Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon akar még valamit? Mért nem válaszol egyértelműen? fórum

Vajon akar még valamit? Mért nem válaszol egyértelműen? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. máj. 31. 03:04

Már megvolt az első csók. Végülis nem magától tette(párszor kezdeményeztem)...az utolsót kivéve. Azt ő. Nagyon jó volt. Egyébként szóba jött és kiderült, hogy nem szűz már.

Még mindig lassan haladunk és semmi nem lett kimondva, hogy most mi van köztünk. Mellesleg szerintem már nem is lesz semmi. Fura most minden. Csak szenvedek tőle :S Nem is vagyok benne biztos, hogy őt kedvelem ennyire, vagy azt, hogy végre van valaki "mellettem". Bár kezdek kicsit ragaszkodni hozzá, úgy érzem. Főleg így, hogy most kicsit elérhetetlen.

Bár már beszélni sem tudok nagyon miről vele valahogy. Kb. minden szóba jött már, amit 2 ismeretlen "ismerkedésként" felhozhat. De komolyan. Msn-re fel sem megyek, nem tudnék mit írni. Eddig minden este írt sms-t is, mikor nem találkoztunk, hogy mit csinálok stb, 3 napja már ez sincs. Nem írt. Biztos ő is érzi, hogy ez nem oké köztünk. Kihalt, vagy mi.

Együtt még nem voltunk sehol, úgy értem, hogy társaságban, szerintem ez hiányzik. A közös élmények. Eddig mindig csak nálam voltunk, beszélgettünk kicsit, aztán filmeztünk. A filmezés alatt pedig tényleg csak filmezést értek! Nem olyan értelemben, mint a régi "megmutatom a bélyeggyűjteményem". :)

37. linksys (válaszként erre: 36. - Dorkinc)
2010. máj. 16. 13:40
Kis huncut...szabad ilyent:DDDD
36. Dorkinc (válaszként erre: 31. - Linksys)
2010. máj. 16. 13:32
csak a neved miatt gondoltam mert valahol a környékünkön valaki wifizik linksys névvel és amikor otthon valamiért nem működött előszeretettem használtam az övét, csak aztán lekódolta :( :)
35. linksys (válaszként erre: 33. - Butterfly)
2010. máj. 15. 19:17
Na látod..akkor cuppp.neki:)) és kapsz is vissza belőle..és lehet,hogy bőven..))) és szóból ért az ember ezt ne feledd! Sok sikert a randihoz..☼
2010. máj. 15. 18:47
csak bátran :O))
2010. máj. 15. 18:46
Ma beszéltünk, és rákérdezett, hogy jövőhéten van e kedvem összefutni? :)) Most annyira jó kedvem van, mint amennyire rossz volt tegnap. Ha törik, ha szakad, minimum egy puszit adok majd neki... Kicsit, mintha az általánosba kerültem volna vissza. De nem bánom :))
2010. máj. 15. 13:30
Nekem egy barátom azt mondta mérlegeljek mielőtt kimondok valamit.Játszam végig magamban hogy mit veszíthetek és mit nyerhetek egy esetleges vallomással.Mert fennál az esély hogy elveszited a pasit barátilag is ha ő nem ugy érez irántad,de viszont lehet szerencséd is és egy boldog kapcsolat is kialakulhat a dologból.Szóval mérlegelni kell hogy mit nyersz és mit veszitesz a vallomással.Ha elég bátor vagy hozzá akkor bevallod neki mit érzel iránta.Ha pedig félsz a veszteségtől akkor még ne szólj neki csak tegyél felé apró gesztusokat amikkel utalsz arra hogy nem közömbös számodra de mégsem riasztod el.És kivársz még egy kis időt hátha tesz ő is valami lépést feléd.
31. linksys (válaszként erre: 30. - Dorkinc)
2010. máj. 15. 11:57
nem:)
30. Dorkinc (válaszként erre: 6. - Linksys)
2010. máj. 15. 10:34
szia boccs egy nem ide vágó kérdés de nem 17.kerületi vagy? :)
29. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 25. - 7448dbc8a0)
2010. máj. 14. 23:40
nem néztem az adatlapod, és nekem a nevednek volt lányos hatása....:O)))
28. linksys (válaszként erre: 27. - Butterfly)
2010. máj. 14. 23:29
Ha egy szimpatikus valakiről van szó, akkor nincs távolság..és az a 15 perc meg semmi sem..))Ne szalaszd el!!!! Mert másé lesz!
27. Butterfly (válaszként erre: 24. - Linksys)
2010. máj. 14. 23:27

Egyrészt nekem holnapra már van program :), másrészt kicsit az utazás necces. Nem egy helyen lakunk. Bár azért nem is annyira messze, hogy ne lehetne megoldani. Kb. 15-15 perc lenne mindkettőnknek a közeli városba bemenni. Egy városba járunk viszont egyetemre. Eddig ott találkoztunk. Csak most ugye suli vége, mindketten hazajöttünk. Jajj és sajnos nekem sűrűk a vizsgáim :( De azért rá, ráérnék kettő közben :)

Tényleg hasznos dolgokat mondtatok. Igyekszem megfogadni őket és a sarkamra állni :)

26. linksys (válaszként erre: 25. - 7448dbc8a0)
2010. máj. 14. 23:26
Naaa...honnan? és miből?.-DD
25. 7448dbc8a0 (válaszként erre: 24. - Linksys)
2010. máj. 14. 23:25
...én is lánynak gondoltalak...:O)))
2010. máj. 14. 23:15
Szimpatikus neked ő, és most szeretnéd,ha te is az lennél neki és nem akarsz ajtóstul a házba rontani.Ebben kértél tanácsot,és azt hiszem kaptál is,és most már rajtad-rajtatok áll,hogy hogyan tovább...holnap szombat..miért nem taliztok valahol?
2010. máj. 14. 23:13
na, látom elkéstem....már minden okosat leírtatok :O))
2010. máj. 14. 23:12
Tényleg köszi. Most kicsit megnyugodtam :) Barátnőimmel nem tudtam egy ideje találkozni/beszélgetni, muszáj volt találni valakit, jó ez az oldal. Kár, hogy eddig nem használtam. Végre értelmes emberek, akik nem csak gúnyolódni és érdemtelen válaszokat adni tudnak.
21. linksys (válaszként erre: 20. - Butterfly)
2010. máj. 14. 23:09
Nem azért mondtam...,bátorság!:))
20. Butterfly (válaszként erre: 19. - Linksys)
2010. máj. 14. 23:08
Jajj, bocsánat :) Fiúk, lányok.. :)
19. linksys (válaszként erre: 16. - Butterfly)
2010. máj. 14. 23:06
Nem mindenki lány..DDDD
18. linksys (válaszként erre: 15. - Butterfly)
2010. máj. 14. 23:06

Akkor tessék mihamarabb ezt véghezvinni..és meglátod te is kapsz egyet egy cuppanósat és akkor fülig fog érni a szád..)))


Vannak félénk emberek,és nem akarnak tolakodni,hogy nehogy az ellenkezőjét érjék el.Ezért egy icipici jelzés a részedről,hogy igen is akarod a közledését,utána meg meglátod,hogy mi fog történni...kézfogás,odabújás,és minden megbeszélni tabuk nélkül..)) rajta!

2010. máj. 14. 23:05

ne aggódj:)

ha tetszel neki akkor lép:)

vagy nem:)

ne aggódj

2010. máj. 14. 23:03
Köszi lányok. Annyi hülyeséggel van tele a fejem, hogy ilyen egyszerű, nyilvánvaló dolgoknak már nincs is benne hely :)
15. Butterfly (válaszként erre: 12. - Linksys)
2010. máj. 14. 23:01

Azért, ha tetszik valaki, igyekszem jelezni. Csak kis távolsgából. Bevallom félek a visszautasítástól. Lehet ezért is tartom azt a két lépést mindig. De eddig bejött..

Egy puszi talán belefér, az igaz. Csak vele tényleg minden olyan más. Nem tudom, hogy hogyan értelmezné. Mondjuk lehet, ha csak úgy megpuszilnám legközelebb, kiderülne, hogy úgy is akarja a dolgot, vagy továbbra is csak barátként fussunk össze. Hát ha felbátorodna és továbblépne.

14. 0d717b184a (válaszként erre: 13. - Butterfly)
2010. máj. 14. 22:59

nem kizárt akkor

de lehet más is

kitudja, hogy mi

lehet nem tudja mit csináljon

mármint nem a szex körül forog a világ számára

és a nők állandóan azt hajtogatják, hogy a pasik csak azt akarják meg miegymás, és ő nem akarja, hogy azt hidd róla

vagy nem tudom:)

valami van

de inkább csak annyi, hogy nem tudja te mit akarsz

kérdezz rá

én simán rákérdeznék

bár nekem nagy pofám volt mindi

13. Butterfly (válaszként erre: 11. - 0d717b184a)
2010. máj. 14. 22:55
Hűű az lehet. Ilyen dolgok még nem jöttek szóba. Minimum egy barátnője volt már, akiről tudok és azt mondta vele komoly volt a dolog. Bár ez nem feltételezi, hogy voltak együtt, nem tudom neki mi a komoly.
12. linksys (válaszként erre: 10. - Butterfly)
2010. máj. 14. 22:52

Valami célt kell,hogy lásson bened egy pasi,hogy tudja mit is akrsz,ha úgy mutatod,hogy nem akarsz semmit,akkor mire alapozzon?


Jönni-menni,ide-oda?..az nem célravezető.


lehet,hogy ez így jónak látszik,de 20-évesen már megfoghatod neki a kezét minimum,és egy puszi is belefér..azért,hogy lássa, kell neked ő..


Nem kell rámásznod,de azért nem kell tartani a két lépés távolságot..

2010. máj. 14. 22:50

ááhhhhh értem

ez érdekes

lehet, hogy szűz még?

10. Butterfly (válaszként erre: 9. - 0d717b184a)
2010. máj. 14. 22:48
Semmi gond. Ezt nem hiszem egyébként. Ha még meg sem csókolt, nem hiszem, hogy többet akarna. Inkább én vagyok az, aki szivesen ráugrana :)Meg sem próbált nyomulni. Próbálok annyiszor hozzáérni, ahányszor csak tudok, de semmi! Sem egy puszi, sem egy simogatás. Érdekes. Bár azt hiszem ilyen téren egy kicsit félős.
2010. máj. 14. 22:44
ne bántódj meg most de nem lehet, hogy azért nem akar anyira talizni mert már ez neki gyerekes ez a talizás de semmit nem csinálunk és esetleg szexet akar?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook