Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nem megy a fogyókúra, panaszkodjunk ide... fórum

Nem megy a fogyókúra, panaszkodjunk ide... (beszélgetős fórum)


1 2
2011. márc. 14. 11:11

-58 kg fogytam és nem jöt vissza semmi:)

A plató természetes része a fogyásnak.

44. Éva7407 (válaszként erre: 43. - Gica86)
2009. szept. 20. 23:17
Én Május óta 14 kilót fogytam,szépen elkezdet látszani is,aztán kicsit feladtam,igaz nem hiztam vissza semmit azota amikor elkezdem,pánik evés jönn rám.(Ma is)Ez valami borzalmas,pedig tudom mit kellene,tennem.
43. Gica86
2009. szept. 20. 23:07

Anyukám 3 hónapja jár egy studióba fogyózni....komplett fogyókúra...igen borsos az ára, de nagyon eredményes....és szemmel látható a fogyása...eddig 25kg-ot adott le, és nem hízza vissza. Annyit ehet, amennyit akar, de igazából nem is nagyon tud enni :D

Ha valakit esetleg érdekel, szívesen mesélek róla priviben bővebben :D

2009. márc. 24. 15:09

Sziasztok!

Már 1 éve próbálok lefogyni,nagyon elhíztam,sokat eszek és foghatnám a fogamzásgátlóra is(kinek mi a véleménye róla). Használom a Leg Magicet,járok futni,keveset eszek,de egy idő után megunom,hogy nem látom a változást és én is úgy járok mint te tűzijáték.:) Már mindenféle tablettát,teát kipróbáltam,de semmi eredménye.:( Nem tudom mihez kezdjek,lassan ott járok,hogy aki szeret az úgy szeret ahogy vagyok,de engem nagyon zavar,hogy elhíztam:( Mit tegyek?Van ötletetek?

41. Nőci1 (válaszként erre: 39. - 1247d35ab8)
2009. márc. 22. 21:29
NA NEKEM IS EZ A NAGY BAJOM!MILYEN KORPATABLETTÁT VETTÉL? MINDEGY?
40. hofiagi (válaszként erre: 39. - 1247d35ab8)
2008. dec. 27. 19:56
köszi a tippet, ezt még nem próbáltam.
2008. dec. 27. 19:37

Én egy nagy marha vagyok!

Mindig "bűnbe esek" egy idő után, és felfalok egy csomó édességet. :(

Talán azért, mert túl szigorú fogyit tartok, volt olyan, hogy 3 nap alatt 3 szelet puffasztott búzát, 2 natúr joghurtot és egy müzliszeletet ettem. A 4. napon már szédültem, remegtem és befaltam egy rakás cukros hülyeséget.

Na, ezt nem szabad.

Pár napja vettem korpatablettát, nagyon jó, csökkenti az éhségérzetet.

Ezt tudom ajánlani neked is, Hofiagi!

Zsírégető hatása nincs, viszont tényleg nem leszel éhes egyhamar.

2008. dec. 27. 19:28
Nekem nem megy a fogyókúra, a bogyók szedését feladom egy hét után. Nem tudom hogyan kezdjem el a 90 naposat sem. Jó lenne egy olyan bogyó ami tényleg az éhségérzetet csökkenti és még zsírbontó is. Valamilyen úton csökkenteni kellene a gyomor méretét, mondjuk koplalással, hogy minél kevesebb kajával jóllakjak. Valakinek hasonló gondja, vagy tapasztalata?
2008. jún. 8. 16:30

BL

Én is már régóta fogyozok,volt Norbi és most van 90 napos ,naponta torna sé biciklizés az eredmény most egy hónap alatt 2.5 kg.Mindent pontossan betartok nincs nasi.Amit irtál érdekes,mert már én is gondoltam rá,hogy görcsösen fogyizok.Most dolgozom,de holnsp reggel kidobom a mérleget és nem érdekelnek akedves ismerősők akik "milyen jól n.ki" üdv.fogadnak.Vagyis azt csinálom amit Te megprobálom tartani,de nem görcsölök.Én már tulajdonképpen életmodot váltottam.

36. enci2
2008. jún. 8. 16:16

Sziasztok!!

Welkin drága nagyon jó ötlet volt ez a fogyókúrás panaszkodó. Hát csajok nekem egy éve stagnál a súlyom, mi az ami megnyugtat?? az, hogy ha olyat eszek fölfele sem megy a súlyom. Na de én nem nagyon leszek(legalábbis remélem) látogatója ennek az oldalnak mert 3év után most újra életmódot váltok és lefogyom magamról az utolsó 10-est, érzem, hogy menni fog!!! Mennie kell!! Én az utóbbi egy évben annyit, de annyit szenvedtem, hogy mostmár nem vallhatok kudarcot. Azért érzem, hogy menni fog mert egy éve nem fogytam semmit, szóval mostmár igazság szerint egy teljeskörű életmódváltással!!! be kell indulnia! Welkin, én nagyon-nagyon-nagyon szorítok neked az utolsó kilókhoz. Figyeld meg Te előbb le fogsz fogyni mint én..:PP :D :D :D


Ui: én a fogyókúrás, stagnálós panaszaimat rossz helyre írtam ki ÁÁÁÁÁÁÁÁ :D

2008. máj. 23. 16:20

Sziasztok!

Igazából nem panaszkodni akarok, mert én rontottam el, de tudatosan. Április óta szigorúan betartottam mindent és le is ment 6-8 kiló. Tegnap erre fel annyira kivántam az édességet, h azt mondtam, lesz, ami lesz, megeszek egy kis csokoládét. Szerencsére volt megmaradva 6 kis kocka, igy nem ettem meg egy egész táblát. Aztén tettem a teámba cukrot és tészát a levelbe és ezen a héten csak 4-szer edzettem, holott 5-ször szoktam. Ez nekem elég kilengés volt és mától megint folytatom tovább, bár a mérleg természetesen nem volt kedves hozzám reggel. De ez a kis kilengés helyretette a közérzetemet, nem kivánom az édeset megint és újult erővel tudom folytatni a diétát. Most 101-102 kiló vagyok és 80 szeretnék lenni karácsonyig. Reális cél szerintem.

2008. máj. 5. 13:43

Sziasztok!

Most olvastam bele először ebbe a fórumba, mert ma mérlegre álltam. 51kg-t mutatott. 60kg voltam szülés után. Volt rajtam felesleg szépen!!! De a fogyókúrához, tornához én elég lusta vagyok. No kitartás!!! Sőt, főleg este ettem, és édességet!!!

Aztán most február óta szépen leugrott rólam 9kg. Mindenféle fogyókúra nélkül. Azért volt ám ebben segítségem!!! A jó öreg stressz!!! Ha valamin nagyon stresszelek, akkor képes vagyok, hogy napokig nem eszem! A gyomrom ennek köszönhetően összeszűkült, és most már ha megeszek egy tányér levest, már jóllakottnak érzem magam!

33. welkin102 (válaszként erre: 32. - 9778ca1817)
2008. máj. 4. 11:02
Tudod mit?Jól tetted,néha kellenek a kilengések...ezért ne legyél elkeseredve...csak ma ne egyél semmi cukrosat és máris megvan az egyensúly:D
2008. máj. 3. 17:16
Jól van, panaszkodjunk. Én pl tegnap benyomtam egy egész tábla diétás töltött csokit (pedig nem én vagyok a cukorbeteg)
31. pimpi3 (válaszként erre: 30. - Herengtimea)
2008. ápr. 23. 20:39
Rendbe!Csak panaszkodtam kicsit:))))
30. herengtimea (válaszként erre: 29. - Pimpi3)
2008. ápr. 23. 20:22

kovetlek!

hess vissza a fogyozok kozé!!!

29. pimpi3
2008. ápr. 23. 20:15
Nekem ma evés kényszerem van!lEÍRTAM A NAPLOMBA MIKET ETTEM ÖSSZE!Nemtudom mi vannnnn!
2008. ápr. 23. 20:08

Sziasztok!

Én meg simán nem értek semmit. Korábban arról panaszkodtam, h 70 deka ment le egy hónap alatt, pedig betartottam szigorúan mindent. Sportoltam, diétáztam. No cukor, no tészta.

Aztán jól beleuntam és eszek mindent. Igaz, mértékkel. De egy szelet sütemény vagy egy szelet pizza miatt nem lesz lelkiismeret furdalásom. Igaz, korábban 3-4 syelet volt az adagom. A heti 4-szer 40-50 perc edzést is megtartottam és továbbra is sok gyümölcsöt és zöldséget eszek. És a mérlegem két nap alatt tönn minuszt mutat, mint korábban egy hónap kemény diéta után. Akkor hogy is van ez? Mindenesetre örülök, csak nem értem.

27. 2dfdc4af73 (válaszként erre: 26. - Dizzz)
2008. ápr. 19. 00:33

Akkor nekem lenne kettő darad kérdésem:)

1. Ha 70kg-ból szeretnék fogyni 5-7kg-ot, akkor a melleken is szembetűnő a változás? Tudom, hogy onnan is megy le, de hogy feltűnően?

2. Felüléssel, lábemeléssel is lehet fogyni, vagy csak formálódni?

26. Dizzz
2008. ápr. 18. 22:21

tessék elmenni futni! komolyan mondom!

ha segítség kell, írjatok!!

25. 62325acbc6 (válaszként erre: 22. - 06ae4aa43b)
2008. ápr. 18. 22:05

Várj egy kicsit türelemmel, sok embernek 2 hónap is kell, hogy beinduljon a fogyás, de menni fog !!

Nekem a barátnőmnek 2 és fél hónap után indult meg a fogyás, de akkor nagyon!!

2008. ápr. 18. 21:58
nem megy a fogyókúra,panaszkodok ide...:)
23. Kék
2008. ápr. 18. 21:26

Télen 6 kg hízás nagyon könnyen,tavasszal fogyás nagyon nehezen!:(

Heti 3X kondi,diéta,akupunktúrás tű,eredmény hérom hét után fél kiló!Elég elkeserítő!!

2008. ápr. 18. 21:20
Én sem fogyok semmit. 167 cm vagyok és 103 kiló. Egy hónapja elhagytam a szénhidrátot. Sok zöldség, gyümölcs és tejtermék a menü. Reggel eszem zabpelyhet tejjel. Ebédre valami sajt, felvágott, zöldség, saláta, sonka, tojás. Vacsira 4 óra körül leves, saláta + valamilyen grillezett csirkehús. No cukor, no édesség. Heti 4-szer 40 perc szobabicikli. Az eredmény egy hónap alatt 0,7 kiló minusz. Mit csinálok rosszul? Az anyagcserém normális, nincs lelassulva. Sőt! A sok zöldség miatt naponta tudok WC-zni. Eddig csak hetente 3-4-szer produkáltam valamit. Hol a bibi?
2008. ápr. 13. 14:43

Panasz:NEM FOGYTAM SEMMMMMMMMMMMITTTTTTTTT:(

Tegnap meg még elmentem étterembe is a kis családdal,de nem bünöztem,krumplit is otthagytam,csak husi meg zöldségek voltak:D

20. welkin102 (válaszként erre: 19. - 11111)
2008. ápr. 12. 07:53
Válasz:EGYÉL RENDESEN!Napi 5 szöri étkezés nagyon fontos,ha koplalsz nem lesz semmi jó belőle...szoval sok husi,zöldség,natur tejtermék,és gyümi....
19. 11111 (válaszként erre: 14. - Welkin102)
2008. ápr. 10. 21:55
Mit csináljak?Vannak napok hogy akarattal nem eszek semmit.Mostmár ott tartok ha néha megkivánok ezt azt olyan a hasam mint 1 lufi pedig elhiheted csak nagyon mértékkel kóstolgatok.
18. welkin102 (válaszként erre: 15. - 85e660aadb)
2008. ápr. 9. 15:56

LOL!!!

:D:D:D:D

2008. ápr. 9. 14:16
Ééééééén?Miért?:)
16. 0c97fbb607 (válaszként erre: 15. - 85e660aadb)
2008. ápr. 9. 14:02
De csúnya vagy:))))))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook