Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Körülbelül két-három hetes kiscica fürdetése, mivel? fórum

Körülbelül két-három hetes kiscica fürdetése, mivel? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
72. Cucicsillag (válaszként erre: 71. - Vigyorex6)
2011. szept. 29. 12:16
okés:o)
71. Vigyorex6 (válaszként erre: 70. - Cucicsillag)
2011. szept. 29. 12:11

Most volt éppen kaja, mosdatás, kaki, pisi, újra mosdatás, és most Spiky tisztogatja éppen.

Nagy szerelem van kibontakozóban. :DDD


Ha van kedved néha kukkolj be ebbe a naplómba:

"Egy emberben néha elhal a remény, de egy állatban soha. Amíg él, él benne a remény, és él a hűség is."


Majd ide rakosgatom fel a további fotókat is. :)

70. Cucicsillag (válaszként erre: 68. - Vigyorex6)
2011. szept. 29. 12:04

Ezeket meg kell zabálni, de aranyosak együtt! és külön-külön is:)

Lesz majd nagy játék, meg együtt kajálás, szundi.

Annyira örülök!:)

2011. szept. 27. 20:27

A csámcsogáshoz szokj hozzá,mert az nálunk is megmaradt. :D

Örülök,hogy ilyen jó helyre került a cicus!

2011. szept. 27. 19:54

Köszi Nektek! :O)

De-de, tiszta konzerv volt a kismókus. :O) Picit megmelegítettem neki a kajcsit, meg összetörtem. Borzasztóan csámcsog. :D

67. gida80
2011. szept. 27. 19:49
Nagyon édesek!Jó helyre került Gömböcke!Szépen alakul a kis drága.
2011. szept. 27. 19:10

Szia! De jóóó :) Nagyon édesek és Gömböcke sokat nőtt! :) Hogy ízlett neki a konzerv? Nem kente ki magát?

Berci ilyenkor nyakig kajás volt, nem győztem letörölgetni a pofiját..:D

2011. szept. 27. 16:04

Sziasztok! Híreim vannak! :) Ma ettünk konzervet és tejpótlót tálkából. Napi 2 kaksi megvan!

Már barátkozik a nagy testvérrel, Spikyal (francia bulldog. Ha érdekel titeket, akkor nézzétek meg a képeimet.

2011. szept. 25. 22:39

Huhhh, tényleg nagyon vártam már! :DDD Vicces! :O)

Írok ha történik vele valami! Ígérem! Remélem csak csupa-csupa jó! :O)

Köszönöm, hogy írtatok! :)

63. Hunyorka (válaszként erre: 61. - Vigyorex6)
2011. szept. 25. 21:02
De jó! :) Szerintem így még nem örült senki a cicakakinak. :) Ami jelen helyzetben érthető. Csak így tovább és szép erős cicád lesz. Szorítok nektek és én is kíváncsian várom a jelentésed! :D
62. Cucicsillag (válaszként erre: 61. - Vigyorex6)
2011. szept. 25. 20:51

De tökre örülök:o)

Szurkoltam ám nektek!!!

Várom a fejleményeket, csak jelents:o)

Ugye, mtam, h.lesz kaksi? ez menetrendszerű, csak győzzük kivárni, addig meg a frászt hozzák ránk...

61. Vigyorex6 (válaszként erre: 60. - Gida80)
2011. szept. 25. 20:26

Szia! Köszi a hozzászólást! :O)

Annyi biztos, hogy marad nálunk. :O) Egyelőre szik, alszik, mosdatom kajcsi után nedves zsepivel, mintha az anyukája nyalogatná. Van 2 pihe-puha mackó és egy valag törölközője, mert cserélgetem neki naponta, és megy a mosásba, mert összepisili, és nem akarom, hogy fázzon. Szerdán találtam rá, és ma megszületett ittléte alatt az első kaksink. Az élet apró örömei... :O). Ugye, hogy ugye??? :D

Egyelőre ennyi történik, meg persze, hogy tálból még nem akar enni, ellenben ha a nagy tök feje nem találja el a cucli végét, akkor megharap. Annyit erősödött pár nap alatt, hogy ma már fájt amit csinált. :O)

60. gida80
2011. szept. 25. 20:07
Szia!Bocsi,hogy bepofátlakodok,csak tegnap találtam erre a kérdésre és elolvastam és nagyon kiváncsi voltam mi lesz a cicuval,mert nagy macska fan vagyok.Nagyon cuki a kicsike.Remélem minden lesz vele,majd írj,hogy hogy alakul a sorsa.Biztos a többiek is kiváncsiak rá.
59. Vigyorex6 (válaszként erre: 58. - Mönkhe)
2011. szept. 25. 19:14
Ma véznábbnak látom, mint tegnap. Tegnap éppen mondta a párom, hogy dagadt, mint állat, de ilyen kismacskából ennyi kaka... :), most szerintem ezért tűnik soványabbnak, de még így is bendős. :)
58. Mönkhe (válaszként erre: 57. - Vigyorex6)
2011. szept. 25. 13:07

Jajj de jóóó!

Sokat gömbölyödött a csöppség? :)

2011. szept. 25. 08:46
Nagy örömmel jelentem, hogy ma reggel megtörtént az első kaksizás! :O)
56. Cucicsillag (válaszként erre: 55. - Vigyorex6)
2011. szept. 23. 19:11

Simán fel fox, hisz nőből vagy XD

Aztán kérjük ám a beszámolót!

55. Vigyorex6 (válaszként erre: 48. - Cucicsillag)
2011. szept. 23. 17:17
Erre a felkelésre megdobbant a szívem. :D Nem baj..., erre mondta a párom, hogy kezdjek betanulni, hogy hasonlóan megy majd egy gyerekkel is, és legalább most megnézi, hogy nyavalygok-e, ha fel kell kelni. :D
54. Vigyorex6 (válaszként erre: 52. - Hunyorka)
2011. szept. 23. 17:16
Köszöni szerintem ő is, mert már most olyan, mint egy török basa. Kicsit sokat képzel magáról. :P
53. Vigyorex6 (válaszként erre: 49. - Hunyorka)
2011. szept. 23. 17:15
De helyes! :O) Szép nap cica lett belőle! Nagyon ügyes voltál! :O)
2011. szept. 23. 13:46
Nagyon cuki a kismacsek Vigyorex! :)
51. Hunyorka (válaszként erre: 50. - Cucicsillag)
2011. szept. 23. 13:42
Köszi! Pont ezért nem engedtem elajándékozni. Igaz már volt 2 felnőtt cicánk,ill. ők meg is vannak. Mindegyiket mentettük!
50. Cucicsillag (válaszként erre: 49. - Hunyorka)
2011. szept. 23. 13:38
Most már én is fogok feltenni, ugyanilyen sátoros pofijú a miénk. Nagyon szép Cicus...:(
49. Hunyorka (válaszként erre: 47. - Vigyorex6)
2011. szept. 23. 13:34

Szegény cica...sajnálom. :(

Sokszor én is kétségbeestem, hogy jól csinálom e, nem lesz e bajuk,de aztán csak teltek a napok és egyre szebbek lettek. Nem fűztem nagy reményt hozzájuk,mert rettentő csipásak voltak(,napokig kamilláztam őket)ráadásul kiszáradtak mire megtaláltuk őket.

Az adatlapra tettem fel róla képet, ha érdekel.

48. Cucicsillag (válaszként erre: 47. - Vigyorex6)
2011. szept. 23. 13:31

Ez sztem teljesen normális, éjjel én is pár óránként keltem fel hozzá, nehogy vmiben hiányt szenvedjen, pedig imádok aludni, de akkor nem érdekelt. Valszeg az ösztönök:o)

Jó cicamami leszel, ne izgulj!

47. Vigyorex6 (válaszként erre: 45. - Hunyorka)
2011. szept. 23. 13:26

Köszi a történetedet! Próbálok erre, és a hasonló pozitív gondoltatokra koncentrálni, de néha kétségbeesek. Jó..,tudom, hülye vagyok... :O)

Sajnálom a cicudat. :( Ez annyira megviseli az embert. :( Az előbb említett kórházi cicusom is pont akkor tűnt el, amikor már gyönyörű, nagy kandúrrá nőtte ki magát. Imádtam..., pöttyös volt a pocakja. A végén kiderült, hogy valahol mérget evett, mert itthon találtunk rá jó sok időre, de nagyon nagy az udvarunk, és sok a melléképület. Pedig elmennek otthonról, ha a vesztüket érzik, de ő maradt.

46. Vigyorex6 (válaszként erre: 44. - Cucicsillag)
2011. szept. 23. 13:22

:O) Takarítom én, csak már tartsunk ott. :D

Anno a városi kórházból hoztam haza egy nála nagyobb cicát, és magától megtanulta, sőt ha elfelejtettem visszahozni az almos tálcát, akkor belement a virágcserépbe. De egyelőre takarítani szeretnék. :P

2011. szept. 23. 13:15

Sziasztok!

3 évvel ezelőtt a garázs lejárónkon én is találtam 2 kiscicát akik akkor voltak 2-2 és fél hetesek. Sokat volt velük foglalkozva és szerencsére megmaradt mindkettő. A lányt elajándékoztuk,de (látogattuk és) lakásba került. A kandúrt megtartottuk Berci lett a neve és gyönyörű egészséges cica lett. Sajnos a lány cica másfél évesen elpusztult betegségben és mintha megérezte volna a testvére halálát az én Bercim is eltűnt. Szinte napra pontosan. Nagyon sokáig kerestük/kerestettük. A mai napig fáj érte a szívem,mert soha nem volt még nála kezesebb,barátságosabb cicám!

Ezt csak azért írtam,hogy lásd,ha lelkiismeretesen vannak gondozva fel lehet őket nevelni akármilyen picik is. Nagyon örülök,hogy vannak még emberek akik a szívükön viselik az állatok sorsát! Kitartás és hidd el meg lesz az eredmény! Ő is meghálálja!

44. Cucicsillag (válaszként erre: 43. - Vigyorex6)
2011. szept. 23. 12:56

Én le is kameráztam, mikor először kajált, összetörve a junior nyamit. Kb. a füléig maszatos volt, annyira nem érezte a környezetét sem a saját testéhez képest vagy hogyismondjam:o)

A langyos víz azért fontos, mert anyukája is a nyelvével "segít" neki és most ugye te próbálod azt pótolni. Lesz ott produkció, csak győzd majd takarítani XD

43. Vigyorex6 (válaszként erre: 41. - Cucicsillag)
2011. szept. 23. 12:53

Okés, köszi, most megnyugodtam, mert kérdeztem a nagypapámat, és ő is azt mondta, hogy még nagyon pici, és így normális, úgyhogy ha már ketten mondjátok... :O)

Remélem lassan menni fog a kajcsi tálkából is, mert már van fogunk, csak belesik a tálba, de úgy kever, pedig 2 napja még olyan kis elesett volt...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook