Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem egyértelmű laboreredmény fórum

Nem egyértelmű laboreredmény (beszélgetős fórum)


4. 9de8aadb1a (válaszként erre: 3. - Delbuk)
2019. jan. 4. 15:08

Inzulin rezisztens vagyok, de annyira sok a glükóz a vizeletben, hogy a vérben is meg kellene jelennie de nem.

Kettes típusú cukorbetegségre gondol, de nem mondja biztosra, mert a laboreredmény számára nem volt egyértelmű.

2019. jan. 4. 10:02
Ha PCOS, akkor vleg IR is van, azt nézték? A következő laborod alkalmával érdemes inzulint is nézetni.
2019. jan. 4. 10:01
Bizonyos örökletes esetekben normális vercukorszint mellett is jelentkezik a vizeletben cukor. Érdemes más dokihoz elmenni, ha a mostani nem tud segíteni.
2019. jan. 3. 20:24

Mivel sajnos elég régóta próbálkozunk a babával és nem sikerül a párom és én is jártunk dokinál.

Nálam tudjuk, hogy a pcos is a probléma, de kiderült van egy gyulladás is a szervezetemben amit nem találnak mi okozza.

Plusz a vizeletemben nagyon sok a cukor, de a vércukrom nem magas így nem tudja az orvosom ez mitől lehet. Azt mondta nem igazán látot ilyet magasnak kellene lennie a vércukor szintemnek.

Most megyek megint labor vizsgálatra ha ott sem lesz egyértelmű mi okozza akkor elküld másik dokihoz. Tudom valószínűleg senki nem orvos, de esetleg nem volt hasonlóan valaki? Mi lehet a probléma?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook