Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem, mit akar ez jelenteni? fórum

Nem értem, mit akar ez jelenteni? (tudásbázis kérdés)


7. júliusi (válaszként erre: 1. - La femme)
2012. okt. 19. 06:16

Bírom, mikor ilyen burkoltan fogalmaznak, értsd nelőle meg azt, amit akarsz...:(

Én is írtam már olyan jósnőnek,aki olyan kacifántosan fogalmazott,nem vagyok buta,de sokat kellett gondolkozni rajta...

2012. okt. 16. 20:18

Köszönöm a segítségeteket!


5. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 1. - La femme)
2012. okt. 16. 20:02
Nem jelent semmit. A szokásos nesze semmi, fogd meg jól rizsa.
4. 30397ebc43 (válaszként erre: 1. - La femme)
2012. okt. 16. 20:01

Nagyon nehéz,bonyolult kapcsolat,a rendezésére nincs esély,ezért bármennyire is fájdalmas,jobb megszakítani.Valamiféle függőségben állsz a személlyel/érzelmi,v.anyagi,v.egyéb../,és csak akkor látod meg ,hogy a szakítás a jobb út,ha nem csak érzelmi alapon gondolkodsz/felismerő értelem/.

Én így értelmezném."Szép magyar nyelv.."

2012. okt. 16. 20:01
A jósnő kerek-perec mogmondta, hogy lépj tovább, mert addig nem lesz életed!
2012. okt. 16. 19:58

Nem lesz semmi, fájdalmas lesz neked, de tanulni fogsz belőle sokat. Szerintem erre gondolt.


azért küldtem volna neki egy WTF??? ot. :D

2012. okt. 16. 19:55

Kérdés: "Kedves ...! Látja e, hogy kibékülök e még azzal a férfival akivel tavaly év végén szakítottam? És, hogy az illető gondol e rám, túlvan e már rajtam?"


Válasz:"Kedves ....!

Függőségi viszonyban vagy megoldhatatlannak tűnő bonyolult kapcsolat esetén a felismerő értelem egyetlen vágása bár fájdalmas, de áldásos lehet. "

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook