Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értek a péniszhez:) Tapasztalt nők, segítenétek? fórum

Nem értek a péniszhez:) Tapasztalt nők, segítenétek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
61. Dolores007 (válaszként erre: 56. - Zoldfulu11)
2011. ápr. 4. 23:42
Jó éjt mindenkinek!
60. Dolores007 (válaszként erre: 54. - Zoldfulu11)
2011. ápr. 4. 23:40
Uhhh... :(((
59. Noncsi18 (válaszként erre: 1. - Zoldfulu11)
2011. ápr. 4. 23:39

A válaszokat nem olvastam végig, lehet már valaki írta, hogy minden férfi más, mindegyik mást szeret, máshogyan. Úgyhogy erre kicsit nehéz válaszolni. Igazából ki kell tapasztalnod. Fontos hogy meg tudd vele beszélni, hogy neki hogy jó. Ha valamit nem jól csinálsz akkor mondja, ha meg nagyon eltalálod akkor is szóljon. Csak így fog menni. :)

Lehet amúgy rendesen verni, hogy a makktól tövig huzogatod, csak arra figyelj, hogy ne dörzsöld, tehát ne a kezedet húzd végig a makkon, hanem a bőrt..

De lehet csak a makkot is, az nagyon érzékeny. Én úgy szoktam, hogy lehúzom a makkról a bőrt, és testápolóval csak a makknál "verem" Nagyon imádja és élvezi és kb 1 perc ha jól eltalálom, hogy hol a legérzékenyebb :) De ez is mindenkinél változó, mert mikor összejöttünk akkor mondta, hogy még soha nem élvezett el így és gondoltam akkor megpróbálom és nem ment neki, és most meg imádja :)

Szerintem az a fontos még, hogy ne állj meg félpercenként, ne válts folyamatosan kezet, hanem ha elkezded akkor tartsd a ritmust. Lehet először lassabban aztán kicsit begyorsítani, de ki hogy szereti.

Pl barátom mikor összejöttünk akkor úgy szerette, hogy iszonyat gyorsan verem, amit már kb bírni se lehet, aztán szépen lassan rászoktattam, hogy lassabban, mert nem bírtam folyamatosan csinálni, mindig megálltam, mert elfáradt a kezem :D:D

Na szóval azért remélem segítettem, de majd úgy is belejössz :D:D

58. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 56. - Zoldfulu11)
2011. ápr. 4. 23:38
Köszönöm, a szerencse (lóhere jel) most nekem is jól jön. Jó éjszakát!
57. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 54. - Zoldfulu11)
2011. ápr. 4. 23:36

Így már érthető minden. Szegény srác... :(


Finom puszik a nyakára, határozottabb (de nem fájdalmas) harapdálások a nyaka és a válla körül, szerintem szintén felizgatják mindenhol. Ja és nem tudom más pasik, hogy vannak vele, de azt vettem észre, hogy a fülcimpák is jó kis erogén zónák. ;)


Talán többet érsz azzal, ha nem pont a péniszénél kezded az izgatást, hanem más területeken villanyozod fel.

2011. ápr. 4. 23:34
hú, micsoda indulatok szabadultak itt el, pedig csak pár kérdésre próbáltam választ kicsikarni:) Mennem kell aludni, mert holnap vizsgázom, köszönöm mindenkinek a válaszokat, holnap még visszajövök, hátha:)
55. 777f5158ef (válaszként erre: 53. - Cbe6ba1fa9)
2011. ápr. 4. 23:28

Hisztismirtil a nagyanyád térdekalácsa :D

Kinek csobogsz kispatak, heh?? :P

54. zoldfulu11 (válaszként erre: 50. - Dolores007)
2011. ápr. 4. 23:27
így igaz... a pszichikai gyógyszerek csak tovább rontják a dolgot... neki volt egy szörnyű tragédiája (elvesztette az egész családját egy balesetben), akkor kapta, de ennek már 2 éve, és mondta, hogy szeretné letenni a gyógyszereket. Most boldog, hogy vagyok neki, és csak szeretném, ha fizikailag is boldog lenne:)
53. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 48. - 777f5158ef)
2011. ápr. 4. 23:26

Hisztismirtill, nyugalom. :)


Te meg olvasd el még egyszer, hogy én mit írtam. :D A jelet azért küldtem, hogy elolvasd a reagálásomat.

52. zoldfulu11 (válaszként erre: 49. - Cbe6ba1fa9)
2011. ápr. 4. 23:25
:DDDDD
51. zoldfulu11 (válaszként erre: 41. - Dolores007)
2011. ápr. 4. 23:24
De hát inkább ő a sajnálatra-méltó, nincs testtudat-intelligenciája... szerelmemnek sincs, de ezt annak tudom be, hogy ő 30 éves, és nagyon szemérmes nevelési elvek közt nőtt fel... de tényleg kár, hogy nem hajlandók kommunikálni, ez így gát a boldogság és öröm útjában...
50. Dolores007 (válaszként erre: 45. - Zoldfulu11)
2011. ápr. 4. 23:23
Remélhetőleg, ha tökéletes lesz a kapcsolatotok, akkor elhagyhatja azokat a gyógyszereket is. Művi jókedve van tőle az embernek, nem tud semminek sem igazán örülni, és nap mint nap egy olyan "xarok a világra" érzés van benne...
49. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 43. - Zoldfulu11)
2011. ápr. 4. 23:23
Vagy arra gondol a nagy kapdosás közepette, miért nem az ő labdáihoz nyúlsz. :DDD
48. 777f5158ef (válaszként erre: 38. - Cbe6ba1fa9)
2011. ápr. 4. 23:23
Nekem te ne küldözgess jeleket ha megkérhetlek, okés? Megírtam a véleményemet... ha nem tetszik nyaljál sót öcsém!
47. zoldfulu11 (válaszként erre: 38. - Cbe6ba1fa9)
2011. ápr. 4. 23:21
De aranyos vagy:) Kétszer voltunk együtt petting szintjén, mindkétszer kudarccal végződött:( Előtte meg egyetlen szeretkezés a "tapasztalatom". Ez a ritmus-dolog nagyon jó, hogy írtad, igen, azt hiszem, itt "hibáztam", összevissza-ütemben csináltam neki:(
46. Dolores007 (válaszként erre: 43. - Zoldfulu11)
2011. ápr. 4. 23:21

Nem lehet mindenki mindenben jó.

Neked az az erősséged, használd ki! :D

45. zoldfulu11 (válaszként erre: 37. - Dolores007)
2011. ápr. 4. 23:19
Hát igen:( A vágy megvan benne, csak a fizikai megnyilvánulása megy nehezebben:(
44. Dolores007 (válaszként erre: 40. - Zoldfulu11)
2011. ápr. 4. 23:19
Biztos frusztrálja, hogy nehezebben megy neki. Ezzel nehéz lehet együttélni. A helyében én is gátlásos lennék miatta. Legalábbis az elején a kapcsolatnak...
43. zoldfulu11 (válaszként erre: 35. - Dolores007)
2011. ápr. 4. 23:18
hát igen, lehet, hogy nem áll rá a kezem a dologra:) tudom, hülyeség ilyesmivel jönni, de én egyébként is extra-béna vagyok, minden kiesik a kezemből, a tesitanárom a szívéhez kapdos, ha labdához nyúlok, szóval lehet, hogy ez ilyen eredendő bénaság.... szájjal tényleg jó vagyok, látom az arcán, csak jó lenne kézzel is ügyesebbnek lenni:)
42. zoldfulu11 (válaszként erre: 32. - Dolores007)
2011. ápr. 4. 23:16
ú, végre egy jó és kivitelezhető ötlet! Nagyon köszi!
2011. ápr. 4. 23:15

Borzalmas, ha nincs kommunikáció...

Volt egy barátom, aki szintén olyan "elvándorlós volt", és próbáltam neki közben segíteni, hogy kicsit jobbra, kicsit lefelé, meg hogy most jól csinálod... Egy idő múlva megkérdezte, hogy nem maradnék-e végre csendben... Nna, számomra annak az estének ott vége volt. És olyan kis mindentudó feje volt, azt hitte, ő a nagy profi...

40. zoldfulu11 (válaszként erre: 29. - Cbe6ba1fa9)
2011. ápr. 4. 23:15
nagyon igazad van... igen, van már "tapasztalatom", az előző barátommal egyszer szeretkeztünk, a mostanival meg volt két petting, de hát ez azért: semmi. Én nagyon nyílt ember vagyok, tehát gond nélkül megkérdeztem tőle, hogy hogy csináljam, de ő meg nagyon gátlásos, látszott, hogy még a kérdés is rosszul érinti. Mivel neki nem sikerült, többször is szóba hoztam a dolgot, mondtam, hogy én is szeretnék örömet szerezni neki, mondja meg, hogyan tudnék, de erre csak az volt a válasz, hogy "szeretlek, a többi mindegy..." Hát nekem nem mindegy...
39. zoldfulu11 (válaszként erre: 27. - Dolores007)
2011. ápr. 4. 23:11
igen, szerintem én nagyon béna voltam az első (petting) alkalommal... nagyon elborított a szerelem, gyengéd és olvadó voltam, és ügyetlen ujjakkal tapogattam őt. Szép volt az a délután, de azért mégiscsak keserű szájíz maradt utána, mert neki nem sikerült... elnézően mosolygott és azt mondta, így is tökéletes volt, de azért szeretném tökéletesebbre:)
38. cbe6ba1fa9 (válaszként erre: 30. - Zoldfulu11)
2011. ápr. 4. 23:09

Személy szerint a kézzel izgatástól egy idő után elfárad a kezem meglehetősen. Jobb taktika nálam az orális kényeztetés. :) Ha úgy érzed valami nem megy, akkor próbáld meg azt bevetni, amiről tudod, hogy izgató hatással van rá.


Ritmuskérdésben azt tudom mondani, hogy arra figyelj, hogy ne válts hirtelen technikát. Még akkor is, ha már fáj a csuklód. :))) Valószínűleg ettől kezd el csökkenni a vágya, ilyenkor célszerű megkérni, hogy most váltsatok esetleg pózt. Kezdj el távolodni tőle, kacérkodj vele, és akkor már nem az lesz a lényeg, hogy őt "kell" izgatni, hanem már le is terít téged az ágyon.


Megkérdezhetem milyen gyakran voltatok eddig együtt? Vagy kapott szerepet ez a dolog?

2011. ápr. 4. 23:09
Úgy tudom, sajna az antidepresszánsok pofáncsapják a libidót is... :((
36. zoldfulu11 (válaszként erre: 25. - 777f5158ef)
2011. ápr. 4. 23:08
el se hiszed, milyen melengetők az ilyen empatikus sorok. köszönöm neked... én is úgy gondolom, hogy inkább kérdezzek, mint tudatlanul vágjak bele valamibe, és aztán negatív élményekkel térjek vissza belőle...
35. Dolores007 (válaszként erre: 30. - Zoldfulu11)
2011. ápr. 4. 23:07
Ha kiderül, hogy nem áll rá a kezed a dologra, akkor kezd azzal, amiben úgy érzed, hogy jó vagy... Az is jó játék, ha kézzel csak akkor dolgozol, amikor kibontod a sliccét, a többi mehet szájjal... :)
34. zoldfulu11 (válaszként erre: 23. - Cbe6ba1fa9)
2011. ápr. 4. 23:06
köszönöm a kedvességedet...
33. zoldfulu11 (válaszként erre: 21. - 07c4794583)
2011. ápr. 4. 23:05
ezt tudom, és igazad van, de azt hiszem, azért mégis van alaptudás. Ha például bódult szerelmemben és végtelen gyöngédségemben úgy simogatnám őt, akár egy tollpihe, nem hiszem, hogy neki jó lenne. Azt gondolom, ismeretek kellenek a férfitestről és a nőtársak tapasztalatairól...
32. Dolores007 (válaszként erre: 26. - Zoldfulu11)
2011. ápr. 4. 23:04

Ne krémezd, mert vacak íze lesz, amire rákerül... :DDD

Nyálazd be inkább a kezed. Persze úgy hogy lássa, erotikusan (nem túljátszva). Ahogy a férfiak mondanák: Jó bő nyállal...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook