Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nehéz fürdetés! fórum

Nehéz fürdetés! (beszélgetős fórum)


9. satrafa (válaszként erre: 8. - MoncsiMama)
2008. nov. 9. 22:24
Bele bizony :)). Nekem már 2 hónapos korától megvolt. Alig vártam, hogy belerakhassam (6 hónapos volt amikor a radiológus mondta, hogy mehet). Most 21 hónapos, 14.6 kg és már nem annyira "fér bele", de továbbra is szereti. Első 6 hónapban MINDIG Apa fürdette a nagykádban. Azt is nagyon szerette. Szóval: hajrá pancsi!! Tedd bele és vegyél néhány játékot hozzá. Ki sem akar majd jönni.
2008. febr. 11. 19:15
köszönöm, ez tetszik. Hasonlot láttam én is,de nem tudtam,hogy már neki lehet e vagy nem.Ezek szerint akkor mondjuk hat honapos kortol bele is tehetjük?
7. Hoxa
2008. febr. 11. 19:10

[link]


Itt még egy képet is láthatsz a miénkről. :)

6. MoncsiMama (válaszként erre: 5. - Hoxa)
2008. febr. 11. 19:07
köszönöm,ennek utána fogok járni. Vagyis megnézzük a boltokban:)
5. Hoxa
2008. febr. 11. 18:23
Fürdőgyűrű. Remek találmány, mi is használtuk. 4-5000 Ft körül van általában. Ülhet és játszhat benne a gyerek, biztonságban érzi magát.
4. MoncsiMama (válaszként erre: 3. - ZiZi81)
2008. febr. 11. 17:55

Szia Zizi!


Először is köszönöm a válaszodat!

Nekünk a kádban eleve van egy ilyen ülőke,eddig nem volt vele semmi baj sem.Most hogy elkezdett mászni és már szeretne ülni folyamatosan ki akar csavarodni -de ezt már irtam-

2008. febr. 11. 15:39
Még nem saját tapasztalatból beszélek.De!Az egyik barátnőm hasonló problémával küzd.A kislánya(3 hónapos) rettenetesen fél a kiskádban.Kaptak kölcsön egy kis ülőkét,amit kimondottan kiskádakba lehet beletenni.Azóta a kislány megnyugodott és élvezi a fürdést,nem kapaszkodik,vergődik félelmében.Megpróbálhatnátok ti is,nem hiszem,hogy olyan nagy összegbe kerül.Ráadásul a te karod is felszabadul:)
2008. febr. 11. 15:17
senkinek nincs semmi ötlete???
2008. febr. 11. 04:33

Sziasztok!

A majdnem hat honapos kisfiam nem marad meg a kádban, állandoan ki akar fordulni belőle,csapkod,tekeri magát össze-vissza.Eddig imodott fürdeni és biztos vagyok benne hogy a vizet is szereti.Ez a probléma nálunk körülbelül egy honapja kezdődött.Akkor kapott egy uj kiskádat,mert azt hittük,hogy a régi már kicsi neki.Most visszatértünk a régire,de a probléma továbbra is fentmaradt.

Van- e valakinek használhato ötlete ezzel a problémával kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook