Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hiba, de nem én tehetek róla! fórum

Hiba, de nem én tehetek róla! (beszélgetős fórum)


2010. szept. 6. 17:31

Rengeteg hibát követünk el,ami indulásánál valóban nem rólunk szól...a nem vállalt felelősség viszont már a mi hibánk!


De ne felejtsük el,a hibák -tükrök segítségünkre is van....mert kijavíthatóóóóóó

7. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 5. - F2ee98befc)
2010. szept. 2. 12:04
Én sajnálom azt az embert. Képzeld csak el, hogy állandóan meg kell felenie még önmagának is, hogy ezt az imige-t fenntarsa magának. Szörnyű élete lehet. Biztosan még aludni sem tud egy jót.
2010. szept. 2. 11:58
Sokaknak fáj a valóság.
2010. szept. 2. 11:51
A főnököm egyszer azt mondta, hogy ő sose hibázott még. Pedig ha tudná, hogy hibát hibára halmoz, és ennek a levét 200 ember issza.
2010. szept. 2. 11:40
Én sok év alatt jutottam el odáig, hogy egy-egy helyzetre lehülyézzem magam.:) Régebben még ha tudtam is hogy hibáztam, azt is letagadtam.:) Őszintén szólva,a hiba nem jár halálbüntetéssel.:) Sokkal könnyebb az ember szíve, ha beismeri, hogy hibázott, vagy nem teljesített valamiben 100%-osan, esetleg egy helyzetre rosszul reagált. Na és akkor mi van??? Semmi. Az emebr röhög magán egyet, és mások is tudják hogy Ő is csak emeberből van.:)
2010. szept. 2. 11:33
Mindez csak a megfelelően fejlett önkritika kérdése (lenne)...
2010. szept. 1. 22:31
Mert gyarló az ember.
2010. szept. 1. 22:27
Szerintetek miért van az, hogy a legtöbb ember nem ismeri el a hibáját? Egyszerűen nem tehetünk róla. Még akkor sem, mikor már nyilvánvalóvá vált a tévedésünk. Miért a piros lámpa a felelős azért, mert elkéstünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook