Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nehéz kezdet. fórum

Nehéz kezdet. (beszélgetős fórum)


1 2
2009. aug. 22. 14:13
a kezdet nehéz?
2009. aug. 22. 14:12

milyen beállítottságú a feleséged?

nagyon romantikus? vagy?

2009. aug. 22. 14:11

zuhanyzás közben, azt lehet a gyerek elaltatása után, vagy egy kád jó habos és meleg vízben

légy kreatív, bár biztos nagyon nehéz gyerkőc mellett

2009. aug. 22. 14:09
Mi is időnként leadjuk a gyerkőcöt. Ilyenkor séta, mozi, kv stb... A sex ? Kicsit valóban "beszorultunk"a francia ágyba de erről beszéltünk már és kicsit ha lehetőség van rá megpróbálunk változtatni rajta. Új helyszin stb. Legtöbbszőr probléma az is, hogy meg kell várni mire a gyerkőc elszunyókál. Mit javasoltok ??
6. e799f80651 (válaszként erre: 4. - Fireman75)
2009. aug. 22. 13:53

de milyen a szex?

azt értem hogy jó, de izgalmas?

vagy nem is tudom, hagyományos? mondjuk mindig az ágyban?

5. 318512f90e (válaszként erre: 4. - Fireman75)
2009. aug. 22. 13:53

szerintem egy kicsit ki kéne zökkenni a hétköznapokból. tudom, a mai anyagi helyzetet nézve ez sokaknak nehéz, de akár két nap pihi valahogy a gyerek nélkül javítana a szitun.


mi 12 éve vagyunk együtt, 2 gyerekünk van, és mi hetente 1x, de nyári szünetben hetente 2x lepasszoljuk a gyerekeket, és csak kettecskén vagyunk itthon. azt csináljuk amihez kedvünk van, akár vacsora, vagy csak séta, de egy itthoni mozi is megteszi.

2009. aug. 22. 13:49
Egy gyerkőcünk van 7 éves. Együtt alszunk és többnyire minden normálisan zajlik az életünkben. Sokak szerint " minta család vagyunk. " Gyógyszeres kezelés sem volt. Stressz mindenkinek van az életében sajnos nálunk is. Amúgy meg heti 3-4 alkalommal szeretkezünk és azt mondja, hogy velem volt eddig a leg jobb. Ezért nem tudom mi áll a dolgok mögött.
2009. aug. 22. 13:42

Ennek rengeteg oka lehet, de egy biztos, csak úgy magától nem sikkad el az ember (nő) libidója...

Van-e bármilyen olyan körülmény, akár apróság is, ami változott az életetekben. Gondolok itt pl. gyógyszerszedés elkezdésére, stressz, hasonlóak...

2009. aug. 22. 13:42
ez nagyon nehéz igy,mármint a komment.többet kéne tudni rólatok,ki hol dolgozik,mennyit,hány gyerek van,külön alszotok-e.ha ráérsz,szépen írd le részletesen az egészet!
2009. aug. 22. 13:39
8 éve vagyok nős,elmesélte a párom, hogy egy ideje a közeledésemre nem érzi azt a bizsergést mint korábban pedig szeret. Ha elkezdünk sexelni akkor élvezi, sőt túlnyomó részt el is jut az orgazmusig de a kezdet nehéz.Mit tegyek ?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook