Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nehéz házasság kezdette fórum

Nehéz házasság kezdette (beszélgetős fórum)


2012. okt. 26. 22:40
igen nekem volt 4 évvel ezelőtt egy kapcoslatom, és teherbe estem, eddig egyedül neveltem a kicsit, s most ugyebár két hónapja vagyok házzas :D
21. spinneli (válaszként erre: 20. - Crochet)
2012. okt. 26. 22:37
Ja, ez második házasság, kapcsolat?
2012. okt. 26. 22:24
hát próbálom most ugy csinálni, hogy napközbe ne egymás mellett legyünk, én pl. bent dolgozok, ő kint, kissé jobb lett, de mostanában a kisfiam nagyon lóg rajtam, így tán kissé könnyebb
19. Eszterkee (válaszként erre: 14. - Crochet)
2012. okt. 20. 11:49

ez itt a gond. túl sokat vagytok együtt!

mi 7 hónap után házasodtunk össze, kezdetben távházasságban éltünk, így hordtam ki a babánkat is, majd vele is sokat ingáztam, most már végre tényleg együtt vagyunk. de időnként elutazom szüleimhez pár napra, olyan jó utána újra átölelni egymást :)

18. moonlight13 (válaszként erre: 14. - Crochet)
2012. okt. 20. 08:18
Akkor ez a gond, hogy túl sokat vagytok együtt! Ezen kellene valahogy lazítani! Ritka, és állítólag nem túl jó, hogy együtt dolgozik férj-feleség, és folyamatosan egymással vannak!
17. Regin_a (válaszként erre: 14. - Crochet)
2012. okt. 19. 22:12

Akkor nem csodálkozom. Nem jó igy


VAn egy jóbarátom, igy élnek a barátnőjével évtizedek óta. Igaz nem látok bele a kapcsolatukba, de....

16. 303b0747dd (válaszként erre: 15. - Crochet)
2012. okt. 19. 20:52
Mekkora lakásban éltek ? A hosszú házasság titka a két külön hálószoba...:D Ezt már mondták páran.Én se bírnék folyamatosan együtt lenni valakivel,csak akkor ha nagy tér van,és el lehet vonulni valahova egyedül.Illetve külön programokat is kell csinálni,nem mindig egymás nyakában lenni.
15. crochet (válaszként erre: 10. - Moonlight13)
2012. okt. 19. 20:37
én szerelmes voltam, s talán vagyok, ő biztos az, ebben biztos vagyok, s ezt mondja is nem csak nekem, hogy most elöszőr bolondult bele ennyire egy nőbe, hamar házasodtunk össze, ezzel tisztában vagyok, de épp a minap beszéltünk, hogy ezt helyre kell hozni, mert ezzen kivül mások meg épp azért irigykedtek eddig ránk mert annyira jók vagyunk igy egymás mellett, csak nem tudom hogy mit tegyek
14. crochet (válaszként erre: 13. - Regin_a)
2012. okt. 19. 20:34
azért azt tudni kell nálunk, hogy mindketten itthon dolgozunk, tehát éjjel nappal együtt vagyunk, sőt most már olyannyira hogy ő besegít az én munkámban, én meg az ő munkájából veszek át egy részét, tehát egyedül szinte alig voltunk amióta összeköltöztünk.
13. Regin_a (válaszként erre: 12. - Regin_a)
2012. okt. 19. 17:34

hogy bárcsak egyedül lennék"


igaz, meg kell hagyni mindenkinek egy kis magánéletet a házasságon belűl is

Nade már 8 hónap után?

12. Regin_a (válaszként erre: 9. - Crochet)
2012. okt. 19. 17:32

átölel valaki, s érzed, tudod hogy nem öszinte"


Miért rá húzod a "nem őszinteséget"?

Talán te nem vagy őszinte, illetve te ábrándultál ki

valamiért

2012. okt. 19. 17:27
Türelem, semmi nincs veszve. Sőt! Ez az összecsiszolódás időszaka. Tarts ki, minden rendben lesz.
10. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Crochet)
2012. okt. 19. 17:22
Ha már most így éreztek, akkor el lett hamarkodva a házasság! Egyébként én 11 hónap után mentem férjhez, de soha nem éreztem így, ahogy Te most! Szerintem itt valaki soha nem igazán volt szerelmes a másikba!
2012. okt. 18. 23:11
sziasztok, hát elég gyorsan összeházasodtunk, 8 hónapra, tudom el volt hamarkodva, de minden olyan tökéletes volt, együtt lakunk már vagy fél éve, eddig nem is volt baj, de amiota házassok vagyunk, egyszerűen semmi sem olyan már, szeretem, de néha azt kívánom hogy bárcsak egyedül lennék. biztos volt már veletek is úgy, hogy átölel valaki, s érzed, tudod hogy nem öszinte, na ilyen ez mostanában, nem tudom miért
8. 0a84e34983 (válaszként erre: 1. - Crochet)
2012. okt. 18. 18:01
Mi lassan 11 éve vagyunk együtt,de inkább az zavar,ha nincs a közelemben.Megijedtél?Vagy felmérted a súlyát az örökké szónak?
7. Well (válaszként erre: 1. - Crochet)
2012. okt. 18. 14:24

Szerintem ennek nem kell így lennie, de az egyik ismerősöm ugyanígy járt. A csajszi teljesen kifordult magából, igazából a srác nem tudta elmondani, hogy mi lehetett ennek az oka, 4 hóónap után váltak el.

Mi 1 éve vagyunk házasok, viták vannak, de nem jelentősek. Ha a szerelem és a szeretet sziklaszilárd, akkor nem lehet baj.

Mire utalsz azzal, hogy érzed, hogy nem őszinték a szavai?

2012. okt. 18. 11:23
Mennyi idő után házasodtatok össze? Nem volt elhamarkodott? A férjed is így érez? Nekünk 3,5 hónapja volt az esküvőnk, de azóta sem változott semmi, legfeljebb csak pozitív irányba :D
5. 34c48a3825 (válaszként erre: 1. - Crochet)
2012. okt. 18. 11:22

Mióta ismertétek egymást a házasságkötés előtt?

Mi az oka, hogy hozzámentél?

4. spinneli (válaszként erre: 1. - Crochet)
2012. okt. 18. 11:22

Mióta vagytok együtt?

Mióta éltek együtt?

2012. okt. 18. 11:21
Lehet kicsit elkapkodtátok a házasságot :/
2. spinneli (válaszként erre: 1. - Crochet)
2012. okt. 18. 11:21

???


Mi az ami változott?

2012. okt. 18. 11:20
Sziasztok, én két hónapja házasodtam meg, akkoriban minden jó és szép volt, szerelem ... de most két hónap után , legszívesebben elmenekülnék, nem érzem már szerelmesnek magamat, szinte idegesít ha jelen van, ha megszólal, mondja hogy szeret, de érzem hoyg nem őszinték a szavai. Ez normális? Nálatok hogy volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook