Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Napi irányadónk a Hold! fórum

Napi irányadónk a Hold! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
3108. Tündi66 (válaszként erre: 3105. - Szerencsésné)
2010. nov. 2. 23:23

Szia!

Őszinte részvétem!

Ezt soha nem tudom kimondani,de így leírva más.És olyan sablon duma,de gyere gyakram és meséld el a jót is meg a rosszat is.

Én nem is tudom mi lenne velem nélkületek. Ciki,amikor csak negatív gondolataim vannak,de ha nem tudom megosztani őket,úgy érzem megbolondulok.

Örülök,hogy végre Lesz jó munkád. Ez nagy szó manapság. Sok sikert!


És mindenkinek minden jót !!

3107. Béka09
2010. nov. 2. 10:18

Sziasztok csajok!

Gyöngyi: hogy telt Hajdúszoboszló?? remélem nagyon jó volt..mi más lehetne!!!


Tündi: hoyg vagy? temetőjárás meg volt? Nálunk nem szokás..a szüleim mennek ,meg a tesómék a gyerekekkel ,de én baromira nem..


Tundek: nem úgy van ,hogy pár napig írogatsz nekünk aztán megint eltűnsz hónapokra! :) Figyelek ám és rádpirítok! ;)

Szöszi: mi újság feléd?

Kata óvónéni: írj nekünk ,mert én olvasom a naplódat ,de aki nem???

Pusza csajok!

3106. Béka09 (válaszként erre: 3105. - Szerencsésné)
2010. nov. 2. 10:16

Szia Zsani!


Ne kérj bocsánatot ,hogy leírtad a fájdalmadat ,mert azért vagyunk itt egymásnak,hogy nem csak a jót osszuk meg és együtt örüljünkl,hanem az esetleges rossz dolgokat is együtt feldolgozzuk! nekem is sokat segítettetek csak azzal ,hoyg itt voltatok amikor szakítottunk a pasimmal és padlóra kerültem,de ilyenkor rájövök,hogy az semmi és magamnak kreálom a fájdalmat ahhoz képest amikor két ember a természet ereje által veszíti el egymást! És ez az élet rendje tudom,de mégis olyan gyötrelmes!! Sírd ki és beszéld ki magadat ,ne hordozz magadban fájdalmat!Remélem a munka körüli nehézségek is hamar megoldódnak és minden rosszat követ valami jó..látod ez a vonzás törvénye ...

Szép napokat és gyere sűrűbben!

2010. nov. 1. 22:19

Sziasztok!

Utólag kérek mindnekitől bocsánatot!!!!Azért nem jöttem mostanság,mert lelkileg a padló alatt vagyok-voltam ezerrel.Meghalt a nagypapám,és nem igazán jól bírtam ezt feldolgozni.Ő nagyon,de nagyon közel állt hozzám,és bár kórházban volt,nem láttam,hogy ez megtörténhet,mert nem akartam látni.De a tény,hogy el ekll fogadnom,de most is könnybe lábad a szemem,ha eszembe jut,amit átéltem.Leírom most neketek,h nem baj,de eddifg még seninek sem voltam képes elmesélni.Amikor mmeghalt a mamimat bevittük,hogy még az osztályon el tudjon búcsúzni tőle.Anyumék kimentek,mert anyum nővére rosszul lett.A mamimmal maradtam ott.És sajok,ahogy elköszönt tőle 63 év együttélés után.....a szívem szakadt meg.És most is bőgők ......Ezt sosem fogom elfelejteni!Csak annyit mondott neki,hogy "Isten veled drága Papikám",és fogta a kezét végig.És nagyon sírt.Annyira sajnáltam!!!!

Ne haragudjatok,hogy ezt leírtam ,de nem tudom senkinek elmesélni,mert mindig sírok,ha csak eszembe jut.

De van jó hírem is.Végre találtam munkát a szakmámban,most talán van reményem,hogy nem hiába tanultam.El kell járnom egy várossal alrébb,de kétszer annyit fogok keresni mint most!!!November 15-én kezdek ott,itt pedig a mostani munkahelyemen már felmondtam.Ugyan még ne tudom,hogyan mehetek el,mert pénteken bekevert a személyzeti főnök,hogy nem egyezik bele a közös megegyezésbe,és mondjak én fel,de akkor lenne 50 nap felmondási időm,amit le kéne dolgoznom,de nem akarom.Tehát holnap még lesz egy nagy meccsem vele!Sikerült lefogynom 66 kilóra,amiből még szeretnék lefaragni 5-6 kilót,de nem jön meg a bogyóm.Már 1 hónapja megrendeltem,és nem jön meg.Tudtok róla valamit????Rendelt valaki mostanában???

Mindenkinek szép hetet kívánok!!!!!Amikor tudok,fogok jönni:))

3104. Tündi66
2010. okt. 31. 11:43

Sziasztok!

Ma temetőkbe kéne menni,de tombol a szél.

Kivisszük a koszorúkat és ha holnap nem fúj,akkor holnap égetünk. Nem bírom,hogy mindig akkor fúj amikor nem kéne.

Ma 60,3kg-t mérlegeltem reggel. Ez jó,bár ezek szerint a torna csak arra elég,hogy megtartsam.

3103. gyöngyi
2010. okt. 29. 17:37
Jó hétvégét, egy hétig nem leszek megyünk Hajdúszoboszlóra.
3102. Tündi66
2010. okt. 29. 07:40

Jóóóó reggelt!!

Megyek aludni.

3101. gyöngyi
2010. okt. 28. 17:47
Én is örülök neki!
2010. okt. 26. 13:49
Köszi Tundek!!
3099. Béka09
2010. okt. 26. 10:42

Olyan jó megint olvasni a napi penzumot! Köszi Tundek! ;)

Én nagyon pörgök..szerencsére!Muszáj ,mert anyagilag siralmas a helyzetem!

Mindenkinek szép hetet!

3098. tundek
2010. okt. 26. 05:50

Hold mára


26-án, kedden, a Hold az Ikrek csillagjegyben halad. Ma beszédes hangulatban leszünk, talán olyasmit is kikotyoghatunk, amit nem kellene! Figyeljünk, nehogy elrontsuk ezzel a jó munkakapcsolatokat! Bánjunk csínján a kínos, vagy pikáns információkkal!


Egészség:

Nagyobb szükségünk lehet a friss levegőre, a tüdőnk sokkal érzékenyebb, mint máskor. Ha munkatársaink, vagy családtagjaink dohányoznak, akkor menjünk el a dohányfüst közeléből. Benn a lakásban semmiképpen se gyújtsunk rá!


Táplálkozás/diéta:

Ma egészséges, ha karfiolból, vagy brokkoliból készítünk ételt magunknak. Különösen az utóbbi gazdag antioxidáns tápanyagokban. Hajlamosak vagyunk rá, hogy egyszerűen oldjuk meg az étkezést, - szívesen térünk be egy gyorsétterembe. Ez nagyon egészségtelen!


Szépség:

Ma a kezeinkkel érdemes intenzívebben törődnünk. Ha száraz a kezünk és sokszor berepedezik, akkor telitalálat lehet a paraffinos kézápolás. Ez a kezelés látványos eredményt produkál, amely hosszabb távon is hatásos. Sokáig szép lesz a kezünk.


Munka/Pénzügyek:

Ma örömmel kommunikálunk, még akkor sem bosszankodunk, ha egész nap csörög a telefonunk. Különösen akkor lehetünk elemünkben, ha emberekkel foglalkoznak. Ha ügyfélszolgálaton dolgozunk, akkor ma élvezzük a munkánkat.


Szerelem:

Ma szívesebben beszélgetünk este, vagy kedvet kaphatunk a tévézéshez, filmekhez. Az erotika még akkor sem érdekel minket túlságosan, ha párunk a legrafináltabb módokon szeretne rávenni a szenvedélyes percekre. Ha nincs kedvünk a szexhez, akkor nem is érdemes belemennünk!


Tipp a mai napra:

Ma menjünk el könyvesboltba, igazi élvezetet jelent számunkra, ha olvasgathatunk. Adjunk magunknak időt arra, hogy új szerzeményeinkben el tudjunk merülni. Nagy szükségünk van a szellemi kikapcsolódásra!


Szép napot mindenkinek bár nálunk sajna esik az eső!

3097. tundek
2010. okt. 26. 05:47
Jó reggelt merre jártok? Sehol senki?
3096. tundek
2010. okt. 25. 06:02

Jó reggelt Lányok


Hold mára nektek tőlem:


25-én, hétfőn, - kora délutánig - a Hold a Bika csillagjegyben halad. Ma lassabban készülünk el, reggel jelentős késéssel indulhatunk. A munkánkkal is nehezebben haladunk, bár amit kiadunk a kezünkből, szinte tökéletes. Ma foglalkozhatunk precizitást igénylő feladatokkal is.


Egészség:

Ma előfordulhat a fülfájás, középfülgyulladás problémája. Azzal sem teszünk túl jót önmagunknak, ha huzatos helyeken tartózkodunk. Ha úszni megyünk, akkor jobban járunk, ha egy méretre készült füldugót használunk. Így nem gyullad be a fülünk.


Táplálkozás/diéta:

Fontos, hogy ma minél több zöldséget fogyasszunk. Ügyeljünk arra, hogy ne főzzük túl a zöldféléket, hiszen akkor nem tudják megtartani értékes tápanyagtartalmukat. Inkább csak pároljuk meg a zöldségféléket, de ezt is csak minimális mértékben.


Szépség:

Ma foglalkozhatunk a bőrük állapotával, különösen a bőrtápláló kezelések lesznek hatásosak. Alkalmazzunk tápanyagokban gazdag krémeket, pakolásokat, amelyek ma sokkal könnyebben felszívódnak. Megtehetjük, hogy kissé zsírosabb testápoló krémet alkalmazunk.


Munka/Pénzügyek:

Ma alaposan dolgozunk, ám lassabban, mint máskor. Vegyük elő azokat a feladatokat, amelyek türelmet igényelnek. Most sokkal szívesebben foglalkozunk az aprólékos munkákkal. Számoljunk azzal, hogy mindenre kétszer annyi időt kell szánnunk!


Szerelem:

Ma érzéki hangulatban leszünk, örülünk, ha kedvesünk erotikus értelemben is elkényeztet minket. Gondoskodjunk arról, hogy legyen alkalmunk összebújni szerelmünkkel. A szerelemnek ma adjuk meg a módját, ne siessük el! A szexben is ínyencek vagyunk.


Tipp a mai napra:

Ma elintézhetjük a bevásárlást, sokkal türelmesebb hangulatban leszünk. Főleg arra nyílik jó alkalom, hogy a tartós fogyasztási cikkeket beszerezzük, ilyen például a cukor, liszt, vagy konzervféleség. Találhatunk akciókat, pénzt takaríthatunk meg.


Szép napot mindenkinek

3095. gyöngyi (válaszként erre: 3092. - Tündi66)
2010. okt. 24. 18:12
Ma nem értem rá foglalkozni vele, hogy jól vagyok-e. Jött az egész család ebédre.Húslevest főztem, malacot sütöttem, meg citromos piskóta volt. Kidolgoztam magam, de szívesen csináltam.
3094. Tündi66
2010. okt. 24. 06:48

Jó reggelt!

Tegnap találtam a lind..ából pár darabot a fiókban. Bevettem egyet,mert úgy csábított. Hát egész éjjel ébren voltam. Persze este valakivel sokat beszélgettem telón és a hold is tele volt.

talán máskor kellett volna bevennem ezt e hülyeséget.

Férjem már reggel beszólt,mert hosszú hónapok után elindult a régi laptop.Azt mondta egész nap a facebookon lógok és,hogy kivel beszélgetek ott azt kérdezte.Mondtam nem lógok ott egész nap és ha beszélgetnék sem lenne köze hozzá.

Most ezt vajon ki mondta neki?

Mondtam,gondolom akkor megnézte az ismerőseimet is. Azt mondta,nem.

Remélem nem dinkán jön haza.

3093. szöszipanna (válaszként erre: 3091. - Gyöngyi)
2010. okt. 23. 16:50
Előtte nap szokott nagyon hatni rám, én úgy vettem észre!
3092. Tündi66 (válaszként erre: 3091. - Gyöngyi)
2010. okt. 23. 11:39

Tünde ma reggel írta,hogy ma telihold.Csak ebből gondolom.Ha jól olvastam.

Jobban vagy már?

3091. gyöngyi
2010. okt. 23. 11:09
Nem tegnap volt? Én nagyon keveset aludtam!
3090. Tündi66
2010. okt. 23. 10:56

Sziasztok!

Ma telihold!? És a mensesem is most a legerősebb.Ez valahogy sokszor összeáll így. Ez sem tesz jót a hangulatomnak. Pedig szép az idő. Megy a mosógép.Sok dolgom lenne,de nem tudom összevakarni magamat. Szar az élet!

3089. tundek
2010. okt. 23. 09:15

hold mára nektek tőlem


Csajok vigyázzatok magatokra, mert ma telihold van


október 23. (szombat) Kos


Telihold 3h: 36m: 35s


Elem: tűz


Rajtunk érezhető hatások

Lendületet ad nekünk a Kos Hold a hét közepén, amit eddig nem csináltunk meg, azt lesz energiánk befejezni, feltéve, hogy nem valami sziszifuszi munkáról van szó.


Tanácsok

Figyeljünk jobban a közlekedésre, legyünk óvatosabbak, mint általában, hiszen türelmetlenségünk és indulataink miatt most nagyobb balesetveszélynek vagyunk kitéve!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Ikrek, Oroszlán, Nyilas, Vízöntő


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Rák, Mérleg, Bak


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott)

Fej, izomzat


A könnyen felszívódó tápanyagok fehérje


Ajánlott tevékenység

Üveg, ablaktisztítás, szellőztetés, arcmasszázs, kozmetikai arctápláló, de semmiképpen sem arctisztító kezelések, nem ajánlott a fogászati kezelés!


4h:29m:44s-kor belép a Bika jegybe


Elem: föld


Rajtunk érezhető hatások

Szemben a Kos gyors reakcióival, ilyenkor kifejezetten lassan reagálunk dolgokra, próbálunk mindent alaposan átgondolni, mielőtt válaszolunk vagy valamibe belevágunk.Racionalitást és időt igénylő munkákat érdemes mostanra betervezni és persze az sem hátrány, ha ez számunkra is némi hasznot eredményez!


Kedvező hatást fejt ki az alábbi jegyekre Rák, Szűz, Bak, Halak


Kedvezőtlen hatást fejt ki az alábbi jegyekre

Oroszlán, Skorpió, Vízöntő


Érintett szervek (Műtésük nem ajánlott)

Nyak, torok, pajzsmirigy, mandulák, nyelőcső


A könnyen felszívódó tápanyagok ásványi sók


Ajánlott tevékenység

bőrtáplálás, bevásárlás, főzés, fogápolás, pénzügyi dolgok megtervezése, elintézése


Szép napot mindenkinek

3088. tundek (válaszként erre: 3087. - Béka09)
2010. okt. 23. 09:12
akár most is indulhatsz várlak szeretettel
3087. Béka09 (válaszként erre: 3086. - Tundek)
2010. okt. 22. 21:25

TUNDEK!

Bejelentkeztem! mikor mehetek?Arcmasszázs! De jó lenne!!!!

:)))

3086. tundek
2010. okt. 22. 06:33

22-én, pénteken, a Hold a Kos csillagjegyben halad. Ma nagy örömünket leljük a sportban. Ha rendszeresen művelünk egy sportágat, akkor nagyon eredményesek lehetünk benne. Ennek hiányában legalább vegyük elő a futócipőnket és kocogjunk egyet!


Egészség:

Ma a fogaink rendetlenkedhetnek. Ha már hosszabb ideje halasztgattuk a fogorvosnál tett látogatást, akkor ma biztosan megfájdul valamelyik fogunk. Megtehetjük, hogy konzultálunk a szakorvossal, de a gyökérkezelést, foghúzást ne a mai napon ejtsük meg!


Táplálkozás/diéta:

A mai napra duplán érvényes a szabály, hogy a gyümölcsök, zöldségek új energiával tölthetik fel szervezetünket. A zöldségek közül előnyben részesíthetjük a paradicsomot, paprikát. Az egyéb zöldségekből készült ételek, pedig könnyű ebédként ideálisak!


Szépség:

Ma elkaphat minket a vásárlási láz, az új holmik felcsigázzák az érdeklődésünket. Szívesen kerekedünk fel, ám nem azokat a ruhadarabokat vesszük meg, amelyek jól állnak. Sajnos meggondolatlanul, elhamarkodottan döntünk. Ne vegyünk egy számmal kisebb ruhát!


Munka/Pénzügyek:

Nagy lendülettel látunk neki a munkánknak, és meglehetősen gyorsan haladhatunk. Talán kétszer annyi munkát vagyunk képesek elvégezni, mint máskor, ám a minőséggel már akadhatnak apróbb problémák. Nem sok türelmünk van a részletekhez!


Szerelem:

Ma szenvedélyesebb hangulatban leszünk, mint máskor, a szex iránti igényünk megnövekszik. Kedveljük az uralkodó és szolga típusú szex játékokat, minden vágyunk, hogy leigázzuk kedvesünket. A mai nap tehát nem a gyengédség napja.


Tipp a mai napra:

Ma az arcmasszázs ragyogóvá változtathatja a bőrünket. Megtehetjük, hogy kozmetikusunktól kérünk egy masszírozó kezelést, de saját magunk is átmasszírozhatjuk az arcunkat. A felfelé irányuló, körkörös mozdulatok a legjobbak, - látványos eredménnyel járhatnak!


Szöszi igen holnap telihold és aztán két hétig fogy a hold!


Lányok jelentkezzetek be hozzám egy frissítő arcmasszázsra mindenki a vendégem ma!


Szép napot mindenkinek itt ma nagyon hideg reggelre ébredtünk -3,4 fok volt

2010. okt. 21. 22:38

tundek: szombaton van telihold?? És akkor vasárnaptól fogy??


Tündi: van olyan nap mikor én is mindenen "pityergek", pedig nekem fele olyan nehéz sincs az életem mint neked! Sok erőt!!!


Majd jövök, csak kicsit sok volt ma a tennivaló!

3084. tundek
2010. okt. 21. 20:30

Igen Tündi a tegnapi nap tényleg ilyen volt mindenki szenvedett. De ez a mai szél!!!! Azt hittem sosem végzek mert inkább hátra haladtam mint előre. Hát ez van. Ma annyit zabbantottam este hogy csak na. Lehet holnap tekerni bőven lesz mit lepasszolni.


Pussz csajok megyek pancsizni és aludni

3083. Tündi66 (válaszként erre: 3080. - Tundek)
2010. okt. 21. 16:56

Ma már jobb napom volt eddig,legalábbis lelkileg.

Gyönyörűen süt a nap végre és ez jót tesz. Néha kiborulok,de ez az élettel jár és tényleg a tegnapi napra sokan panaszkodtak sirás ügyileg.


Puszi mindenkinek!!

3082. gyöngyi
2010. okt. 21. 16:28
Köszi! Remélem tényleg jó lesz a bicajozás!!Muszáj volt megint diétára fognom magam, mert megint elszaladt a ló velem!
3081. tundek
2010. okt. 21. 05:27

21-én, csütörtökön, a Hold a Kos csillagjegyben halad.

Ma már nyoma sem lesz ábrándos hangulatunknak. Tettre készek leszünk, teljes energiánkkal vetjük bele magunkat a munkánkba. Még azt sem bánjuk, ha versenyre kelhetünk munkatársainkkal.


Egészség:

Ma a fejünk lehet érzékenyebb, a fejfájás is előtérbe kerülhet. A fogaink is érzékenyebbek lesznek, ha tudjuk, hogy érzékenyek a hideg ételekre, italokra, akkor ma ne fogyasszunk jeges édességeket. Fontos, hogy ne ma kerüljön sor a foghúzásra!


Táplálkozás/diéta:

Ma nehezebb ételeket is fogyaszthatunk, hiszen gyomrunk és emésztőrendszerünk könnyebben dolgozza fel a táplálékot. Anyagcserénk is felgyorsulhat, és ez jó hír, ha általában lassú az emésztésük. Így egy kicsivel többet is ehetünk ma.


Szépség:

Ma a fogak szépségének a napja van. Ha fogfehérítő kezelésen gondolkodunk, akkor ma kell megtennünk az első lépéseket. Otthoni használatra is vehetünk fehérítő készüléket, bár a szakember által alkalmazott eljárás a legjobb. Egyeztessük a részleteket a fogorvossal!


Munka/Pénzügyek:

Ma gyorsan döntünk, lendületesek vagyunk, és mindent a lehető legkevesebb időráfordítással szeretnénk megoldani. Megtörténhet, hogy fontos ügyekben is elkapkodott következtetéseket vonunk le. Ezért a lényeges döntésekkel még várjunk!


Szerelem:

Ma szeretünk flörtölni, hódítani és a szex is szenvedélyesebb, mint máskor. Ám a válságban lévő kapcsolatokat viták színezik át. Megtörténhet, hogy szexuális étvágyunkat pont a veszekedések keltik fel. Egyesek még a szexben is uralkodni akarnak párjukon!


Tipp a mai napra:

A legjobb, ha a mai napot mozgásra használjuk fel! Szervezetünk amúgy is gyorsabban égeti a kalóriákat, ráadásul nagy örömet okoz a sport. Éppen ezért lehetünk eredményesebbek az alakformálásban. Itt az ideje, hogy elkötelezzük magunkat a mozgás mellett!


Szép napot mindenkinek!

3080. tundek
2010. okt. 21. 05:24

Sziasztok Csajok


Tündi valami front volt tegnap tuti, mert mindenki tiszta ideg volt és fejfájós nálunk is bent. Jobbulást vigyázz magadra.


Gyöngyi akkor ma is kapsz egy kis útmutatót.

3079. Tündi66
2010. okt. 20. 19:34

Írtam egy csomót és eltünt! Mikor úgyis alig látok a könnyeimen át. Csak azért írtam,hogy Tündit üdvözöljem,mert nagyon örülök,hogy végre újra itt van.

Nekem ma minden összejött. Nem tragédia,csak egyszerűen nem áll el a szememből a könnyek folyása. De ilyen nap is van.

Igazából már nem tudom miért sírok. Elegem van mindenből.

Ne haragudjatok,majd írok,ha jobban leszek. Ma a tornát is kihagytam.Ilyet még nem csináltam,csak kisírt szemekkel nem tudtam emberek közé menni.

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook