Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nekem sem hazudtak a szüleim Mikulás, Jézuska, húsvéti... fórum

Nekem sem hazudtak a szüleim Mikulás, Jézuska, húsvéti... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
7. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 12. 11:45

Gyerekként talán többszáz mesekönyvet kiolvastam, és anyukám is mesélt esténként. Soha nem éreztem azóta sem, hogy valaki hazudott, becsapott.

Én is szinte minden este meséltem a gyerekeimnek. Már unokáim is vannak, ők is hallgatják a meséket esténként.

Az olvasott mesék fejlesztik a képzeletet, bővítik a szókincset.

A gyerekeknek sok örömet jelentettek ezek a " mesés" ünnepek.

6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 12. 11:41
Ez szerintem inkább egy kis örömfokozás, mint hazugság. Ahogy más is írta egy kis "csodavilág", amiben utána már úgysem lesz részük...
5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 12. 10:45

Èn sem hazudtam.

Amikor rájött ès megkèrdezte elmondtam az igazat,de nem romboltam le előbb a kis vilàgàt,mint ahogy ő ràjött az igazságra.

4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 12. 10:41

Nem hazugság, hanem mese. Játék.

Mesekönyvekben is képzeletbeli események, szereplők vannak. Gyerekeknek szúkségúk van fantázia fejlesztésére. Nem kérdezik meg, hogyan beszél Vuk, hol lakik a hétfejű sárkány? Ráérnek szembesülni a való világgal.

3. 785c64a729 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 12. 10:28

ne állíts be ugy mintha ez valami démoni hiba lenne


ez nem hazugság


csinálj a gyerekeddel amit akarsz, minek erről fórumot nyitni, tapsoljak neked vagy mi?

2022. okt. 12. 10:24
Persze vegyük el azt a kisvarázst, amit ezek az ünnepek jelentenek. Azért nem ugyan az, hogy anya veszi az ajándékot, vagy, hogy egy mesés lény hozza. Azért ilyen pici gyereknek, még azért csak joga van egy kis álomvilághoz.......
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook