Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyes alatt vissza szeretnék menni dolgozni, de nem vesznek vissza. Hogy is van ez? fórum

Gyes alatt vissza szeretnék menni dolgozni, de nem vesznek vissza. Hogy is van ez? (beszélgetős fórum)


2011. szept. 1. 21:27
én is jeleztem már, hogy visszamennék és nekem is ugyanezt mondták, hogy most nem tudnak majd ha lesz üresedés. Én úgy olvastam 2 hónap után köteles visszavenni. Én egy nagy állami cégnél dolgozom és mégis ez van...
4. b235ac96d5 (válaszként erre: 1. - Mazsola86)
2011. szept. 1. 19:27
Ez egy magán cég? Kérdezz meg egy munkaügyi jogászt. Ha szakszervezeti tag vagy kérdezd meg a titkárt, mert minden nagyobb szakszervezetnek van saját, ingyenesen igénybe vehető, munkaügyi jogásza, aki segít. Ha a gyes előtt volt státuszod, kötelesek visszahelyezni abba.Ne hagyd magad! :)
3. HegPet (válaszként erre: 1. - Mazsola86)
2011. szept. 1. 17:43
egyszerű: fordulj munkaügyi bírósághoz!
2011. szept. 1. 16:58
2011. szept. 1. 16:34
már hónapokkal ez előtt bejelentettem hogy vissza szeretnék menni. A válasz az volt hogy ha lesz üresedés akkor visszavesznek. Erre van üresedés, de ahelyett hogy engem vennének fel, inkább szétosztják a munkát egymás között. Így olcsóbb és ugyan annyi pénzért megcsinálják többen :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook