Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőgyógyászati hormonok eredményeinek értelmezése fórum

Nőgyógyászati hormonok eredményeinek értelmezése (beszélgetős fórum)


3. Virág9 (válaszként erre: 2. - 4349951813)
2018. nov. 23. 18:08
Szia! Nagyon szèpen köszönöm!!!! Meglesem Őket hàtha valaki tud valami okosat! 😜😊🙏🏻
2. 4349951813 (válaszként erre: 1. - Virág9)
2018. nov. 23. 17:59

Szia!

Babák mamák fórumon vannak jó topikok,ott tudnak neked segíteni a csajok.

Tudom hogy nem lombikozol,de a Lombikprogram 40 felett topicba nagyon ügyesek és segítőkészek a csajok.

2018. nov. 23. 17:41

Valaki tud segíteni értelmezni a 20 napi hormonok eredményét?

Lh 20,94 IU/l

Fsh 9,89 IU/l

Prolaktin 322 mIU/l

Ösztradiol 1211,1 pmol/l

Progeszteron 1,42 nmol/l

Totál tesztoszteron 0,890 nmol/l


Ezek a 20. Napi hormoneredmények ma kaptam meg. Annyi világos nincs peteérésem a többit nem értem. Fél éve próbálkozunk babával semmi eredménye,ezért kellett a vizsgálat. Ami érdekes hormonvizsgálat előtt voltam nőgyógyásznál és ultrahagon keresztül láttuk volt 2 nagy tüszőm,15 mm / es. Azt mondta most kell együttlenni 2-3 napban mert megfog repedni. De ezek szerint mégsem sikerült. Az értékeim mellett van luteális fázis

Középidő

Folliculáris fázis

Most nekem mit kell nézni? Ha a középidőt nèzem minden határon belül van kivéve a progeszteron. Ha a luteálist akkor gond van sok helyen. Valaki tudna segiteni? Kedden megyek vissza nődokihoz ugy izgulok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook