Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagykorú lányaival nyaralni járó elvált apa fórum

Nagykorú lányaival nyaralni járó elvált apa (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
119. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 115. - Unom)
2023. júl. 12. 14:14

Mert korától kicsit rosszabbul néz ki, én pedig jobban és fiatalabb is vagyok.

Sok nő az én koromban már nagyon elindult a lejtőn lefelé.


Továbbá nem annyira férfias és határozott, hogy könnyen találna magának jó nőt, aki még a gyerekeit is elfogadja.

Plusz, aki már jó nő, annak meg ő lesz kevés.


De mutass még valakit, akinek megfelel, hogy folyton vagy dolgozik, vagy a gyerekei gondjaival van elfoglalva, úgy, hogy közben nem is vele élnek.


Ja és kissé tapintatlan/buta is.

Most pl megint egy olyan horvát nyaralóhelyre ment nyaralni a gyerekeivel, ahol korábban volt nőjével már volt nyaralni.

Kíváncsi lennék, neki milyen érzés lenne fordítva.

2023. júl. 12. 13:58

Ebből a hozzászólásból semmit nem értek, de lehet csak félrenyomtad és nem is az enyémre válasz. Neked nem a feladatod megjavítani a gyerekeit. Nem kötelező jóban lenni velük, de nem is követelőzhetsz. Vagy hát követelőzhetsz, csak nem biztos hogy jó ötlet, mert akkor mehetsz tovább az 1 szatyroddal 😅


Azt hogy kell érteni, hogy ilyen nője nem is lehetne, mint te?

117. gabbbicica (válaszként erre: 106. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 13:57
Vszinu azert van 2 lakasa, mert sokat dolgozik.
116. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 13:54

Azt, hogy nem vagy 100-s !

Irígy, rosszindulatú és buta vagy stb...

115. unom (válaszként erre: 111. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 13:54

Te negatív irányban vagy elfogult. Fura elképzeléseid vannak a szülő-gyerek viszonyról. Ne lepődj meg, ha a gyerekeit 10 év múlva is támogatni fogja.

Miből gondolod, hogy nem is lehetne olyan nője, mint te?

114. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 108. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 13:50

Tudod mit! Igazad van, megérkezik a munkából, állj a sarkadra, csapj az asztalra, hogy most itt, és most valljon színt, mert, ha nem íratja rád a haszonélvezetet, nem jelentkezik be az anyakönyv vezetőhöz, te már nyaralni sem mész velük, fogod a táskáidat, a kulcsoz az asztalra dobod, és angolosan távozol.

Meglátod térdre esik előtted, patakokban fog hullani a könnye, holnap már ott topog a közjegyzőnél, este már nézheted a gyémántos gyűrűket, meg az uszályos menyasszonyi ruhákat. Hallgass rám!!!!

113. ab443a467a (válaszként erre: 106. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 13:49
Nem akarlak megbántani, de 45 évesen ébredtél fel, hogy szeretnél végre feleség lenni?
112. globus (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 13:49

Olvasottak után nem csodálom. Ő nagyon okos, megfontolt embernek tűnik így látatlanban. Az pedig, hogy néhány évvel idősebb csak, semmit nem jelent. Lehet, hogy te leszel beteg előbb, de inkább ne legyen senki.

Nem erőltetném a bármi közösségét, bizalomért meg kell dolgozni. Ha kicsit is észreveszi, hogy gyerekei felé meresztgeted körmeidet, szinte biztos,hogy nem lesz maradásod.

2023. júl. 12. 13:49

Szerintem a gyerekei gázok.

Igen nekem is fontos, hogy normálisabbak legyenek, de ez neki és lányoknak ugyanilyen fontos, sőt!

Csak én kívülről jobban látom, nem vagyok pozitívan elfogult, nem vagyok érzelmileg befolyásolt.


Igen lehet hogy az anyagiak nem figyelmen kívül hagyható, de ilyen nője nem is lehetne mint én. Bár én soha nem tettem mérlegre a kettőt.

Lehet hogy csak egyszerűen ilyen a világ, ha akarjuk, ha nem?

2023. júl. 12. 13:42
De ha elhanyagol, minden IS fontosabb mint te, nem tervez veled olyan jövőt amilyenre vágysz, akkor minek vagy vele? Ha olyan hatalmas lenne a szerelem, akkor nem hiszem, hogy bánnád, hogy néha elmegy a gyerekekkel nyaralni, hiszen megkapsz tőle mindent, nem lenne okod féltékenykedni. Ha sok pénze van és elhalmoz ajándékokkal meg mindennel, akkor csak nem zavarna, hogy ehhez sokat kell dolgoznia. Szóval egyre inkább az derül ki hogy ez a pasas ezt nem is gondolja annyira komolyan, te meg kapaszkodsz bele ezerrel valami beláthatatlan okból, miközben annyira nem is jó a helyzet. Amúgy én azt se ítélem el hogyha a pénz miatt vagy vele, van ilyen a világban, nehéz az élet, csak akkor ne akard már elmarni a gyerekeit, meg ne viselkedj úgy mintha attól a nyaralástól neked jutna kevesebb. Szerintem itt senki nem fogja azt mondani, hogy ezaz, jól csinálod, követelőzz még, sőt, kérd meg hogy szakítsa meg a kapcsolatot a gyerekeivel... Vagy nemtom, mit vársz.
109. sziszi0528 (válaszként erre: 105. - Fc03b2622b)
2023. júl. 12. 13:40
Nem, csak nem vagyunk hülyék és nem most jöttünk le a falvédőröl...
108. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 105. - Fc03b2622b)
2023. júl. 12. 13:38
Igen, lehet mondani, hogy az eddigi életem hibái után rajta csattan az ostor, de könnyű összefogni a teljesség ismerete nélkül.
107. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 106. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 13:34

Azt írtad a szülői minta nálatok nulla volt, apád keze is eljárt, akkor mi a faxnak fontos az ő áldása?

Lehet egy népcsoport hagyományait kell tiszteletben tartanod?

106. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 104. - Várigigi)
2023. júl. 12. 13:30

Több, mint 1 éve vagyunk együtt, de több szállításon keresztül menve, mert azt pl. nem írtam még, hogy a munkáját is előrébb sorolja. Nem 8 órát dolgozik, hétvégén is valamennyit és volt hogy nyaraláskor is.

Ez sem normális dolog, lássuk be. Ha nincs közösen töltött idő, hogyan fejlődjön a kapcsolat?


Nekem a (kapcsolat és) házasság szent. A régi értékeket vallom.

A férfi igenis álljon oda az apám elé, ez az igazi leánykérés.


Ő már túl van 1 házasságon, neki nem olyan fontos, de én már végre meg szeretnék nyugodni, biztonságban érezni magam és a jövőmet, de ezzel a viselkedéssel pont, hogy bizonytalanságban tart, ami feszültté tesz és ez a kapcsolatra is visszahat.

2023. júl. 12. 13:27
Túlságosan elítélőek vagytok.
104. várigigi (válaszként erre: 99. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 13:18

"A házasság egy sokkal magasabb erkölcsi értékű és társadalmi elismertségű egység.


Ez a jóban, rosszban egybeforrás."


Na és a család? A szülő-gyerek kapcsolat az mi?

Erkölcsről kár is beszélned, ahhoz már túl sok mindent írtál.

Mióta vagytok együtt?

103. unom (válaszként erre: 99. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 13:16
Pedig az vagy. Jóban-rosszban, ha megfizeti? Ez az igaz szerelem 😃
2023. júl. 12. 13:16
Már egy gyűrű hiánya miatt is elhagyja... de persze jóban rosszban.
101. Kacsahercegno (válaszként erre: 100. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 12. 13:11

Ugyanezt akartam épp írni :D


Erkölcsi értékek meg jóban rosszban, de azért a lakást írassa rá különben elhagyja 😂

100. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 99. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 13:10
Ugye, troll vagy csak?
2023. júl. 12. 13:07

Azt hiszem elég egyértelmű voltam vele.


Mondtam, ha nem jegyez, elhagyom. Ha nincs haszonélvezeti, ápolják a lányai, akik valószínűleg egy otthonba fogják dugni az egyik lakása árából.


Nem tudok azonosulni a vadházassággal. Én 45 évesen nem a csaja akarok lenni valakinek.

A házasság egy sokkal magasabb erkölcsi értékű és társadalmi elismertségű egység.

Ez a jóban, rosszban egybeforrás.


Nem tartom magamat aranyásónak.

Ha egy albérletben lakó férfit találtam volna, az is jó lett volna. Ketten akkor is a jobban tudtunk volna haladni.

98. semleges (válaszként erre: 97. - Fc03b2622b)
2023. júl. 12. 13:06
Szívből és ismeretlenül is kívánom, hogy találjon!
97. fc03b2622b (válaszként erre: 96. - Semleges)
2023. júl. 12. 13:00

Igen, de a múltat már nem tudja megváltoztatni sem ő, sem más.


Most kellene olyan megoldást találni, ami mindenkinek jó.

96. semleges (válaszként erre: 88. - Fc03b2622b)
2023. júl. 12. 12:54

Nézd, ez messzire visz, nem vitatkozom, de meg van a véleményem. 45 évesen tudjon felmutatni valamit az egy szatyron kívül. Akár nő, akár férfi, akár segítették a szülők, akár nem. Gondolom tanult, dolgozott, volt keresete. Ha nem, miért nem? Kihasználták. Ki és miért, miért hagyta? És lennének még kérdéseim. De nem teszem fel mert nem akarom bántani a FI-t. Még ezek fényében sem, az ő élete, ő döntése.

Arra elég asszertív és van esze, hogy utálja a "barátja" gyerekeit, diktálna, nem jó az az ágy és már az ápolásán majdan a haszonélvezeten gondolkodjon.

Ugye azért ezt te is érzed, hogy kicsit kilóg a lóláb.

95. sziszi0528 (válaszként erre: 92. - Fc03b2622b)
2023. júl. 12. 12:54
Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát. Minek hagyta olyan sokáig? Ha lelépett, meg tudta volna tenni korábban is. És most pont ő akar kihasználni mást, pontosan ugyanezt csinálja. Számomra az a gyomorforgó az egészben, hogy beteszi a valagát nincstelenül valahova és utána elvárja még a házat is a feje fölé a pasi lányaival szemben, miközben egy fórumon őket fikázza, kíváncsi lennék ma este hol aludna, ha ezt most így megmutatná a kedves párjának, amiket írt róla és a gyerekeiről, hogyan esne nekik. Mert ahhoz már annyira ugye nem tökös, hogy a párja elé álljon és kerek-perec megmondja, hogy ő így gondolja, persze hogy nem, mert kihajintaná rögtön. Mert ugye erről szó sem esett, hogy esetleg többször beszéltek volna erről KONKRÉTAN és egyértelműen...
94. Muraja (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 12:51

Hozomany vadasz vagy es senki mas ! ... van meg egy pici lakasa ..... undorito !

Remelem a pasi raebred hogy kit engedett be !

Irigy vagy az egy bisztos .

Gyerekek szentek !

2023. júl. 12. 12:50
És amúgy teljesen megértem a pasit, hogy házasságról hallani sem akar, kiváltképp haszonélvezeti jogról. Ha van esze simán lepattintja ezeket a témákat, mert talán érzi is, hogy se nem jogos, se nem korrekt felezni mindent, sőt a lányai felől is elvenni a lakást/házat egy nőért cserébe. Respect az ilyen pasiknak, akik megmaradtak embernek és férfinak egy válás után is és törődik a gyerekeivel és nem hagyja, hogy egy ilyen haszonleső kiforgassa, mert a farka után ment.
92. fc03b2622b (válaszként erre: 91. - Sziszi0528)
2023. júl. 12. 12:50

Kár így belelovalnod magad. Nem szép, ha kihasznál másokat, de az sem, hogy őt kihasználták.


Most ha trágár szavakkal illeted, akkor jobb lesz valakinek?

2023. júl. 12. 12:46
Egy ember onnantól válik felnőtté, mihelyst vállalja a tetteiért a következményeket és nem másokat és a körülményeket okolja a sorsáért, hanem csakis saját magát. 40-en túl visszanyúlni a szülőkhöz, hogy azért nem tudsz felmutatni semmit, mert nem segítettek... Ez már rég nem a szülők hibája, hanem a tiéd, hogy nem alapoztad meg az életed. Amit most úgy akarsz elérni, hogy beköltözöl 2 szatyorral, pénz nélkül valahova, ahol elkezdesz hisztizni és diktálnád a szabályokat, holott egy árva fityinget sem tettél azokba a javakba bele, amiben most benne vagy és már most a párod halálán gondolkodsz, hogy ápolni kell, meg haszonélvezeti jog neked, ha meghal... Mire, kérdem én mire? Amit odavittél? Nem. Amivel beszálltál a közös életbe? Nem. Ahogyan gondolkodsz a párodról (várod, hogy elpatkoljon), vagy ahogyan utálod az ő gyerekeit? Nem. Egy büdös kis haszonleső vagy, nem vagyok rosszindulatú ember, de neked kb azt kívánom, hogy párod tegyen ki, mint macskát szarni és majd rájössz. Ha nem tudod megállni a helyed, az a te bajod, te intézted így az életed, nem más, csakis te! Fuh, hányingerem van az ilyen nőktől, akik semmit nem adnak bele a közösbe, csak beleteszik a seggüket, aztán dirigálnak, majd mindent is elvárnak, nekik minden fölsi jó járjon alanyi jogon a férfinak meg kuss legyen. Gyomorforgató.
90. ab443a467a (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 12:44
Szerintem állj elé, és közöld vele, hogy elvárásaid vannak. Így korrekt.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook