Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tehetek róla, iszonyúan vonzódom egy nős férfihoz!... fórum

Nem tehetek róla, iszonyúan vonzódom egy nős férfihoz!... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. nov. 26. 02:18
nos emberek sosem erdekeltek,mert veluk bonyolult a kapcsolat,varni,hogy mikor lesz ideje 1-2 lopott orara!annyi a facer,egyedulallo pasi!
2022. okt. 26. 00:42

Erős voltam, de nagyon szenvedtem.

Amúgy tök hirtelen történt minden, szerencsére az élet megoldotta.

Mekkora kalamajka lett volna, ha összejön.

Ott voltak a gyerekei. ☹️

Jó ez így, a lehető legjobb!

Nincs kellemetlenség.

2022. okt. 22. 06:26

Pff tényleg nem lehetett könnyű! De erős voltál nagyon, és megérte!

Én is az leszek, bár pont az életem egy jó nagy mélypontján vagyok (de semmiképp nem akarnám h a másik családjának is az legyen...)

A kolléganőim is észre vették amúgy, pedig nem közelítek, úgy próbálok viselkedni mint bármelyik más emberrel. Közben meg - még magam előtt is tagadom- de azt várom folyton mikor látom meg, még így is h nem lesz semmi.... Áh szörnyű ez a kettős érzés!

De az eszem fog győzni!

2022. okt. 21. 20:59
Én megtudtam állni, de nagyon nehéz volt, mert már forrott az a bizonyos levegő. Szerintem mindketten éreztük. Én elvből nem közelítettem, mert tudtam hogy családja van. Aztán úgy alakult, hogy a kritikus ponton szétváltunk. Nem az érzések miatt, az élet hozta így. Azóta is megvannak, bennem pedig semmilyen mély nyom nem maradt. De akkor nagyon xar volt. Így volt mindenkinek a legjobb.
6. hahód (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 21. 16:28
Ha elhatároztad, hogy megtartod a három lépés távolságot, akkor tarts ki a döntésed mellett.
2022. okt. 21. 07:20

Egyetértek, én sem szeretnék semmibe belerondítani!

Az lenne a legjobb ha nem látnám, de sajnos hetente min. egyszer munkából adódóan össze futunk. Ráadásul van egy olyan gyanúm, hogy kölcsönös a vonzalom. Legalábbis a szimpátia biztos.

2022. okt. 20. 22:26

Jaj, nekem is volt ilyen.

Nagyon veszélyes!

Aztán az élet megoldotta.

Különváltunk. (munkatárs)

Már nem is gondolok rá.

Csúnya lett volna belerondítani egy házasságba.

Ami még most is működik. 🥺

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bozsu55)
2022. okt. 20. 20:00
Hát nem szeretném.... Rajta vagyok h kiverjem a fejemből :)
2022. okt. 20. 19:53
Ne forgácsold szét az energiádat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook