Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagyon szeretnénk már kisbabát! fórum

Nagyon szeretnénk már kisbabát! (beszélgetős fórum)


2016. szept. 13. 20:17
válts orvost
2016. szept. 13. 20:04

Köszönjük a tippeket! :)

Most abbahagytam a gravidát, hátha az zavart be, aztán ha még mindig semmi, akkor felkeresünk egy komolyabb orvost.

6. 328e1b30ab (válaszként erre: 1. - Szandra16)
2016. szept. 8. 12:22
Vizsgáltasd ki magad és a férjedet is! Teljes vérkép D3-mal, pajzsmirigy stb. Keressetek fel egy meddőségi klinikát, ők minden szükséges vizsgálatot egyben látnak majd.
5. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 1. - Szandra16)
2016. szept. 7. 22:31

A nőgyógyász nagyon kevés dolgot vizsgál - mondjuk a férjet például nem.

Ha elmentek egy meddőségi központba, ott alaposan megnéznek mindkettőtöket, ki fog derülni, hol a gubanc.

Sok sikert :)

2016. szept. 6. 10:12

Értem.

Jelen pillanatban még a menzesznek is örülnék, csak történne már valami.

Lassan egy hete folyamatosan fáj a fejem, görcsölök, de még mindig semmi.

2016. szept. 5. 22:01
Én szeptemberben hagytam abba es kb március-aprilusba alt be a mensim, áprilisban estem teherbe :) általában kell egy fel év mire kitisztul a szervezet a gyógyszer után. Ne izgulj :)
2. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Szandra16)
2016. szept. 5. 14:10
ha a nogyogyasz mindent rendben talalt, akkor ne aggodj annyira. ha julius kozepen volt meg, akkor most lehet, csak csuszik. talan a gyogyszer utan meg nem allt be normalul a szervezeted. kitartas :D
2016. szept. 5. 14:08

Sziasztok!


Több mint egy éve élünk boldog házasságban a férjemmel.

Idén március végén abbahagytam a fogamzásgátló szedését, július elején elkezdtem egy terhesvitamint szedni. /Grav./

A menzeszek rendszeresek voltak,feljegyeztem naptárba is.

Júl.13-án volt utoljára menzeszem, az ovulációs tesztek sem voltak azóta pozitívak, (a terhességi tesztek sem sajnos).


Voltam természetesen nőgyógyásznál, azt mondta, hogy minden rendben van.


Van valami tanácsotok?

Mitől lehet ez?

Volt valaki már hasonló helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook