Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Németh Kristóf egyedül... fórum

Németh Kristóf egyedül... (beszélgetős fórum)


1 2
2010. dec. 23. 20:54
Szegény Kristóf...Lehet, hogy a Stohl viszi haza kocsival...:)
38. 2cb29de033 (válaszként erre: 2. - Sopianae)
2010. dec. 20. 13:19
Én sem tudnám a gyermekem soha elhagyni!!! :((( Amúgy meg elváltam 3 éve, otthagytuk kisfiammal exet, és most egy csodálatos házasságban élek, és imádják egymást a kisfiammal. :)))) Ja és jön a kistesó. :)))
2010. dec. 7. 21:11
"Szívből kívánom nekik, hogy akárhogy is alakul, ne a bosszú és az áskálódás legyen az alapja a cselekedeteiknek". Nem lesz az. Intelligens emberek.
2010. dec. 7. 12:45

Én már igazán nem tudom, mit gondoljak erről az egészről.

Az a legnagyobb baj, hogy mivel Kristóf ismert ember, tényleg a nyilvánosság előtt élnek, még ha próbálják is ezt a minimumon tartani. Viszont sok a rosszindulatú ember, és vannak közte újságírók, szenzációhajhászok is. És ki issza meg ennek a levét? Lóci, az az édes kis 3éves fiúcska.

A dolog másik része meg az, hogy egyes újságírók előszeretettel forgatják ki mások szavait, így ha Kristóf nyilatkozik, Niki nyilatkozik, 1-2 ismerős nyilatkozik, az be lehet állítani egyszerű helyzet-ismertetésnek, de sárdobálásnak is - utóbbit meg aztán egyszerű, ha az újságíró feltesz néhány provokatív kérdést...


Szívből kívánom nekik, hogy akárhogy is alakul, ne a bosszú és az áskálódás legyen az alapja a cselekedeteiknek.

Ha az a sorsuk, hogy együtt maradjanak, úgyis meg tudják majd oldani és beszélni a dolgokat, de jobb lenne, ha a média pusztán hírközlésre hagyatkozna...

2010. dec. 7. 08:17
A nőből (orvosi diplomás) többet néztem ki minthogy otthagyja azt a gyönyörű kisfiút... :(
34. elszabadult hold (válaszként erre: 32. - Martin3)
2010. dec. 6. 19:25
oké, nem fogok Kristóf ajtaján kopogtatni, hogy: "mit segíthetek?"
33. 937a2a883a (válaszként erre: 32. - Martin3)
2010. dec. 5. 15:47
egyetértek :)
32. martin3 (válaszként erre: 23. - Elszabadult hold)
2010. dec. 5. 14:33
szerintem meg nincs jogunk egyikre sem rosszat mondani, attól, hogy a csaj lépett ki a kapcsolatból, honnan tudjuk, hogy ő a hibás? nem látunk bele, hogy miért jutott el idáig....ha egy nő lelép, akkor annak előzményei is vannak...legalábbis, egy normális nőnál, nikit pl annak néztem. Szóval foglmunk sincs mi áll a háttérben és így nem igazságos egyik pártjára sem állni...ez a kettőjük ügye, és az is, hogy kristóf ezt megbocsájtja-e neki vagy sem. amúgy róluk csak azért tudunk, mert ismert személyek, de kb ezeket éli meg egy "mezei halndó" is...csak nem a a nagy nyilvánosság előtt...
31. 190124133c (válaszként erre: 28. - Elszabadult hold)
2010. dec. 5. 13:32
Jó,jó egészen másra gondoltam:-)
2010. dec. 5. 13:27
Nekem úgy tűnt, mióta családja lett - komolyan vette a dolgot. Vagy mégsem? Nem tudom. Nem hallottam róla ilyesmit - kivéve mikor Farkasházi Rékával volt kapcsolata. Bár akkor ő szabad volt és Réka volt a házas.
29. homokóra (válaszként erre: 28. - Elszabadult hold)
2010. dec. 5. 13:25
:):)
28. elszabadult hold (válaszként erre: 25. - 190124133c)
2010. dec. 5. 13:25
A finciskedés? :) Hát hogy nem marad a fenekén, ismerkedik, kalandot keres :)
2010. dec. 5. 13:15

Azért azt vegyük figyelembe, hogy Kristóf színész, és még csak ő nyilatkozott.

Amikor a bulvárban az álom nyaralásukról írtak, már nem éltek együtt, mert Kristóf nem a hűség megtestesítője, csoda, hogy a lány eddig is bírta.

Tehát: a bulvárból jövő infók alapján nem szabad senkit elítálni vagy magasztalni.

26. Sylvia81 (válaszként erre: 23. - Elszabadult hold)
2010. dec. 5. 13:11

No igen, ez igaz, Niki lépett.

Ma, mikor mindenhonnan azt hallja egy nő, hogy egyenjogúság van, nehéz elfogadni, hogy nincs. Merthogy nincs!!! Jó, persze, sokmindenben az van, főleg, míg nincs gyerek, de onnantól, hogy egy nő szül egy gyereket, ez marhára megszűnik. Meg kell felelni otthon, a férjnek és a gyereknek is, mert egy gyereknek nem mondhatod azt, hogy most nincs kedvem arrébb menni, maradj csendben és játssz egyedül. Egy negyed órát talán, de többet nem nagyon. Ráadásul szar látni, hogy apuka megy most is mindenfelé, bár lehet, hogy közel sem olyan sokat, mint előtte, anyuka meg otthon ül, mert a gyerekre is kell valakinek vigyázni. Ráadásul Niki ugye a szabadidejében még tanul(t) is, és az sem kikapcsolódás, ráadásul az orvosi nem egy sétagalopp.

25. 190124133c (válaszként erre: 23. - Elszabadult hold)
2010. dec. 5. 13:07
Mi a finciskedés?Nem hallottam még:-)
2010. dec. 5. 13:06
erről most olvasok először..igaz, én a sajtót mindig kihagyom...főleg a bulvárt..
2010. dec. 5. 13:03
Azért a legkisebb hírmorzsából is megítélve az a véleményem, hogy a csaj rúgta fel a kapcsolatot. Jobban tette volna ha ne finciskedik... Úgy tudom tanult, intelligens nő, persze ő is tévedhet a párkapcsolatát illetően. Ami a mai nők nagy részéből hiányzik - szerintem - az a kompromisszumkészség és a türelem. És ez nem egyenlő az alárendeltséggel és tűréssel.
22. Sylvia81 (válaszként erre: 20. - Elszabadult hold)
2010. dec. 5. 13:01

:)

Na, ha ezekkel találkozom, és érdekesnek tűnik, akkor tépek fel a hírgyűjtősre és olvasok el hitelesebbet. :)

Mindkettő szenzációhajhász, és csomó mindent kiforgattak már. A sztori sem jobb ám. :)

21. Sylvia81 (válaszként erre: 14. - Elszabadult hold)
2010. dec. 5. 13:00
Egy színész esetében ez mindig nehéz: mivel hitelesen kell játszania, úgy kell tűnnie, mintha. És egy nőben meg naná, hogy feléled a zöldszemű szörnyeteg!!! Asszem én pont ezért nem is bírnék színésszel élni. :) Mert az meg bunkóság lenne, hogy nem nézném meg soha. :)
2010. dec. 5. 12:59
A Best magazinban és a Blikkben olvastam róla. Mind a kettőn címlapon volt.
19. Sylvia81 (válaszként erre: 18. - Elszabadult hold)
2010. dec. 5. 12:57

Senkinek semmi köze, mondja ő, de azért ő is beszél a témáról.

Erről szól a média. :)


Melyikben találtad?

18. elszabadult hold (válaszként erre: 15. - Burkuska)
2010. dec. 5. 12:55
Senki nem osztja az észt - a meglátásainkat beszéljük itt meg éppen. Én is abból informálódtam és az alapján alkotok véleményt amit a lapok megírtak - az igazi, valós helyzetet persze nem ismerhetem. Ennek az "az amúgy meg senkinek semmi köze" kijelentésnek mi értelme van itt?
17. Sylvia81 (válaszként erre: 15. - Burkuska)
2010. dec. 5. 12:54

Most rákeresgettem az egyik hírgyűjtős lapon, és elég cifra cikkek jöttek ki. Tényleg volt közte olyan szenzációhajhász, amelyik azt sugallta, hogy már január óta nincsenek rendben a dolgok, meg olyan is, hogy Niki lelépett és otthagyta Lócit.


A fórumnyitónak talán annyi "hiba" róható fel, hogy nem olvasott el még vagy 10 cikket. :)

16. b73e24f31f (válaszként erre: 15. - Burkuska)
2010. dec. 5. 12:51
Igen lehet!
15. Burkuska (válaszként erre: 12. - Sylvia81)
2010. dec. 5. 12:49

Hiányos a fórum indító infója...ugyanis péntek este nyilatkozott a fókuszban Németh, és azt mondta,hogy a feleségénél van a gyerek,időnként elhozza ő is.Szó sincs arról,hogy lelépett a csaj.

Az a baj,hogy hiányos infók alapján ítélkeznek az emberek.Kicsit körül kéne nézni és utána osztani az észt.De amúgy meg senkinek semmi köze (elvileg),de a bulvár és a pletyka már csak ilyen. (még mielőtt megköveznének,csak jelzem,hogy nem szoktam fókusz és társait nézni,sem bulvárt bújni,csupán elemzés szempontjából tűnt fől a dolog,mint szakmámhoz közel álló)ennyi.

2010. dec. 5. 12:49
Kristóf a tévében is nyilatkozott a helyzetről: elismerte, igaz a hír, a felesége elköltözött tőle. Úriember volt: mélységes szomorúság és higgadtság mellett közölte, nem volna helyénvaló arról nyilatkoznia, hogy a neje hogy és miért és kivel. Amikor Niki közölte vele, hogy elköltözik, Kristóf megkérdezte: de ugye a gyereket nem akarja magával vinni? (de akarta). Végül abban egyeztek meg, hogy nem cincálják ki a kisfiút a megszokott közegéből, és az apánál marad. Az anyuka látogatja - de ugye a gyerek se hülye, csak kicsi - érzi, hogy nincs rendben valami. Én sajnálom Kristófot. Nem hinném, hogy egy olyan ember, aki mellett nem lehet élni és mindenáron keresni kell egy jobbat. Talán a féltékenység tette be a kaput a csajnál? Elvégre Kristófnak az utóbbi időben merész jelenetei voltak a Barátok közt-ben.
13. fiona 40 (válaszként erre: 1. - Elszabadult hold)
2010. dec. 5. 12:45
Nem egyszerű az anya helyzete ilyen esetben.Ha a gyerkőc/ök/az anyánál maradnak,sokkal nehezebb az élete,értve itt munkahely,párkapcsolat,stb.Én négy gyerekkel léptem ki egy rossz házasságból,de egyet sem adtam volna az apjának!Nem könnyű,de igyekszünk.A pasik /tisztelet a kivételnek/gyorsan tudnak lépni,két napig meg könnyű apának lenni.
2010. dec. 5. 12:45

"Alapvetően valóban nem élünk együtt, és a kisfiam az otthonában maradt, ahova született. Mi maradtunk abban a lakásban, a feleségem ment el, ez tény, de hangsúlyozom: nagyon fontos, hogy mindennek ellenére Nikivel normális viszonyban maradtunk. Nem vagyunk ellenségek, minden áldott nap beszélünk. A gyerek vele is nagyon sokat van. Nem úgy kell ezt elképzelni, hogy ő letiplizett itthonról, és azóta nem látta a gyerekét! Szó sincs róla. Mindkettőnknek a szemünk fénye Lóci"."


[link]

11. Sylvia81 (válaszként erre: 1. - Elszabadult hold)
2010. dec. 5. 12:42

Te, figyi, tutira elhagyta Lócit? Én ezt találtam:

[link]


Ebben az áll, hogy csak 3 napot van Kristófnál a gyerek.

2010. dec. 5. 12:40
Mélyen megvetem azt az "anyát", mert nem nevezném annak, aki otthagyja a gyerekét. SZánalmas.....ha csak meglátom Őket rosszul vagyok, de szegény gyerek
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook