Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem szeretem a szilvesztert! fórum

Nem szeretem a szilvesztert! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

28. bnedora (válaszként erre: 19. - Bnedora)
jan. 1. 05:17
Ismét itt a példa. Este lefeküdtem, most ébredtem, pedig volt elég sok durrogtatás, már 18-kor elkezdték.
27. Kacsahercegno (válaszként erre: 25. - 55Judit)
dec. 31. 10:41

Ez egyébként teljesen igaz. Pont most írtam egy másik fórumba is hasonlót, hogy az utálkozással, bosszankodással csak magának tesz rosszat az ember. De igazából meg annyira felseleges ezzel is a billentyűzetet koptatni, nyilván nem ettől fog valaki felocsúdni, hogy jaj tényleg, ahelyett hogy egy mérges kis goblin lennék, ezentúl inkább nem bosszantom magam butaságokon.


A húszas éveim elejéig ilyen puffancs kobold voltam, szó szerint mindenért mérgelődtem, zsörtölődtem, utáltam mindent és mindenkit. Aztán egyszercsak rájöttem, hogy azért érzem magam szarul folyamatosan, mert mindenben szándékosan a rosszat keresem, és egy rakás dolog van amit egyszerűen elengedhetek, nem kell vele foglalkoznom, akkor is megtörténik/elmúlik stb. aztán valahogy azt hiszem, hogy ezt fontos közölnöm másokkal is, pedig valójában valószínűleg semmit nem segít, hiába a segítő szándék 🤷‍♀️

dec. 31. 08:26

Miért nem?

Mit nem szeretsz benne?

25. 55Judit (válaszként erre: 18. - Kacsahercegno)
dec. 31. 08:23

Mind e mellett minden fórum azért van, hogy az emberek beszélgessenek. Érzéseikről, kapcsolataikról, az életükről, megosszák egymással pozitív és negatív gondolataikat is. Nem kell hogy tetszen senkinek ha valaki puffog, az se kell hogy tetszen ha valaki az örömeit osztja meg.

Sokan tudunk beszélgetni egymást tiszteletben tartva még ha homlok egyenest más véleményünk is van dolgokról.

dec. 31. 08:17

Eszembe juttatja hogy ismét eltelt egy év. Már nem ünnep, csak megemlékezés. Nem sok derűt hoz az életembe, de igyekszem kompenzálni mással.


A hajnalig tartó durrogtatásnak nem látom értelmét. Nincs jó hatással rám, főleg a kiszolgáltatott állatokat sajnálom. Itt nem csak kutyára macskára gondolok. A haszonállatokra is. Ugyanolyan érzéseik vannak mint a kedvencként tartott állatoknak.

dec. 31. 08:16
Empátia, kedves fórumozók! Csak egy kis empátia kellene!!!
22. Ramcsika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 31. 08:10

Szereted, nem szereted, ez van! Holnap új nap, új év! Én sem vagyok oda érte, de teszem a dolgom és nem foglalkozom vele!

Foglald el magad, olvass, pihenj stb aztán vége!

Buék!!!

21. ildi992 (válaszként erre: 19. - Bnedora)
dec. 31. 04:30
Így van. Nem utálkozol, nem keltett a hangulatot. Nem sajnáltatod magad, nem szidod a bulizós tömeget. Jól érzed magad. Igen Bnedora. Ezért is szeretünk itt a hoxán sokan.
20. ildi992 (válaszként erre: 11. - Csicsi25)
dec. 31. 04:27
Ha ennyit nem tudunk tolerálni a másik ember felé. Akkor semmit. Ha emeletes házban laksz, zavar a felújítás , ha családiba, mindig rosszkor vág füvet a szomszéd. Minden zavar. Ha nem inget ne vedd magadra. Ezen a földnek nevezet bolygón nem egyedül él az ember. Másik kedvenc mondatom, hogy utálom. Az klyen olyan amolyan embereket. Alkalmazkodás nulla. Aztán csodálkozunk, hogy a magány mint társadalmi jelenség egyre inkább előfordul. Mert már akkora az egonk. Hogy s világegyetemben is alkalmazkodnia kell hozzám. Miközben mosolygok másnak, csak úgy süt az emberből a gyűlölet a megvetés de mosolyog. Képmutató világ lett ez nagyon. Másik elfogadása nulla. Szilveszterkor jól érzi magát a nép és mulat. Aki aludni szeretne, jóhog. Irritálja a többségét, mert irigy. Utálat nagyrészt irigység. Egó sok esetben már nem tudja elviselhetetlen a másik embert. Mert még az ismeretlennek is alkalmazkodnia kell hozzá, és felháborító, hogy nem teszi. Mindennek megvan az ideje. Szilveszteri hangoskodásnak is. Ezzel nincs is semmi gond.
19. bnedora (válaszként erre: 11. - Csicsi25)
dec. 31. 00:14
Ha úgy adódik, simán átaluszom, amire volt is példa már.
18. Kacsahercegno (válaszként erre: 16. - Channa*)
dec. 30. 21:47

Ezt én sem értem, tök rossz lehet így élni, hogy mindig morogni kell valami miatt. Már csak azért is, mert a hideggel meg a meleggel ellentétben ezekben nem kötelező részt venni. Mondjuk ettől még a hideg meg a meleg miatt is kár puffogni.


A halloweent amúgy kihagytad, azt lehet aztán a legjobban utálni. :D

17. Csicsi25 (válaszként erre: 16. - Channa*)
dec. 30. 20:29

Óóó, dehogynem! Jövőre lesz február 29. is! Szóval még egy nap, amit lehet utálni :D


Amúgy mindenki azt utál, amit csak akar, szuverén joga - ahogy az is, hogy azt szeret, amit csak akar! Ha pedig úgy tartja kedve, kiírja a Hoxára vallomásként :D

16. Channa* (válaszként erre: 9. - Épperrejártam)
dec. 30. 20:21

Nem értem ezt az örökös picsogást!


Én szeretem az összes ünnepet. Az ünnepek úgy telnek, amilyennek alakítjuk őket.


De én is utálok valamit!

Pl. a FI és a te születés és névnapodat, meg az összes olyan ünnepet, ami rólatok szól;)


Tényleg nem unalmas már állandóan kiírni, hogy utálom a Valentin napot. Utálom február 13-át.

utálom a farsangot.

Utálom március 15-ét.

Utálom március 21-ét.

Utálom a húsvétot. Utálom április 4-ét. Utálom május elsejét. Utálom az anyák napját. Utálom pünkösdöt. Utálom apák napját. Utálom augusztus 20-át. Utálom október 23-át. Utálom November 1-ét és 7-ét is, utálom a télapót. Utálom karácsonyt. És célba értünk.

Bár vannak az utálom a nyarat. Utálom a Balatont. Utálom a telet. Utálom a meleget. Utálom a hideget. Utálom az esőt. Utálom a havat.


Kihagytam valamit?

Aki ezeket utálja, az saját magát utálja, mert egyéb napokon is gondjai vannak, de olyan jó rámutatni valamire, minthogy tegyen az életéért valamit...

15. Utolsó betyár (válaszként erre: 14. - Csicsi25)
dec. 30. 20:20
Csak magamnak csinálnék abból problémát, ha azon idegeskednék, hogy zaj van.
14. Csicsi25 (válaszként erre: 12. - Utolsó betyár)
dec. 30. 20:18

Felajánlanám, hogy gyere egyszer el hozzánk, aztán megtudnád, mekkora zaj van nyáron és mekkora Szilveszterkor.

Örülnék, ha csak 15 perc zaj lenne, nem szólnék egy szót sem.

Amúgy nyáron sem tudok aludni a kinti zajoktól, bár azok más jellegűek. Ráadásul alapból rossz alvó vagyok. Gondolom, Te (főleg férfi létedre) alszol, mint a tej. Irigyellek!


Amúgy mindegy is, nem én írtam ki a vallomást, úgyhogy most nem rólam van szó, de meg tudom érteni azt, aki nem szereti a Szilvesztert.

13. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 30. 20:14

Mit nem szeretsz rajta?

Nincs kivel buliznod?

12. Utolsó betyár (válaszként erre: 11. - Csicsi25)
dec. 30. 19:56

Aki álmos nem hallgatózik, hanem alszik. Nyáron, mikor az ember nyitott ablaknál kell, hogy aludjon, azért, hogy meg ne süljön, sokkal nagyobb a zaj. Mégsem zavar senkit, alszik mindenki, mint a bunda.

Szilveszterkor durrogtatnak nagyjából 15 percet és sokan világvégét kiáltanak.

dec. 30. 19:52

Kedves Fórumindító! Én sem szeretem a Szilvesztert!


Jó is lenne, ha megoldható lenne, hogy az ember lefekszik és átalussza, de tesznek róla, hogy ne tehesse. Amikor szívrohamot kap a petárdáktól, folyton hallja a tüzijátékokat (nem csak éjfélkor!), a tamtamot a szomszédban másnap délelőtt 10-ig. Ezek mellett próbálja bárki is átaludni a Szilvesztert!

dec. 30. 18:52
Vannak dulifuli emberek.
dec. 30. 18:44
Kedves Fórumnyitó! Az empátiahiányos hozzászólásokkal ne foglalkozz! Én megértelek. :)
8. 77cf69ae6d (válaszként erre: 7. - Utolsó betyár)
dec. 30. 18:43
Jól mondod, én is tíz körül lefekszem, és vagy felébredek a tüzijátékra vagy nem. Ha igen, akkor lemegyek, koccintok a szüleimmel,ha nem ,akkor másnap reggel kívánok nekik boldog új évet.
7. Utolsó betyár (válaszként erre: 6. - Fincsi5)
dec. 30. 18:39
Pont ezt akartam én is írni. Egyszerűen úgy köll tenni, mint egy hétköznap, este lefeküdni 22 óra körül és ennyi volt december 31.
dec. 30. 18:33
Na ebben aztán mi nem szeretem van? Nem kötelező sehova menni, nem keverendő a karácsonnyal, húsvéttal.
dec. 30. 18:24
Pedig vannak egész jó filmjei is :D
4. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Globus)
dec. 30. 18:14

😃😃

Zsibbadok az ilyen vallomásoktól!

3. globus (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
dec. 30. 18:07
Karácsony előtt már beprogramoztuk, hogy következő lesz a Valentin nap. Tévedtünk.
dec. 30. 18:06
én meg már a picsogást…ezt nem szeretem, azt nem szeretem…karácsonyi grincsek, most meg ez is…😞

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook