Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki megmondaná, hogy a nyáregyházi Jósa András kórház nőgyógyaszát készült vizsgálat eredménye mennyi idő és hol vehető át a lelet? fórum

Valaki megmondaná, hogy a nyáregyházi Jósa András kórház nőgyógyaszát készült vizsgálat eredménye mennyi idő és hol vehető át a lelet? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 15. 14:53

Nekem ki kell, mert le kell adnom.


De ma már sikerült a problémát orosolni. Köszönöm!

10. saintpaulia (válaszként erre: 9. - Csirivirir)
2012. máj. 15. 13:43
Akkor az rákszűrés. Ha gáz van értesítést kapsz a lakcímedre, ha jó az eredmény akkor nem. Nem kell kikérni a leletet.
2012. máj. 14. 17:17

Írtam, nőgyógyászatról van szó.


Sima nőgyógyászati lelet, citológia.

2012. máj. 14. 16:46
Vérvételt például az egyik régi épületszárny első emeletén lehet átvenni taj szám ellenében. Rákszűrés eredményét az orvos kapja meg, de ha gáz van én úgy tudom, hogy küldenek levelet. Nem tudom milyen vizsgálat....
2012. máj. 14. 16:34
Milyen vizsgálatról van szó?
2012. máj. 14. 16:02

Én felhívtam azt a számot, amin időpontot kértem. A hölgy nem volt valami segítőkész. Gyakorlatilag annyit mondott, hogy kérdezzem meg a doktor úrtól, aki vizsgált. Magyarul elmondtam neki, hogy nem tudok visszamenni. Na mindegy.


Holnap is felhívom, hátha egy értelmes ember ül majd a telefonnál.

5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Csirivirir)
2012. máj. 14. 16:02
Talán ők, esetleg telefonon.
4. homern (válaszként erre: 3. - Csirivirir)
2012. máj. 14. 15:55
Telefonon megmondják :)
2012. máj. 14. 15:53

Nem közölték, korábban soha nem jártam ott. Nem tudom abban a kórházban mi a szokás.


Elfelejtettem a nagy beszélgetésben megkérdezni, ők sem mondtak semmit. Nem a városban élek, nem tudok visszamenni megkérdezni.


Most mit tegyek?

2012. máj. 14. 15:52
Nyíregyházi , csak elírtam, bocsánat!
2012. máj. 14. 15:52
Valaki megmondaná, hogy a nyáregyházi Jósa András kórház nőgyógyaszát készült vizsgálat eredménye mennyi idő és hol vehető át a lelet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook