Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem túl sok ez a gyógyszeradag? fórum

Nem túl sok ez a gyógyszeradag? (tudásbázis kérdés)


2015. dec. 15. 10:53

"Orvostól kérdezni???:))))) Miután felírta, majd megnézi a beteg a betegtájékoztatót és megállaptja sok, utána menjen vissza az orvoshoz és kérdezze meg. Biztos nem üvöltene, hogy kételkedik a szavában, akármilyen rendes orvos.

Másik, hogy mire bejut újból... Telefonon meg zaklatni... ."


Üvöltene? Mi az, hogy üvöltene? És te tűrnéd, hogy ezt teszik? Ezt nem is értem. Miért kellene ezt eltűrni?

Miért kellene ilyen orvoshoz járni?

Miért nem lehet felhívni?

Az miért zaklatás?


Nem is értem, amiről beszélsz.

2015. dec. 14. 15:26

Ennyi erővel fele fórumkérdés felesleges. Mert megkérdezhetné szakmai fórumon, utána nézhetne interneten stb. Vagy elmehetne a legközelebbi szakértőhöz. Ennél sokkal ártalmasabb kérdések is vannak, amivel esetleg a kérdező az egészségét kockáztatja. És ha volt valakinek tapasztalata ezzel a gyógyszerrel lehet tudna is érdemben válaszolni.

Orvostól kérdezni???:))))) Miután felírta, majd megnézi a beteg a betegtájékoztatót és megállaptja sok, utána menjen vissza az orvoshoz és kérdezze meg. Biztos nem üvöltene, hogy kételkedik a szavában, akármilyen rendes orvos.

Másik, hogy mire bejut újból... Telefonon meg zaklatni...

A háziasszonyt meg inkább nem is mondom:)

10. 18f139611b (válaszként erre: 9. - 052c0bd171)
2015. dec. 14. 14:54
NAGYON NAGY LIKE :D
2015. dec. 13. 10:47

Miért nem az orvostól kérsz felvilágosítást?

Miért jársz olyan orvoshoz, amelyikben nem bízol meg?

Ha nem bízol meg benne, miért nem kérsz másodvéleményt?

Miért háziasszonyoktól tájékozódsz egy fórumon, monitoron keresztül, akik sem nem orvosok, sem nem ismerik az állapotodat?

8. eandi78 (válaszként erre: 7. - Evawitch)
2015. dec. 12. 06:53
Azért lehet, hogy igazad van. Bár én az általad írtat nem szedtem. 56-58 kg vagyok és a flectortól állok fejre. Cataflam cseppet vagy cataflam dolo-tkapok, az is bőven elég és nem üt ki.
7. Evawitch (válaszként erre: 6. - Eandi78)
2015. dec. 11. 21:40
Mától csak felezve eszem. Hiába úgy írta s doki, barátnőm is így járt és a másik orvos mondta neki, hogy sok az egész. Ha lennék 100 kilós vagy az körül, megertenem, hogy annyi kell.
2015. dec. 11. 17:31
Súlyod szerintem nem gond. Kb. 40kg gyerek már felnőtt adagot kap, de sok gyógyszernél 30kg is elég. A 15 nap elég erősnek tűnik.
2015. dec. 11. 09:06
Amúgy gebe nem vagyok, csak kgra úgy tűnik, ha mondom, hogy 48 kg. 158 cm és a combom erős még mindig. Rendesen eszek és edzek rendszeresen.
2015. dec. 11. 09:05

Alacsony vagyok, pont jó ez a súly.

Betegtajekoztatot elolvastam és fele akkora adag kell, mint amit az orvos felirt.

3. simple (válaszként erre: 2. - Channa*)
2015. dec. 11. 07:45
Nem biztos, hogy lefogyott, lehet hogy ilyen alkat. az is lehet, hogy csak 150 cm magas, ahhoz például teljesen jó ez a súly.
2015. dec. 11. 06:14

2 kérdésem van..

1.) Elolvastad a betegtájékoztatót? Abban benne van a szokásos adag.

2.) Miért fogytál le ennyire és, hogyan?

2015. dec. 10. 20:24
2 db petefészek cystara írtál fel napi 2x1 550 mg Apranaxot, 15 napig. - Nagyon erős gyulladáscsökkentő és 48 kg vagyok , nem lehet, hogy ez lóadag?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook