Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nem megy a fogyókúra, panaszkodjunk ide... fórum

Nem megy a fogyókúra, panaszkodjunk ide... (beszélgetős fórum)


1 2
2008. ápr. 9. 13:55

Sziasztok!

Állandóan eszek,semmit nem mozgok,hiába panaszkodok hogy kövér vagyok és eszem a csodabogyókat,nem tudok lefogyni!Mi lehet a baj?Nem értem...

14. welkin102 (válaszként erre: 12. - 11111)
2008. ápr. 9. 13:46
Szija!Ahogy leirtad az adataidat,sajnos azt kell mondjam,hogy a férjednek igaza van...kövér szinte biztos,hogy nem vagy...neked is a fejedben lévő önkép kialakitásával vannak gondok..ne aggodj,én is átestem ezen,voltam anorexiás is...ha rám hallgatsz nem engeded ennyire elmenni a dolgokat,porbálj meg megbékélni magaddal,mindenesetre a SPORT nem fog megártani...nagyobb lesz az önbizalmad,formálódik a tested.és jobban fogod érezni magad.
13. welkin102 (válaszként erre: 10. - 9415115efd)
2008. ápr. 9. 13:38

Szija!


Hát...neked elsősorban a lelki háttérrel van gond...olyan görcsösen akarod,h az egész csődbe megy.El kell gondolkodni azon,hogy akarsz e teljes,egészséges életet élni,büszke akarsz e lenni magadra...ha igen,foggal körömmel harcolni kell érte.Rohadt nehéz lesz,bárki bármit mond.Válaszd ki melyik diet szerint étkeznél,és kezd el...Én személy szerint Norbitn ajánlom,ehetsz mindent csak időbe...először probáld meg betartani,később meg majd csak 2eseket meg 1eseket eszel,ha hozzászokott a szervezeted.Mozgás?Mozogsz valamit?Mert ha nem el kell kezdeni,annyi sport van,meg annyi lehetőség,válassz valamit,és ess neki,heti háromszor,meglátod meglesz az eredménye.

Ha hasmenésed van meg vizesedsz érdemes elmenni orvoshoz,mert az tényleg valami problémára utal,de az is lehet,hogy csak az össsze vissza evés,de biztos ami biztos

Hajrá,vágj bele,meglátod sokkal jobban fogod magad érezni.:D

12. 11111
2008. ápr. 9. 11:06

Szia welkin102!

Nekem az a bajom hogy én nagyon kövérnek látom magam és néha szinte depresszióba vagyok a súlyom miatt.Párom szerint a fejemmel van baj nem a súlyommal.

11. 11111
2008. ápr. 9. 11:02
Én 2kg felesleggel küzködök tél óta.152cm vagyok és 51kg.
2008. ápr. 9. 09:26

Akkor én is panaszkodom.

Fél év alatt 8 kiló plussz,pedig akkor sem voltam vékonyka.így most a 163 centimhez 78 kiló vagyok.Több diéta próbálkozás,amit rendszerint párnap után feladtam.Zabálási rohamok ami után nagymértékű bűntudat és fáradság.Valami gáz lehet a beleimmel vagy a gyomrommal is,mert az utobbi pár hónapban többször van hasmenésem.Újabban vizesedek is.

MI TEGYEK??

2008. ápr. 8. 13:48

Szija!


Hát neked elég nehéz dolgod van,az ilyen tipusú problémákkal küszködőket mint személyi edző és mint gyógytornász is dietetikushoz szoktuk küldeni...persze neked is vannak lehetőségeid...első és legfontosabb a mozgás...Másodszor,Norbi ételei,ami zabkorpával vagy búzakorpával készülnek kifejezetten jót tesz az epédnek és az emésztésednek...nézz körül a receptek között,és probáld ki melyiktől nem fáj semmid...az orvost fontold meg,jobb félni,mint valami rosszat tenni...

És a mozgást ne felejetsd el...legyen az bármi...csak kezdj el valamit,ami közel áll hozzád...és ha a fiaid látják az elhatározást,talán ők is ráveszik magukat az egészséges táplálkozásra,ami nekik sem fog megártani.:D

2008. ápr. 8. 11:09

Szia!

45 éves leszek, nagyon szeretek finomakat sütni-főzni,a két kamaszfiamnak a kedvébe járni akikre igen-igen ráférne egy pár kiló.Sajnos én sem tudom megállni,hogy ne egyek velük. Nemritkák az éjfélig elhúzódó falatozgatások nagy beszélgetésekkel, világmegváltó témákkal egybekötve, sajnos csak ilyenkor vagyunk együtt, ekkor tudok rájuk figyelni. Bár erősen elhatároztam, hogy leadok pár kilót de mindig csak idáig jutottam, 164cm.vagyok és 75 kg.Próbáltam már többször fogyókúrázni,de epés vagyok,és a gyomrom sincs rendben.Szinte mindentől ég, sok a gyomorsavam.

Tudsz nekem segiteni?

7. zazuca (válaszként erre: 6. - Welkin102)
2008. ápr. 8. 10:02

Az úszás is a kedvencek közé tartozik, csak az sincs itt a környéken.

Marad a futás.

Lehet, hogy kipróbálom a hypoxi-t, majd meglátjuk.

Köszi!

6. welkin102 (válaszként erre: 5. - Zazuca)
2008. ápr. 8. 09:46
Nem próbáltál még úszni,futni,aerobicozni,vagy hasonló?Vagy ezeket váltogasd,vagy biciklizz...bármi jo,ami fenntartja a pulzusod...váltogasd őket...a hypoxi edzés jo, pl a narancsbőrre,de fogyni nem fogsz tőle...ne hagyd magad megtéveszteni....
5. zazuca (válaszként erre: 4. - Welkin102)
2008. ápr. 8. 09:43

Annak idején step-re jártam és nagyon bevált. Csak itt a környékünkön erre lehetőség nincs, vagy nem tudok róla, körbe kell kérdezősködnöm.

A tornával az a bajom, hogy megunom.

Amit nagyon szeretek az a fallabda, de a párom úgy dolgozik, hogy sajna nem sűrűn tudunk elmenni.

Úgyhogy nem egyszerű a helyzet.

Esetleg valami ötlet? Hipoxy edzésről mi a véleményed?

2008. ápr. 8. 07:36
Ez az lányok,adjátok ki magatokból..hiddjétek el,mindenkinek sikerülhet,én is évek óta küzdök a súlyommal....én is fogytam,nektek is menni fog.Csináljuk együtt...amúgy én aerobic oktató és személyi edző vagyok...szóval ha akartok tudok segíteni...
2008. ápr. 8. 07:19

Hát jó? akkor én is panaszkodom egy jót!

7 év alatt 30 kg-ot szedtem magamra....történt ez azért, mert sajnos egyedül maradtam, nyugdíjba kerültem és csak főztem...főztem...na, és ettem, ettem!! Bánatevő lettem, egyedül pedig elmenni sincs kedvem sehová.....!

De majd MOST!!! Beiratkoztam egy ősi keleti mozgás tanfolyamra, amit ilyen túlsúlyos emberek is végezhetnek - és még emberek között is leszek ezalatt!!

Remélem sikerül!! Az akarat már megvan!!

2. zazuca (válaszként erre: 1. - Welkin102)
2008. ápr. 7. 09:51

Szia!

Akkor panaszkodom! :)

Sajnos az én esetemben az akaraterő, az elszántság hiányzik.

Az a baj, hogy ha nem vagyok párkapcsolatban akkor simán lemennek a kilók, amúgy meg nem. Bár most 5 kilótól szeretnék megszabadulni, mert ennyi maradt rajtam szülés után, de piszok nehezen megy.

2008. ápr. 7. 07:50
Milyen jo lenne mindig valakinek panaszkodni,ez a fórum ezt hivatott majd beteljesíteni!!!!:D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook