Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Napló-pótló fórum

Napló-pótló (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
394. kisgé (válaszként erre: 390. - 2db8a1ae1c)
2007. jan. 9. 09:36

Szia! Ez még egész jó is, kivéve, hogy dáélutánra takja a szénhidrát bevitelt a piritóssal és banánnal. Ezt kéne reggel enni és a reggelit este. Ezt csak azért mondom, mert az anyagcsere így működik, reggel gyorsabb és ezerrel pörög, estére lelassul és éjszaka meg szinte leáll.....

Esetleg megpróbálhatod, hogy megcseréled, mert reggel ha elég energitát veszel magadhoz, az egész napod tuti. Meg ami még jó lenne, hogy napi 5* egyél.

De, ha ragaszkodsz ehhez a variációhoz, amit most csinálsz, akkor majd 2 hét leteltével így egyél, ahogy írtam, hidd el, nagyon hatásos. :)))

393. kisgé (válaszként erre: 389. - Anduca)
2007. jan. 9. 09:32

Nekem az fránya 4 kg, de azt is lefogyom!:)))

Tegnap mentem először edzeni hosszú idő után, hát hősök érdemrendét meg kéne kapnom. Olyan szarul ment, mármint az earob része!!!!! Eddig a 130-as pulzusnál a futó gépen 12% emelkedőn ezerrel mentem és úgy lett 130 a pulzusom, most csak lassan sétáltam és úgy volt 130, már tökre untam!:)))) Hát legyengültem, de nem csoda, szerintem kell 1-2 hét, hogy összeszedjem magamat!:))

392. kisgé (válaszként erre: 388. - Anduca)
2007. jan. 9. 09:30

Jó reggelt!


Ugyan a dokim írt anzibiotikumot, de én olyat nem szedek!:)))) Homeopátiával gyógyulok, sokkal gyorsabb és nem bántja az immun rendszeremet. Olyan jól helyrerakott 4 év alatt, hogy tavaly talán kétszer voltam beteg és pár éve még havonta egyszer elkaptam valami vírust. :)))

Meg sok folyadék (gyógytea: bodzavirág és hársfavirág), valamint napi 2000 mg C vitamin és fekvés. Ez most nagyon makacs víruska volt!:)))

391. anduca (válaszként erre: 390. - 2db8a1ae1c)
2007. jan. 9. 09:28

Szia!

Ezt elég nehéz lehet betartani. Kevés ez egy napra és szinte száraz koszt. Szorítok, hogy sikerüljön elérned a célod, hogy aztán már egészségesebben táplálkozhass!

Milyen gyakran méred magad? Elégedett vagy az eredményeiddel?

390. 2db8a1ae1c (válaszként erre: 374. - Anduca)
2007. jan. 9. 09:21

Szia!

Naponta sovány szárnyast, párolt zöldségeket, sovány sajtokat,tejtermékeket teljes kiörlésű pirítóst szabad ennem, természetesen megadott mértékben. Pl. reggeli 5 dkg csirkemell sonka, 2 kockasajt, 2 dl. tej (1,5%-os), ehhez az ebéd 20 dkg párolt zöldség 5 dkg reszelt sajttal, a vacsi 2 pirítós és egy banán. Ez egy napi. Ehhez hasonlóak szerepelnek naponta.

Nekem ahhoz, hogy eredményem legyen muszály ez a két hetes előírt. Aztán ugyanúgy fogok figyelni dolgokra, de nem ennyire szigorúan, hogy mást nem is engedek magamnak. Mert ez nagyon uncsi.

389. anduca (válaszként erre: 387. - Kisgé)
2007. jan. 8. 12:59
El is hiszem, hogy lefogyod azt a fránya 2 kg-t 2 hónap múlva. Neked ez gyerekjáték lesz :) Ekkora vasakarattal és ennyi ügyességgel!
388. anduca (válaszként erre: 386. - Kisgé)
2007. jan. 8. 12:56

Oké, meggyógyulok! :)))

Te hogy gyógyítottad magad? Voltál dokinál is vagy vannak saját módszereid?

387. kisgé (válaszként erre: 385. - Anduca)
2007. jan. 8. 12:53
Nagyon ügyi vagy!!!! Én is most le akarok adni 4-et! 2 hónap múlva meg is lesz. Azért ilyen lassan, mert nem sok súlyból kell.:))
386. kisgé (válaszként erre: 383. - Anduca)
2007. jan. 8. 12:53

:)))))

Meggyógyultam, köszi, csak már most elfáradtam, még gyenge vagyok, 3 hete nem is dolgoztam!:)))

Na, ne hagyd magad, amit én elkaptam, 2 hétig tartott, gyógyulj meg!:))

385. anduca (válaszként erre: 381. - Kisgé)
2007. jan. 8. 12:18

:)

Én csak a súlyomat akarom megtartani, az anyagcserémet rendbehozni és izmosodni szeretnék. Ezért étkezem így és ehhez kell nekem a torna is. De még így is lement 2 kg a súlyomból, amit már évek óta tartottam.

384. anduca (válaszként erre: 382. - Kisgé)
2007. jan. 8. 12:12

Igazat adok!

Inkább többször kevesebbet enni mint koplalni.

Úgy lelustul a szervezet, főleg az anyagcsere.

383. anduca (válaszként erre: 380. - Kisgé)
2007. jan. 8. 12:09

:)))

Szia!

Igen, tudom, hogy beteg voltál és kalóriákat számolgattál :) Egyáltalán nem irigykedem, nem valami jó napi program :)

Most hétvégén én is betegeskedtem, de már lassan átmegy rajtam is.

Akkor most már teljesen felépültél?

382. kisgé (válaszként erre: 379. - Jutika1)
2007. jan. 8. 12:09
Azért lassú az anyagcseréd, emrt az éhezéstől lelassult. Ha beállnál napi 5* kevés evésre, és odafigyelnél nagyon az étrendre, 3 hónap alatt vidáman lefogynád a 10 kilódat.:)))
381. kisgé (válaszként erre: 374. - Anduca)
2007. jan. 8. 12:08

Na, Te csinálod jól, mert csak élwetmód változtatással lehet hosszú távon lefogyni, nem két hetes, meg 3 napos kúrákkal. Hosszútávon meg nem hiányozhat semmi, amire szüksége van a szervezetre: JÓ ch, gfehérje, jó zsír. :)))

Ami nem kell: cukor, finomított péktermékek, finomított liszt......

380. kisgé (válaszként erre: 375. - 93a74b44ea)
2007. jan. 8. 12:07

Itt vagyok, bocsánat, de otthonról lassúa gépem, mert beteg voltam, mint tudjátok és kimerültem a kalória számolásban.:)))


Nem hagytalak el benneteket!:))))))


Jövők még!

379. jutika1 (válaszként erre: 378. - Anduca)
2007. jan. 8. 12:06
a felét igen!nagyon lassu az anyagcserém,így kuraszerűen ferenc jozsef keserűvizet iszom reggelente,íg legalább nagyjábol ezt a sulyt tartom,de most már elég hogy kicsik a nadrágjaim
378. anduca (válaszként erre: 377. - Jutika1)
2007. jan. 8. 12:03

Szia!

Amit lefogytál káposztakúrával, utána visszahíztad?

377. jutika1
2007. jan. 8. 12:01
ma álltam neki a káposztakurának,egyszer már bejőtt de abbahagytam!remélem most lesz bennem kitartás!83kilorol indulok,egy 10estől jo lenne megszabadulni
376. anduca (válaszként erre: 375. - 93a74b44ea)
2007. jan. 8. 10:57

Elhagyott :( Bruhuhu.

Szerintem mostanában el van foglalva a "Muskétás dolgokkal" :)

Remélem, hamarosan jelentkezik 4 nap eltűnés után...

2007. jan. 8. 10:53
Hova tűnt kisgé?...
374. anduca
2007. jan. 8. 10:50

Kimondottan kúrát nem csinálok. Csak próbálok odafigyelni az étkezésemre. Pl. kizárni a cukrot és a fehér lisztből készült termékeket, édességet, chipset. Többször eszek kevesebbet. Próbálok odafigyelni, hogy ne egyek túl sok szénhidrátot és zsírt. Nem iszom üdítőket, csak ásványvizet, teát, kávéféléket. Szóval nincs megszabva az étrendem, csak igyekszem, hogy minden fontos tápanyaghoz hozzájusson a szervezetem a megfelelő arányokkal. Reggeltől délig: szénhidrát+fehérje, délutántól estig: zsír+fehérje. Az utóbbit a "Muskétásoktól" lestem el, akik itt ügyeskednek a portálon. :)

A folyadék nekem is gondot okoz. Habár mostanában már többet iszok, régebben csak kb. 1 litert, ami nagyon kevés. Most az a 1,5 liter mindig megvan, néha a 2 is. De még ettől is több kellene...

Naponta mennyi étkezés fér bele a diétádba?

373. 2db8a1ae1c (válaszként erre: 372. - Anduca)
2007. jan. 8. 09:55

Szia!

Lehetséges, hogy nagyon koncentrálok az étrendemre. Egy két hetes kúrával "szenvedek" most. A bécsi táplálkozástudományi intézet diétája. Kezdetnek nem tartom rossznak, aztán a folytatásban maradhat az odafigyelés. Kenyeret, cukrot abszolút nem szabad fogyasztani, inni is csak ásványvizet lehet. Viszont egy nap legurítok egy palack ásványvizet. Eddig nem igazán ittam sokat egy nap. Te csinálsz most valamilyen kúrát?

372. anduca (válaszként erre: 371. - 2db8a1ae1c)
2007. jan. 8. 09:44

Szia!

Nálunk elég szép idő van :)

Az jó, hogy 2 kg lefogytál és nem jött vissza. Hogy csinálod? Milyen az étrended?

Nem tudom, miért marad kevés energiád a tornára. Nem biztos, hogy azzal függ össze, hogy odafigyelsz a táplálkozásodra. Szerintem meg kellene, hogy motiváljon: helyes táplálkozás + torna = biztos siker a fogyás terén :)

2007. jan. 8. 09:31

Sziasztok!

Hogy vagytok ezen a ködös reggelen?

Ma van a két hetes kúrám 7. napja. 2 kiló ment le eddig, de ez a 2 kiló nem "ugrál" már fel-le. Mióta a táplálkozásomra figyelek, kevés energiám marad tornára. Miért van ez?

370. kisgé (válaszként erre: 369. - Anduca)
2007. jan. 4. 15:44

Hali!:)


Én 3 napig csak pulcsiban és kabátban voltam, nagyon kemény volt.


Ez a kajálás aktív életmódhoz van, kell a ch, ha fogyni akarunk-mily furcsa, de így van, én is hajlamos vagyok kevesebbet enni, de mikor odafigyelek, peregnek le a kilók. Most oda fogok figyelni, mert elszánt vagyok, visszaszedtem úgy 4 kg-t, ami nekem sok, mert amúgy sem vagyok egy soványság. Ebben ugyan izom is van, de a centi a mérvadó és nem a kiló. :)))

369. anduca (válaszként erre: 368. - Kisgé)
2007. jan. 4. 10:43

Helló! :)

Ahol én voltam, házban, az is hideg volt, de szerencsére csak 1.nap. Akkor éjjel nadrágban és pulcsiban aludtam. Aztán már szerencsére bemelegedett. De ki is jött egy herpesz az orromnál... Az utóbbi időben ez jelzi, hogy megfáztam... De nem komoly, mert nincs lázam, herpesz van helyette, nem is fáj semmim, csak néha orrot fújok.

Kedden voltam edzeni. Brutális volt. Annyi energiám volt, hogy egy kicsit túlzásba vittem. Tegnap este már éreztem az izomlázat, most még jobban.

Hát igen, ez az, hogy a receptek mindenkinek jól jönnek, a fáradozásaid nem vesznek kárba :)

Nekem csak lassan, fokozatosan sikerül átállnom a hasonló étrendekre. Nálam sok a "ch" a kelleténél és kevés a fehérje. Alig eszek húst és zöldséget. Ezen kell változtatnom.

368. kisgé (válaszként erre: 367. - Anduca)
2007. jan. 3. 19:25

Nem is baj, hogy pihentél, időnként kell az.

Én 23-án voltam Gödön egy nagyon tuti buliban, 24-én még nem tértem magamhoz, de voltam anyámnál. Aztán 25-én is átmentem anyuhoz, 26-án elmentünk mamát látogatni, meg nagybátyámhoz, akkor már kezdtem leetegedni. 27-én otthon feküdtem lázasan, 28-án meg egész nap a városban mászkáltam 2 barátnőmmel, 29-én mentünk a hegyekbe, még beteg voltam, valamint irtó hideg volt a ház, amiben laktunk. Ott kirándultunk, főztünk, dumcsiztunk, 1-én visszajöttwm, totál kész voltam fizikailag, 2-án bementem dolgozni, de rájöttem, nem birom, így kiirattam magam a hétre és pihenek, máris jobban vagyok. Csak jövő héten kezdek edzeni, mert most teljesen rendbe kell jönnöm. Valszinüleg 1 hétig keveset fogok bírni, de nem baj, majd belejövök. Igen, írogatok recepteket, de jól jön ez még bárkinek.:)

367. anduca
2007. jan. 3. 15:34

Inkább pihis mint aktív. Egyik nap a konditerembe is akartam menni, hogy aktívabb legyen a szünetem, de be volt zárva :(

Amúgy olyan lazítós napjaim voltak, Szilveszter környékén is, akkor még olyan alkoholos napjaim is voltak :) mértékkel :)

Merre jöttél-mentél? Azt írtad, hogy Mátrába mész, azonkívül?

Igen, a nevet Mociscsaj találta ki, ő is ügyeskedik, de főleg Te aktívoskodsz a naplóban, ha jól tudom :) Bizony, láttam a kajákat is. Nagyon ügyi vagy, hogy így számolgatod a kalóriákat stb.

Tornázni csak akkor fogsz, ha már teljesen meggyógyultál?

366. kisgé (válaszként erre: 365. - Anduca)
2007. jan. 3. 15:26

:)) Sokat pihiztél, vagy aktívabb volt a szünet?

Én folyamatosan jöttem-mentem, ezért nem gyógyultam meg. A héten már nem megyek dolgozóba.


Muskétások? Asszem ezt Mociscsaj találta ki.:))) Olvasd a naplóját is a muskétásoknak, ott csomó kaját teszek fel.:))

365. anduca (válaszként erre: 364. - Kisgé)
2007. jan. 3. 14:14

Bizony, elkezdődtek. De újult erővel nekiindultam :)

Nagyon jól esett ez a pár nap szabadság és az ünnepek.

Meddig vagy kiírva? Mikor mész dolgozni? Jobbulást kívánok!

Olvastam a Muskétásokról :) Tetszik az ötlet. Erőt adtok, jó példát mutattok. Már én is jobban igyekszem odafigyelni a kajákra és edzeni is járok :)

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook