Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nagyon megijedtem!!! Mit láthat a kislányom? Mit tegyünk? fórum

Nagyon megijedtem!!! Mit láthat a kislányom? Mit tegyünk? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. febr. 18. 18:26
Én nagyon sok helyen hallottam hogy a gyermekek még látják a szellemeket. (azért játszanak el a babák ilyen jól) Hát ha nagyon tárgyilagos akarok lenni azt mondanám amit egy ismerösöm alkalmazott ilyen esetben...amikor mutatott oda a gyereke és megijedt ugy csinált a szülő mintha ő is látna valamit..aztán el tudott beszélgetni a gyerekével hogy ő mit lát..persze ez olyan babánál célszerű aki kitudja fejezni magát.
2011. febr. 18. 18:25

valószínű lát is valakit...

a gyerekek több dolgot látnak, mint mi, aztán ez elmúlik


kérd meg a szellemet, hogy menjen el, gyújts egy gyertyát és hagyd végigégni.


Most biztos sokan hülyének néznek.....volt ilyen az ismerősi körömben

2011. febr. 18. 18:22

19 hónapos kislányom 1-2 hete elkezdte mondogatni, hogy "fél-fél" és olyankor rohan hozzánk. Elég egy hang - széklába stb. - és megijed, rohan, szalad hozzánk szinte sírva. Sokszor előfordul, hogy tényleg sír is, annyira megijed. Eddig ez annyira nem aggasztott, mert azt gondoltam, hogy ez egy életkori sajátosság, majd elmúlik.

Szerdán vásárolni voltunk és beültünk egy taxiba vele. A taxis nagyon kedves volt, nem tőle ijedt meg. Egyszercsak mikor elindultnuk az autóval, Vandi elkezdett üvölteni, remegni és kiabálta, hogy "fél-fél" és nézett egy pontra, az anyósülés felé, ahol nem ült senki. Üvöltött, remegett, leizzadt teljesen! Vörösödött is az arca...

Kellett neki több perc, hogy megnyugodjon. De csak úgy tudott megnyugodni, hogy bebújt teljesen a mellkasomba és becsukta a szemét...

Most pár perce ugyanez történt. Csak most itthon a nagyszobában történt ez a szőnyeg felé mutatott és üvölteni kezdett magán kívül. Remegett, leizzadt teljesen, a haja tiszta víz lett. Felkaptam az ölembe és erősen szorított, remegve!!! Átmentem vele egy másik szobába, ahol ugyanúgy a földet nézte és bújt hozzám, erősen szorítva!!! Olyan, mintha látna valamit!!! :-( Teljesen kétségbe vagyok esve!!! Nem tudom mi ez... Hova forduljak? Mit csináljak???

Most is többször mondja, hogy fél- fél... :-(

Kérlek, segítsetek nekem, mit tegyek? Köszönöm!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook