Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 naposban kezdő vagyok és egyedül vagyok. Jön velem valaki? fórum

90 naposban kezdő vagyok és egyedül vagyok. Jön velem valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. dec. 11. 21:06

Valójában én nem is láttam az általad említett leveleket,mert törölték őket mire én este beléptem.Nem feszegetem a témát,mert nem is tudom miről van szó.Egyszerűen hiányoltam őt,mert megszoktam hogy mindig látható volt pár levele.

A tiltástól pedig nem tartok,hisz emberek vagyunk,kíváncsiak vagyunk,

dumálunk,érdeklődünk.Ez nem lehet ok arra hogy valakit töröljenek vagy tiltsanak !

Nem állhat érdekében ez egyetlen fórumnak sem.

De köszi a választ :-)

2013. dec. 11. 08:24
Gondolom láttad az általa indított, majd törölt fórum témát. Ott sokan bántották a hozzászólásaikkal.Nekem azt írta nem törli magát aztán mire legközelebb fel jöttem Ő már töröltette magát. Igazából fogalmam sincs mi történt.De nem boncolgatnám tovább ezt a témát,mert a végén még letiltanak miatta.
2013. dec. 10. 21:57

Sajnálom hogy törölte magát.

És miért bántották ,hisz ez csak egy arctalan,névtelen virtuális beszélgetős lehetőség,ahol lehet okos dolgokat is tanulni.

2013. dec. 10. 21:08
Kisibolya töröltette magát! Sokan bántották.
2013. dec. 10. 21:05

Hahó !

Már senki nincs itt csak én ?

Ugye nem adtátok fel a cél előtt ?!

2013. dec. 4. 20:36

Szia !


Azokra a levelekre gondoltam,amikben okos tanácsokkal ill. jó kis receptekkel szolgáltad a fogyókúránkat .

És egyáltalán olyan mintha az ember üres lakásra jönne haza este .

Megszoktam hogy mikor belépek vár pár elolvasatlan levél,pár hozzászólás, beszélgetés .

Hiányoznak ezek a levelek !

Hol vagytok lányok asszonyok ????

445. ef28dc56be (válaszként erre: 443. - Bencuska)
2013. dec. 4. 14:52
Milyen levelekre gondolsz?
444. ef28dc56be (válaszként erre: 443. - Bencuska)
2013. dec. 4. 10:12

Itt vagyok!

Miben segíthetek?

2013. dec. 4. 09:37

Hahó ...............!

Kisibolya hol vagy ? Hiányoznak a leveleid !

2013. dec. 3. 20:19

Szép jóestét annak aki itt van.

Ma keményítőnapom volt. Délben és este rizi-bizit ettem fejes salátával .Finom volt és jól is laktam vele.

Ti hogy álltok ? Mit ettetek ?

És egyáltalán hol vagytok ????

2013. dec. 2. 21:37
Az is lehet hogy gyümölcssalátát készítettem és többféle gyümölcsből állt .Talán valamelyik nem szerette a másikat.Bár az elmúlt héten többször is ettem pl. gatoját,és mindannyiszor kicsit ugyan, de fájt tőle a hasam .
440. ef28dc56be (válaszként erre: 437. - Bencuska)
2013. dec. 2. 08:30

Egyáltalán nem biztos, hogy a füge és a datolya volt a "bűnös"! Lehetett az a nap folyamán elfogyasztott másfajta gyümölcs is!

Persze, ha ezeken kívül mást a nap folyamán nem ettél, akkor viszont előfordulhat, hogy egyszerűen a gyomorsav követelte a kaját, és mivel "kapott egy kis munkát", így megnyugodott!

439. patapucs (válaszként erre: 438. - Patapucs)
2013. dec. 1. 22:02
Amúgy estére nekem a fejem fájdult meg. :-(
2013. dec. 1. 22:02

Érdekes, nem gondoltam, hogy ilyen hatásuk van. :-(

Mi lehet bennük vajon ami ezt okozta nálad??? El nem tudom képzelni...

2013. dec. 1. 21:53

Ma gyümölcsnapom volt .

Én még gyümi napon nem szenvedtem,de ma ........

A füge és a datolya ezentúl nem fog szerepelni az étlapomon. Annyira felfújtak,úgy fájt a hasam egész nap ....

Késő délután bekaptam egy kis darab hurkát kenyér nélkül /azért azt,mert az volt a férjem ebédje/mert olyan éhség gyütört,és égett a gyomrom .Azóta elmúlt az égés is és a hasfájás is.

Most ittam egy jó teát,és most jól vagyok.

2013. dec. 1. 11:27
Az interaktivitásnál keresd nálam, mint klub amit nyitottam.
435. ef28dc56be (válaszként erre: 434. - Patapucs)
2013. dec. 1. 10:51

De igen, csak az nem volt világos előttem, hogy azokat IS várod-e, akik még "benne vannak" a korábban elkezdett fogyójukban, vagy CSAK azokat, akik már teljesítettek valamit és jelenleg ÚTKERESŐK. :)))

De köszi, akkor én is csatlakozom. Mostmár csak azt kell megtalálni, milyen fórumcím alatt indítottad?

434. patapucs (válaszként erre: 432. - Ef28dc56be)
2013. dec. 1. 10:16

Értem amit írsz és mindenképp jó ötletnek tartom, de az nem világos, hogy ez miért lenne kizáró tényező?

Vagy nem is nekem írtad??

2013. dec. 1. 10:01

Persze, azért szóltam. :-)

Most kezdtem szólni azoknak, akiket ismerek, úgy hogy remélem szépen fogunk gyűlni. :-)

2013. dec. 1. 09:59
Csak azért kérdem így, mert nekem még a 90nap nem telt le! És mivel úgy néz ki, hogy ez a módi segített a kenyér- és tésztafélék jelentős vissza-szorításában, most érzem azt, hogy előőbb-utóbb a fogyásom is beindul, csak ki kell várnom (és mellé mozogni naponta rendesen!)
431. ef28dc56be (válaszként erre: 430. - Patapucs)
2013. dec. 1. 09:54

Jó ötlet!

Jöhetek én is????

2013. nov. 30. 23:00

Jól vagyok, csak hol itt vagyok, hol ott. Viszont mindig olvasgatlak benneteket. :-)


Csinálok egy zárt klubbot fogyisoknak, ha van kedvetek majd gyertek.

Összeszedem az embereket, mert minden fórumon 1-2-3-an beszélgetnek - itt viszont többen hozzá tudnának szólni.

2013. nov. 30. 21:21

Nem is rossz ötlet !

Régen hallottam rólad ! Remélem jól vagy !

2013. nov. 30. 20:36

Miért nem csinálod a testkontrollt?

Ugyanez a lényege: délelőtt csak gyümölcs, utána viszont a szétválasztás étkezésenként van.

2013. nov. 30. 20:31

Bizony jó lenne találni egy hasonló étkezési módot mint a 90 napos volt.

Nekem ez bejött és csinálom is míg lehetőségem,kedvem lesz hozzá ,de egy idő után annyira rááll a szervezet hogy váltani kell !

2013. nov. 30. 11:14

Mondjuk én is attól tartok, hogy az egész napom másból sem fog állni, mint 2-3 óránként enni. Másrészt, mivel kb. 35 éve nem is reggelizek és nem is uzsonnázok, igen-igen nehéz lenne átállnom a napi 5x-i evésre.

Ebben a 90 naposban is a reggeli-délelőtti gyümi sokszor nehezen megy le! :)))


Pedig ezt a módit, hogy naponta többször (=5x) enni és keveset, az orvosok is ezt mondják pl. a cukrosoknok is!

Szóval van még idő eldönteni, ha a 90 naposnak vége, akkor merre tovább!

2013. nov. 29. 21:09

Nekem a napi ötszöri étkezés nem jönne be,mert én nem mindig tudok mértéket tartani .

Mindig is a két véglet voltam .Vagy jóllakásig eszem vagy nem nagyon eszem.Ezzel az önismerettel meg sem próbálnám az "5 faktor diétát"

2013. nov. 29. 21:07

Ma keményítő napom volt .

Az ebédem is és a vacsorám is főtt fehér rizs volt lecsóval :mennyei finom volt Az ebéd nálunk mindig 11:30 kor van .Én bizony 5 óra után olyan éhes voltam,majd'megettem a hűtőszekrényt .De tűrtőztettem magam és a fél 6 helyett 5 körül megettem a vacsorámat.

Nagyon finom ropogós friss zöldpaprikát kaptam egy kis zöldségesben .200 ft volt kilója.A magam készítette paradicsompürével öntöttem fel....hát eléldegélnék rajta egy hétig:-)

2013. nov. 29. 15:06

Figyeltek!!!

Egyébként az előbb leszedtem a net-ről, és elolvastam az "5 faktor diéta" lényegét, hogy az miből is áll:

Lényege = naponta 5x együnk és keveset, és minden evés mellé 5 perc torna, az naponta összesen 25 perc torna.

Minta-étrendet ír a hét 6 napjára, a hetedik napon pedig azt eszel össze, amit csak akarsz.


Ahogy elnéztem, arra odafigyel, hogy minden nap legyen: hús, (csirke, pulyka, hal) tojás vagy sajt, joghurt, hasonló, gyümölcs, zöldség féle, és krumpli vagy pirítós, vagy TK kenyér 1-1 szeletke.


Szóval most télire ez a napi 5x 5 perc torna nem is hangzik olyan rosszul! Ennyit azért fel lehet, fel kellene tudni vállalni, még a 90 naposnál is!


Magát az étrendet részemről esetleg csak jövő nyár elején beütemezni (a zöldség-gyümölcs téli árai miatt).

422. ef28dc56be (válaszként erre: 420. - Ancsika688)
2013. nov. 29. 14:55
Márpedig muszáj megkóstolni, anélkül hogyan is tehetnéd asztalra???? :))))
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook