Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Naponta sok hirdetés jön az email címemre, hogy lehetne leállítani? fórum

Naponta sok hirdetés jön az email címemre, hogy lehetne leállítani? (tudásbázis kérdés)


18. ancsika688 (válaszként erre: 17. - Emagdi)
2016. jan. 11. 23:07

Egy sincs.Szoktam nézni,ritkán van benne Dormeos.

Jó is ez így.:)

17. emagdi (válaszként erre: 16. - Ancsika688)
2016. jan. 11. 22:42

valószínűleg nem szoktál hírlevelekre feliratkozni, nyereményjátékokban részt venni (webes vagy egyéb, ahol begyűjtik a címeket), nem adod meg úton-útfélen bárkinek az email címed, és hasonlók:)

az ilyen tevékenységek eredményezik a sok hírlevelet, meg a spam-eket.


valószínűleg jól működik a spam szűrőd is, nézz bele a spam mappába, hogy hány levél van benne :)

16. ancsika688 (válaszként erre: 15. - Emagdi)
2016. jan. 11. 22:28

Nekem egyáltalán nem jönnek ilyenek.Csak azok amik engem is érdekelnek,két -három darab.Ez akkor hogy van?

Igaz nem is kellenek,csak kíváncsi vagyok rá.:)

15. emagdi (válaszként erre: 13. - Jstefan)
2016. jan. 11. 22:24

hát de pont ezért nem szabad a "privát" email címed megadni boldog-boldogtalannak, illetve bármilyen oldalra kiírni, regisztrálni, stb.


másrészt: azért a spam szűrők ezeket kiszűrik elég jól.


nekem a privát email címemre nem jön szinte semmi szemét. a 'regisztrálós' email címemre meg minimum napi 200, de lehet, hogy több :) szóval működik ez a megosztás.

14. fincsi5 (válaszként erre: 13. - Jstefan)
2016. jan. 11. 20:40
Köszönöm.:))
13. jstefan (válaszként erre: 1. - Fincsi5)
2016. jan. 11. 20:34
Nem tudod leállítani, mert adathalász keresőgépek folyamatosan pásztázzák a teljes internetet, és amiben a @ jel benne van azt azonnal letöltik,adatbázisokba helyezik.Régiók szerint más adatokkal összekapcsolják, és felhasználják információszerzésre,reklámok kiküldésére.Az internetet eredetileg katonai hírszerzési célra hozták létre,utána a teljes nemzetközi kiterjesztés után kapcsolódott hozzá az üzleti világ.Olvasatlanul töröld ki a reklámokat,és időnként csinálj új néven emailcímet azt kb. 1-2 hónap múlva levadásszák, kezdődhet minden újra.
2016. jan. 11. 18:39

Én feladtam, majd holnap megcsináltatom.

10 oldal felhaszn. szabályzatot, istennyilát elolvastam, kattintottam,erre jön a már meglévő címem az orrom elé, nem értem én........

11. emagdi (válaszként erre: 9. - Fincsi5)
2016. jan. 11. 18:18

mail.google.com


itt értelemszerűen kitöltöd amit kell, választasz magadnak egy szimpatikus felhasználónevet, és regisztrálsz.

ennyi :)

10. ancsika688 (válaszként erre: 9. - Fincsi5)
2016. jan. 11. 17:45
Igen.Email fiók létrehozása.Vagy gmail.com,citromail.hu de van több is....
9. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Emagdi)
2016. jan. 11. 17:43

Megpróbálnám, de hol kezdjem? Írjam be a gugliba, hogy email cím létrehozása?

Nehogy félreérts, komolyan ilyen szinten vagyok.:(

Na, szólok, mire jutottam. D

8. emagdi (válaszként erre: 6. - Fincsi5)
2016. jan. 11. 17:31

hogyhogy hogy csinálj új email fiókot? :))


1. kiválasztasz egy számodra szimpatikus webmail szolgáltatást (pl gmail, stb)

2. létrehozol ott egy fiókot

3. mindenhol azt adod meg ahol emailcímet kérnek tőled, mindenféle regisztrációnál, nyereményjátéknál, feliratkozásnál, hírlevélnél stb.


rendes email címed meg csak az ismerőseidnek adod meg, illetve olyan helyekre, ahonnan nagyon fontos, hogy megjöjjön az info.

7. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2016. jan. 11. 16:48

Na,kb ilyen szinten vannak. D

Egyszer meg /bizisten/ véletlenül rákattintottam egy társkeresőre, mert ott tolakodott, s gondoltam, bezárom.

Azóta naponta kínálja magát. D

6. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Ancsika688)
2016. jan. 11. 16:22

De pont ezeknél nincs olyan, ez az érdekes!

Telenor

Olcsóbbat.hu...ezek csak a ma déltől érkezőek.

meg nem tudom már honnan, de naponta legalább 8 jön.

És nem úgy van, mint a többinél, hogy oott a törlés, hanem ELVETÉS van, azzal tűnik el.


Új fiókot? Azt hogy?

2016. jan. 11. 15:57

az alap, hogy külön címed van a "normál" levelezésre, és külön egy a mindenféle regisztrációkhoz, promóciókhoz, kutyafüléhez :))

a reklámos emailed megnézed naponta egyszer, az érkezett 200 levélből kiválasztod azt az egyet-kettőt ami esetleg érdekelhet, a többit meg olvasatlanul törlöd :)

de ha külön kezeled ezeket, akkor nem kell attól tartanod, hogy a számodra hasznos és fontos levelek bekeverednek a sok reklám közé, és nem veszed észre.

4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Ancsika688)
2016. jan. 11. 15:42
a fütyinövesztő emailek attól még jönnek :D
3. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Fincsi5)
2016. jan. 11. 15:27
A hirdetések végén ,apró betűvel oda van írva?leiratkozás.Arra rákattintasz és kész.
2016. jan. 11. 15:27
csinál egy új fiókot
2016. jan. 11. 15:21
Naponta sok hirdetés jön az email címemre, hogy lehetne leállítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook