Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Természetgyógyászt keresek, aki segítene nőgyógyászati problémákban! fórum

Természetgyógyászt keresek, aki segítene nőgyógyászati problémákban! (beszélgetős fórum)


2013. márc. 12. 21:22
én Bp-en tudok. priviben megadom, ha érdekel valakit.
10. kiscsillag01 (válaszként erre: 7. - D71ef05a8e)
2013. márc. 12. 16:30
igen, nevet , címet keresek, nem online akartam megoldani a problémámat!
2013. márc. 11. 21:26

Sziasztok!

Sajnos én csak Budapesten ismerek olyan nőgyógyászt, aki természetgyógyász is, és előnyben részesíti az ilyen jellegű kezeléseket. Dr Petróczi István, a fiatalabb, (édesapját is így hívják), úgy tudom hogy most a János kórházban rendel, illetve a Hársfa utcában van rendelője.

2013. márc. 11. 21:13
Ez igaz. De így általénosságban,az,hogy nőgyógyászati probléma,az nagyon sokféle lehet...
7. d71ef05a8e (válaszként erre: 6. - Megi04)
2013. márc. 11. 21:11

Szerintem egyáltalán egy nevet, elérhetőséget keresne a fórumindító, én legalábbis azt keresnék. Tehát nem itt online tanácsadásra gondoltam.


A google jóbarátom, de nem mindegy, hogy valaki magát hirdeti, vagy valakit úgy ajánlanak, mert rajtuk is segített már. Sok a kuruzsló, még akkor is van kockézat, ha jók a referenciák, nemhogy anélkül.

2013. márc. 11. 20:24
Egyetlen természet gyógyász sem tud látatlanban tanácsot adni...:(
2013. márc. 11. 20:20
Nem tudom... - az orvosi vagy a gyógyszerészeti karon végeznek a természetgyógyászok :(
2013. márc. 11. 19:49
senki nem tud senkit ? :(
2013. márc. 11. 19:44
én is várom akár privátban is az üzeneteket :)
2013. márc. 11. 19:43
Ne haragudj, hogy érdemben nem tudok neked segíteni, de mivel maga a téma engem is érdekelne, itt szeretném kérni, hogy aki Pécsett tudna haosnló szakembert, akihez járt is, és segített is, az legyen szíves ajánlja nekem, akár privátban is!
2013. márc. 11. 19:42
Leginkább Jász-Nagykun-Szolnok és Hajdú- Bihar megyében! De várom továbbá olyan fórumozokat akiknek sikerült kigyógyulnia nőgyógyászati problémákból természetgyógyász segítségével! Neten keveset találtam akikről írnának valamit, nem szeretnék kuruzslóba botlani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook