Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nincs pénzem, nem vesznek fel sehova dolgozni, kilátástalan... fórum

Nincs pénzem, nem vesznek fel sehova dolgozni, kilátástalan... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7 8
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Miss Angel)
2023. jún. 10. 15:43
Köszönöm szépen, próbálok kitartani!
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. jún. 10. 15:42
Teljesen leadtam már, pedig egyetemi végzettségem van és mindig is intellektuális munkát végeztem. Még eladónak sem vesznek fel, pedig állítólag hiány van. Napi bejelentéses munkát sem találok. Már arra sincs pénzem, hogy interjúra menjek, mert vidékről drága az utazás és nincs kedvezményem. Szóval tényleg nem értem miért történik mindez - még napszámba is elmennék, bárhova. A létező összes munkára jelentkeztem. Férfiként már el tudtam volna menni segédmunkásnak, de nőként ez lehetetlen. Szakmát kitanulni nincs időm, mivel nincs pénzem ételre és utazásra sem - és nincs családi hátterem, a rokkant édesanyámon kívül mindenki meghalt.
2023. jún. 10. 15:26

Mikor az ikreim oviba kezdtek járni, nem kellettem én sem takarítónak. Mit tettem!

Kitanultam a szobafestést! Segéd munkás lettem!

Oda jó voltam részmunkaidőben is!

Létrával sétáltam, alapoztam, gletteltem, csiszoltam, alapoztam, zománcoztam és olyan volt,mint egy tükör! Imádtam!Tovább fejlesztettem magam ebből is!

11. Főnix3 (válaszként erre: 10. - Miss Angel)
2023. jún. 10. 15:26
Bizony! Pont így!
10. Miss Angel (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. jún. 10. 15:21

de bizony van


sz*ros takaritoi munkára nem veszik fel az embert,annyi a jelentkező,voltam hasonlo helyzetben évekig,hála istennek nekem sikerült magam mögött hagyni ezt az időszakot...

ja és nem falun,meg tanyán élek hanem nagyvárosban.



vallomás kiirójának sok sikert kivánok,ne add fel!!!!

9. Bichi (válaszként erre: 4. - Charlize)
2023. jún. 10. 14:23

Rengeteg olyan munka van, ahol még szállást is adnak. Persze nem a legkellemesebbek, de ha valakinek nincs annak gondolom nincs oka a válogatásra. Megértem, hogy sok embernek még netje sincs, de hogy nincs egy olyan ismerőse sem, akinek van, azt már nem. Főleg, hogy az ilyen kisebb településeken még az önkormányzatnál is megoldható az, hogy a netet megnézzen valamit.

Nem állítom, hogy bárkinek is könnyű, aki rosszabb sorból indul, és bizony sokszor meg kell hunyászkodni, de a te példádban lévő 20 éves fiú bármikor találna lakhatással, napi kifizetéssel fizikai munkát...

8. Myra
2023. jún. 10. 14:02
Én is állást keresek, hasonló helyzetben vagyok, de remélem sikerül majd! Szóval nem add fel!
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Simple)
2023. jún. 10. 12:14

Nem szabad a látszatnak bedőlni. Az én szférámban 2 éve nem emeltek egy rohadt fillért sem.

Aki teszi a dolgát, az hivatástudatból teszi, meg van hirdetve több állás, de azért mert muszáj, megmondta főbácsi, csak akkor lehet bért emelni, ha kellően kevesen lesznek, lassan leáll a gépezet annyian lépnek ki, de újat nem vesznek fel.

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Charlize)
2023. jún. 10. 12:04
Aki nem látott, tapasztalt még ilyen helyzetet, annak nagyon nehéz ezt elképzelni, hogy ilyen létezik, pedig sajnos van.
2023. jún. 10. 11:21

Bocsánat!

Lehet az arcodra van írva, hogy negatív pólus.

Ez sok embert taszít.

Nehéz ebből kitörni, de nem lehetetlen! Ne add fel! Egyszer fenn, egyszer lent! Kitartást és sok erőt!

Kívánom a legjobbakat!


A mosoly egy görbe vonal, amely egyenesbe hozhat mindent.


Phyllis Diller

4. Charlize (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. jún. 10. 11:19

De, sajnos van ilyen. Dolgoztam önkormányzatnál, falun. Siralmas a helyzet sok helyen.

20 éves srác. Otthon nincs internet. Nincs miből. Nem tudott buszjegyet venni, állásinterjúra bejárni a szomszéd városba. Segély, közmunka felváltva, amiből a szülők adósságát is fizette. Évek óta kísért, amit akkor tapasztaltam. Én a (vár)megyeszékhelyen nem is gondoltam előtte, hogy pár km-rel odébb mennyivel nehezebb másoknak.

2023. jún. 10. 11:14
Mindenhol embert keresnek, akkora munkaerőhiány van. Nem értem.
2023. jún. 10. 10:51
Ilyenkor az van, hogy lejjebb kell adni az elvárásokat. Olyan nincs, hogy sehova nem vesznek fel, legfeljebb olyan, hogy te nem azt a munkát szeretnéd. Vállalj el bármit, és utána majd keresel tovább...
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook