Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagyon megijedtem!!! Mit láthat a kislányom? Mit tegyünk? fórum

Nagyon megijedtem!!! Mit láthat a kislányom? Mit tegyünk? (beszélgetős fórum)


1 2 3
63. bettike2007 (válaszként erre: 1. - Cooltim)
2011. febr. 22. 15:44
a gyerekek látók,a lányom és fél néha ha a falra vagy máshová néz,be kell szentelni a szobát szentelt vízzel.
62. cooltim (válaszként erre: 61. - Ilona4410)
2011. febr. 22. 15:39
Szia. Köszönöm!
2011. febr. 22. 07:50
Szia ...nekem az a véleményem,hogy amit nem látunk,az létezik,akkor is,ha nem tudom ÉN látni...nekem is volt egy furcsa esetem,a 2,5 éves kisfiam bebujt az asztal alá,és valakivel beszélgetett,kérdeztem,hogy ki,és ő mondtza,hogy egy szőrös apró emberke.....filmet,vagy mesét ritkán néz,vagy nem is ,mi inkább olvasni szoktunk... (6 gyermekem van)de ilyen még nem fordult elő,mivel Jézusban hívők vagyunk,rá kiabáltam a szellemre,hogy takarodjon ki a Jézus nevében a házból......voltak nálunk vendégek,és azok nagyon megijedtek,furcsa rossz ,borzongás futott át rajtuk,de kijött a kicsi az asztal alól,és azt mondta,hogy mami elment.....azóta nyugalom van....én még azt javasolnám,hogy ha van otthon biblia,olvasd hangosan az újszövetséget...ha rossz szellem,nem fogja bírni,és eltakarodik...
60. 6b08b99072 (válaszként erre: 52. - KriszTom)
2011. febr. 21. 13:57

Az én fiam egy ebben jártas szerint szivárványgyermek.


Ő is gyakran mondja, hogy ezt vagy azt lát, de olyankor elkezdek neki másról beszélni, ez eltereli a figyelmét.


3 éves, és nem úgy tűnik, mint aki megijedne ilyenkor.

Én azért egyszer megrémültem amikor azzal jött lefekvés után, hogy "egy bajuszos bácsi puskával mászik a földön és katonaruhája van mint keresztapunak...".


Nekem az ismerősöm azt mondta, ne foglalkozzunk vele, semmiképp se kezdjünk mélyebb elemzésbe hogy mit lát, vagy mit nem lát.

Ha magától mondja jó, de nem kell sem elrettenteni, sem éltetni benne a dolgokat.

Majd ő maga elzárja ezt a képességét, ha úgy gondolja, hogy az teher a számára.

59. cooltim (válaszként erre: 58. - Fülöpke)
2011. febr. 21. 10:14

Mindenképpen utána fogok nézni és nem hagyom a dolgot annyiban.

Egyelőre nem ismétlődött meg a dolog és nem látok semmit Vanduson.

58. fülöpke (válaszként erre: 57. - Cooltim)
2011. febr. 20. 21:59
Bocsánatot kérek, de járj utána dolgoknak. Az én kisfiam is lát, és ő mondja is, hogy itt van dédi mama. Hozzá teszem nem ismerték egymást. Dédi 2007 őszén halt meg, a kisfiam 2009.01.13-án született. Nálunk nincs- szerencsére- semmilyen félelem a gyerekben, bár a plafont sokszor nézi.
57. cooltim (válaszként erre: 56. - Fülöpke)
2011. febr. 20. 21:55

Nem hárítottam. Csak akkor még arról volt szó, hogy éjjel felriad a kislányom, stb.

Most azóta kétszer fordult elő ilyen borzalmas rettegés nála.

Szóval most másról van szó...

56. fülöpke (válaszként erre: 50. - KriszTom)
2011. febr. 20. 21:50
Teljes mértékben egyet értek veletek. Én ezt már coltimnak leírtam privát üzenetben, de akkor azzal hárított, hogy a kislánya sokat evett este.
55. cooltim (válaszként erre: 54. - Szilvita)
2011. febr. 19. 22:53

Szia.

Sajnos Vandinál ez nem ilyan jellegű félelem... :-(

Amikor valamitől megijed, azaz mondjuk a hinta, vagy kutyus, stb. azt el tudja már mondani. De ez a két eset sokkal komolyabb volt... :-(

2011. febr. 19. 22:32

Cooltim, nálunk Domi a szösztől, macskaszőrtől ijedt meg ennyire, nagyon sírt, de szerencsére láttam én is, és tudtam, hogy az a baj. De ha épp nem látom, és elkezd üvölteni, már megmutatja legalább.

Másrészt, amikor ül az etetőszékben, kilát az ablakon, és átlát a szomszéd kertjébe. Ismeri őket, név szerint emlegeti őket, erre egyszer kinéz az ablakon, és azt mondja nekem, hogy néni. Kérdezem hol, erre kimutat az ablakon. Kinézek, nincs ott senki, a frász kerülgetett. Többször volt már ilyen, én kérdeztem aztán, hogy aranyos-e a néni, és bólogatott. A legijesztőbb az volt, amikor kint beszélgettem a szomszéd lánnyal, és akkor is mondta, és elmutatott a lány mellett....

53. cooltim (válaszként erre: 52. - KriszTom)
2011. febr. 19. 17:50
Írtam privit. Puszi!
2011. febr. 19. 17:14

Eddig nem akartam mondani, mivel nem tudom a többiek hogy vannak vele, de Beni is Gyémánt gyerek.

Azt tudod rólunk, hogy Beni nem minden napi körülmények között fogant.

Ha tanácsra van szükséged, írj privit!

Puszi!!!

51. cooltim (válaszként erre: 50. - KriszTom)
2011. febr. 19. 15:39

Sziaaaa!

:)

Köszönöm, kedves vagy nagyon.

Megnyugtató, főleg így nem ismeretlenül a tanácsod és az írásod.

Te esetleg foglalkozol indigó, - kristály, - ill. gyémátgyermekekkel is? Azaz tudsz róluk bármit is? Köszi!!!

2011. febr. 19. 14:42

Szia cooltim!

Végig olvastam az egész fórumot.

Eléggé jártas vagyok ilyen dolgokban. Az tény, hogy a gyermekek látják a túlvilági lényeket is. Nem, nem ijesztegetni akarlak, de tény, hogy odaát van egy olyan világ, ahol nem csak a jók vannak.

Ha dédit látta volna, tőle nem ijedt volna meg. Anyósom és az én nagyszüleim rendszeresen visszajárnak, látom Benin. Tőlük nem fél.

Viszont sajnos volt egy kellemetlen látogatónk nekünk is, Beni felsírt és remegett éjjel.

Mi a bejárati ajtóba tettünk egy gyertyát, meggyújtottuk, és megkértük az illetőt, hogy távozzon.

Azóta nálunk nem volt ilyen jelenség.

Sajnos az, hogy Vandi két helyen is látta és különböző helyen ijedt meg, csak azt tudom rá mondani, hogy szellem volt.

És akik azt állítják, hogy a gyerek beszél róla, ki kell, hogy ábrándítsam őket. A gyerek nem beszél róla, mert a szülő nem hisz neki é kineveti. Így inkább a gyermek magába folytja, és sajnos sokan ezért lesznek felnőtt korukban depressziósok, szorongósok.

A szkeptikusokat sajnálom, hogy nem képesek elfogadni a tényt: nem csak testünk, de lelkünk is van; ami nem a semmiből jön, hiszen minden valamiből lesz.

Cooltim!

Ha a gyertya égetés nem válik be, nagyon szívesen tudok adni egy telefonszámot Neked, aki tud segíteni!

A másik fontos dolog, hogy Te minden körülmények között próbálj meg nyugodt maradni!!!

Pusszantalak!

2011. febr. 18. 21:14

Köszönöm mindenkinek a válaszokat és a priviket is!!!

Egyelre nincs energiám válaszolni mindenkinek, de ígérem nem hagyom figyelmen kívül senki üzenetét.

48. 03feca27e2 (válaszként erre: 1. - Cooltim)
2011. febr. 18. 20:38
A gyerekek érzékelik a "másik" világot. Nektek egy szakember kell, aki ilyen dolgokkal foglalkozik...
2011. febr. 18. 20:34
Szerintem vidd el egy orvoshoz és ha neurológiailag rendben van a kicsi akkor probáld meg kezelni a helyzetet ha kell gyerek pszichológus segitségével, semmiképp ne gondolj szellemekre első sorban mert még jobban megijeszted a kicsit,ne lássa rajtad hogy félsz és sirsz! Nem tudom mennyit tv-zik a kicsi de probáld kiiktatni egy időre hátha elmúlik. Nagy a kicsik képzelő ereje és ők még átélik többször a velük történt dolgokat,gondolj csak arra ha rosszat álmodsz az pl az egész napodra kihatással van és nem tudod túl tenni magad rajta csak késöbb.
2011. febr. 18. 19:48

Most fürdés közben megkérdeztük Tőle, hogy mitől félt, mi történt... Az volt a válasza, hogy "néni leesett..." És még egy kis "halandzsa" nyelven magyarázott valamit. Azt persze tudni kell, hogy neki a bácsi is néni még. :-)

Hát, nem tudom.

Most pl. az jutott eszembe, hogy a Nagyapám 83 éves volt novemberben voltunk nála, haldoklott már és másnapra meg is halt. Imádta a Vandust és viszont!!! :-)

Ha meglátja egy képen, a mai napig mondja, hogy dédi. Pedig ekkor még nem tudott beszélni, amikor utoljára találkoztunk Vele és meghalt...

Jaj, sokminden jár a fejemben! ...

Azért gondolok itt valami rejtélyes dologra - és nem pókra, bogárra stb. - ,mert teljesen ugyanolyan rémületet láttam mindkétszer a szemében és két teljesen különböző helyszínen történt.

45. 9536810fa1 (válaszként erre: 43. - Cooltim)
2011. febr. 18. 19:47

Öleld meg, és mondd meg, hogy anya nem hagy bántani, megvéd... mert nagyon-nagyon szeret, és soha nem engedné, hogy Neked bajod essen.... mi van ott? mitől félsz? ... ember? (várd meg a választ) ha igen... bácsi? néni? ... stb. stb. Mi annak idején így csináltuk a gyerekekkel, és elzavartuk... és mindig milliószor elmondtam, hogy ő a legfontosabb a világon, és soha nem hagynám, hogy bárki bántsa.


Amúgy én gyerekkoromban... színes foltokat láttam... lilát, kéket, szürkét... és röpködtek... erre emlékszem.

2011. febr. 18. 19:43

írtam, hogy nálunk muslincától is így bőgött. azt pedig észre se vettem, amíg a gyerek nem mondta, hogy darázs. remegett, bőgött, izzadt.


láthatott pókot is.


reménykedjél, hogy többé nem fordul elő ilyesmi.

2011. febr. 18. 19:38
Sajnos én nem tudok nem tudomást venni róla, mert annyira visít és remeg és annyira kapaszkodik belém, hogy azt sem tudom hova legyek?!... :-(
2011. febr. 18. 19:37
Töröm a fejem, gondolok sokmindenre... Abban a fórumban, amit ajánlottatok, ott azt irogatták akkor, hogy vannak kristálygyerekek és indigógyerekek stb. Háááááát, passsssssz! :-(
2011. febr. 18. 19:36

Nem próbáltam még kérdezgetni nyugodt állapotában, mert eddig ez a 2. eset. Szerdán volt az első, most a második.

Nem gondoltam, hogy meg fog ismétlődni... :-(

Enissa: Ezt írtad: ". . . ha nem tudod mitől fél, akkor miért jelented ki, nem volt semmi körülötte.

Tényleg úgy jön le, csak szellem lehet és semmi más szerinted. "

Ezért írtam azt, hogy kötekszel. Mert azt akartad beállítani, hogy szerintem csak szellem lehet.

De én erre nem tettem utalást!

40. pirinyóka66 (válaszként erre: 34. - Pocakmanci)
2011. febr. 18. 19:21
Az én gyermekem alig beszélt még, mikor mondta, hogy valami zörög ott a sarokban és egy bácsit látott, aki szerinte hegedült, szerintem akár gitározhatott is, merthogy volt egy férjem, ki halála előtt gitározott. Nálunk sem gyakran fordult elő. Érdekesek ezek, persze nem annak a szülőnek, ki gyermekét látja rettegni.
39. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 32. - Cooltim)
2011. febr. 18. 19:09

Én egy szóval nem írtam a szellemekről. Miért mondod, hogy kötekedtem? Csak megkérdeztem,ha nem tudod mi az amitől fél a kislányod mi alapján írtad - nem: - nem volt ott semmi.

Ha ez Neked kötekedés akkor tényleg kikészültél idegileg :S


A kislányod érdekében kívánom minél előbb, derüljön ki mitől fél! Pont akartam írni, még pár ötletet, meggondoltam.... jobbulást!!!!

38. 28e381dce1 (válaszként erre: 36. - Cooltim)
2011. febr. 18. 19:08

es amikor nyugodt,nem probaltad olyankor kerdezgetni?

vagy attol felsz,hogy felzaklatod vele?

hat nem lehet konnyu,elhiszem

2011. febr. 18. 19:06

Kb 3-4 éves lehettem, tél volt, és egy reggel arra ébredtem hogy valami figyel. A szoba túlsó felső sarkában volt egy "gömb" ami félig "benézett" a szobába. Egy ideig csak néztem, meg sem tudtam moccanni. Olyan volt mintha lefagytam volna.:)

Aztán ez elmúlt, én meg kifutottam az udvarra, pizsiben a térdig érő hóba, és kiabáltam hogy: anyaaaa, anyaaaa, anyaaaa.:)

Be voltam tojva rendesen.:)

Így utólag visszagondolva talán az illene rá a leginkább hogy energia volt. Nem tudom jobban leírni, minthogy energia.

2011. febr. 18. 19:04

Ha tudna beszélni, egyszerűbb lenne sokkal... :-( Remélem pár nap, hét és beszélni fog! Addig pedig figyelem Őt!

Egyébként egy borasztó aktív, jókedvű, kis humoros kislány. A szívem szakadt meg most érte, hogy láttam a remegését, a szíve majd kiugrott, vörösödött és leizzadt teljesen! :-(((

2011. febr. 18. 19:00
tudomást
34. Pocakmanci (válaszként erre: 32. - Cooltim)
2011. febr. 18. 18:59

Jó, igazából sajnálom, hogy ágálok a szellemek ellen.

Nem mondom kategorikusan, hogy nem szellem, habár nem nagy valószínűséget tanúsítok neki; de inkább azt gondolom, hogy valami más, kézzelfoghatóbb dolog okozza a baba baját, és ez utóbbit könnyebb megkeresni és orvosolni, mint egy komplett szelleműzést végrehajtani :).


Egyszer ez az ijedős gyerekem felnézett a szoba sarkába és üvöltve bőgött, hogy ott az öreg néni. Ekkor én is megijedtem, és próbáltam nem venni tudományt erről a dologról. Nem ismétlődött meg.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook