Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értek a péniszhez:) Tapasztalt nők, segítenétek? fórum

Nem értek a péniszhez:) Tapasztalt nők, segítenétek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. ápr. 4. 22:23

Sziasztok, bocsánat, hogy butaságokat fogok kérdezni, de barátommal készülünk a "nagy napra", és én még csak egyszer voltam fiúval... És egy csomó mindennel nem vagyok tisztában, és szeretnék "ügyes" lenni:)

Szóval:

- milyen szorosan kell fogni kézzel izgatáskor? jobb a gyengédség vagy jobb a kicsit szorosabb? Mondjuk egy 10-es skálán hanyas a "jó erősség"? És tud fájni, ha nagyon szorosan fogom?

- az orgazmus után nekik is olyan érzékeny, mint nekünk? én ölni tudnék, ha utána valaki hozzáért a csiklómhoz:) Rögtön el kell engedni nekik, vagy lehet még kicsi simogatni?

- hogyan kell kézzel izgatni? Egyenletes ütemben vagy egyre gyorsulva vagy eklektikusan, hol gyorsabban, hol lassabban?

- az egész kezemmel kell fogni, vagy csak a makk alatt?

- ha még nem áll (barátomnak sajnos gondjai vannak ezzel bizonyos gyógyszerek mellékhatásai miatt), hogyan izgassam kézzel? A makknál húzogassam a bőrt?

Ne haragudjatok, hogy ilyen butuska vagyok, de még nincs tapasztalatom:) Köszönöm előre is a válaszokat!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook