Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tehetek róla fórum

Nem tehetek róla (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. Munya (válaszként erre: 7. - 9b165d11ec)
2008. jan. 15. 13:34
Te nem csak kifogásokat keresel? A gyűrű, most ez a gyerek dolog? Lehet, hogy a lelked mélyén, már nem is akarsz ezzel a pasival együtt lenni.
8. Munya (válaszként erre: 6. - 9b165d11ec)
2008. jan. 15. 13:33
Hát nem csodállom, hogy még nem akar gyereket. Az enyém 6 év után döntötte el, hogy akkor most már jöhet a baba.
2008. jan. 15. 13:32
Szerintem nincs ennél nagyobb bizonyíték arra hogy nem úgy szeret ahogy kéne.Most már majd én sem járok csukott szemmel ezek után,hisz végül is nem ő az egyetlen férfi a világon.
2008. jan. 15. 13:30
Egy éve vagyunk együtt.
5. 9b165d11ec (válaszként erre: 3. - Badonyimariaeva)
2008. jan. 15. 13:29
Hasonló gondolatok motoszkálnak a fejemben nekem is de nagyon szeretem a párom.Nem olyan könnyű ez azért,de van rá esély hogy ez a kapcsolat viszont megüresedik emiatt,lévén én is és szerintem minden nő családot akar,nyugodt és boldog családot.
2008. jan. 15. 13:27
Nem tudom hogy tervezi az életét,de van egy halvány megérzésem hogy azt hiszi hogy majd 40-50 éves fejjel majd egy tinilánynak fog kelleni.A pasik nagyrésze ebben a tudatban van amúgy is.Valahogy nem is érzem magam nőnek ettől az egésztől,pedig sok férfinak igen jó parti lehetnék úgyérzem.Szép vagyok és nagyon fiatalos,nekem van már egy gyerekem és mindent megteszek érte úgyérzem anyaként is helytállok maximálisan ami az erőmből kitellik és még azon felül is.Önálló vagyok minden téren és vállalkozó szellemű,hajtom a pénzt a jobb életet,spórolok,jól főzök sorolhatnám.Úgy gondolom sok pasi örülne ha olyat találna mint én,csak az nem értékel ezekszerint aki számomra lenne fontos.
3. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - 9b165d11ec)
2008. jan. 15. 13:25
Keress helyette másik pasit,aki szeretne gyereket.
2. Munya (válaszként erre: 1. - 9b165d11ec)
2008. jan. 15. 13:25
Szia! Te vagy az aki csak pár éve van együtt a párjával, ugye?
2008. jan. 15. 13:21
Úgyérzem csökken a szexuális vágyam és ennek az az oka hogy a párom nem akar gyereket.Igaz hogy én sem,de ezekszerint valahol a tudatom legmélyén motoszkál bennem hogy még is.Szóval azt vettem észre hogy nem kívánom annyira az együttléteket,pedig nagyon szeretem,viszont olyan érzésem van hogy biztos csak kihasznál.A gondolat hogy nem engem kíván gyereke anyjának valahogy lehangoló számomra.Mi erről a véleményetek?Ez az a dolog amiről nem lehet beszélni sem egy kapcsolatban,legalább is nemtudok erről beszélni ezt nem lehet megbeszélni.Ismerem a döntését az üggyel kapcsolatban és változtatni úgy sem tudok rajta.Valahol bánt ez az egész dolog.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook