


17. cicmic87 (válaszként erre: 16. - Zebracsikó)
2013. márc. 31. 07:44

Igen ezt tudom, csak azt nem, hogy mit mivel helyettesítsek!

Mert már cukorból is van annyi féle, liszt.....

Szerinted?

16. zebracsikó (válaszként erre: 13. - Cicmic87)
2013. márc. 29. 21:32
semmi cukor, semmi liszt, semmi tészta, semmi élesztős cucc
15. moonlight13 (válaszként erre: 13. - Cicmic87)
2013. márc. 29. 21:30
A diétától véülis bajod nem lesz, max. nem változik semmi!
14. moonlight13 (válaszként erre: 13. - Cicmic87)
2013. márc. 29. 21:29
Szerintem a gombát már éreznéd! De azt írtad, nem érzel semmit! Allergia is lehet, és ha félrekezelnek, felbomlik benned az egyensúly!
13. cicmic87 (válaszként erre: 12. - Moonlight13)
2013. márc. 29. 20:45

Köszönöm a jó tanácsot!!!!

Írták,hogy szánhidrát mentes diéta csináljak, lehet az táplálja a gombákat!!!!

12. moonlight13 (válaszként erre: 10. - Cicmic87)
2013. márc. 29. 09:33

A holt több, hol kevesebb folyásod, ha nem érzel ezzel kapcsolatban semmi különöset, akár hormonálisv. esetleg allergia is lehet. Vigyázz, nehogy félre kezeljenek! A méhszájseb más téma!

STD-re menjetek, ott mindenféle tenyésztést megcsinálnak, ha ott nem jön ki semmi, akkor nehogy kezeltesd!

11. megi04 (válaszként erre: 9. - Cicmic87)
2013. márc. 28. 20:30
Ezt megértem.Azt nem értem,hogy a doki hogy mondhatott olyat,hogy nem kell vele foglalkozni?!
10. cicmic87 (válaszként erre: 6. - Taste)
2013. márc. 28. 20:10

Folyásom mindig van, de hol több, hol kevesebb és ez arra utal, hogy fertőzésem van, azért kell a páromnak is részt vennie a vizsgálatokban, mert ha kapok kezeléseket, gyógyszert... elmúlik a folyásom, attól én megint elkaphatom ,ha a párommal együtt leszünk és ismét oda vissza adjuk egymásnak a fertőzést!

Igen jól látod a fő probléma a méhszájsebbel van. Fájni nem fáj, csak az utóbbi időben véreztem az együtlétek után!!

9. cicmic87 (válaszként erre: 2. - Megi04)
2013. márc. 28. 14:10
Azért nem foglakoztam vele,mert tünetmentes voltam korábban!
8. cicmic87 (válaszként erre: 2. - Megi04)
2013. márc. 28. 14:08
Igen most már új orvoshoz járunk!
7. cicmic87 (válaszként erre: 5. - Zsanci79)
2013. márc. 28. 14:08
Jövőhéten megyünk még vizsgálatokra, amit a tb nem támogat, de megcsináltatkuk, ha jól emlékszem akkor tenyésztésnek mondják, de nem szeretnék hülyeséget írni!
6. Taste (válaszként erre: 1. - Cicmic87)
2013. márc. 28. 14:06

Szia,

Nem értem pontosan a próblémát. Szóval méhszájsebed van, és folyásod is néha. Ezek még sztem sem utalhatnak HPV -re, de azért jó, h megcsinaltattad a szűrést. Viszont azt nem értem, h ha nincs viszketés, nagyon erős folyás, hasfájás, stb .., akkor a párodnak mi köze ehhez? És mi az, amit visszaadhat? Nekem úgy jött le, ha fő probléma a méhszájsebeddel van. Úgy tudom, ha vérzik, az probléma. Fáj is?

2013. márc. 28. 14:05

Chlamydia is okozhat ilyeneket.

Nálam is most derült ki.

Érdemes arra is szűretni.

4. Mazsinka (válaszként erre: 1. - Cicmic87)
2013. márc. 28. 14:03

Nekem is van méhszájsebem, meg még egy tucat nőnek. Sokan nem foglalkoznak vele, pl. anyukámnak is van 27 éve. Őt nem érdekli, engem igen.


Engem zavar az enyém, mert szokott fájni, és okoz más panaszokat is. Áprilisban fogom lelézereztetni, előtte kúpozok, hogy megfelelő legyen neki a terep. Jó az orvosom, sokan dicsérik, és kevésnek jön vissza, de nagyon oda kell utána figyelni. Szerintem szedesd le te is, ha módodban áll!

2013. márc. 28. 14:01

Együttlét utáni vérzés: kontakt vérzés.

Két hete voltam dokinál, nálam a tabi csinálta :( kaptam újat. De sajnos van még másik 5ok ami miatt lehet :S

2013. márc. 28. 14:01

Hát..nem tudom...Nekem fura,hogy a doki azt mondta,ne foglalkozz a méhszájsebbel...

Másik orvost próbáltál már?

Igen,én is úgy tudom,hogy nem csak a fehér liszt,hanem az összes magas szénhidrát tartalmú izé,kedvez a gombának.

2013. márc. 28. 13:54

Sziasztok!

Kicsit hosszú leszek, ne hargudjatok!


Már vagy másfél éve tudom, hogy van méhszájsebem és folyásom(tünetmentes)ami már nagyon rég óta van, de az orvosom azt mondta, hogy ez szinte minden nőnél előfordul.... ne foglalkozzak vele. Mostanában az együttlétek után szoktam vérezni, ezt nem tartottuk jónak. Másnál is volt már ehhez hasonló? Ezután elmentünk egy másik orvoshoz, aki vett tőlem citológiát és különböző vizsgálatokat csinált, a páromat is elküldte vizsgálatra,mert ha én kigyógyulok akkor még vissza adhatja nekem...


Csináltattunk hpv vizsgálatot is biztos ami biztos,de a doki szerint ez nem lehet nálm, de úgy voltunk vele, hogy inkább nézzük meg azt is.


Jövőre szeretnénk majd belevágni a babaprojektbe és a párom mindig is mondta, hogy ezek a dolgok nem normálisak, de én vhogy szentül hittem a volt dokimnak.


Azt írták az ambuláns lapomra, hogy szénhidrát szegény diétát kell csinálnom, ezt már csak itthon vettem észre. Utána olvagattam és, ha jól értelmezem akkor aki hajlamos a gomás fertőzésekre annak nem ajánlott a fehér liszt.... mert még az is rásegíti a gomba szaporodását vagy ez csak a canditásokra vonatkozik?

Tudom a google a barátom és már annyi félét olvastam, de én személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy másnál is volt már ilyen?

Válaszaitokat előre is köszönöm!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook