Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nagykorú lányaival nyaralni járó elvált apa fórum

Nagykorú lányaival nyaralni járó elvált apa (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
179. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 175. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 11:50

Mi a francnak fizetsz albérletet, nem a pasinál élsz?

Ha igen, ki az a gyp-s, aki csak úgy fizet a semmiért, kidob havi 100 ezret, elég akkor is keresni másikat, ha megtörténik a kidobás. Addig meg gyarapszik a megtakarítás.

178. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 176. - Perzsacica)
2023. júl. 13. 11:50
NEM volt szó a vagyonról csak a volt asszony távol tartásáról, és arról, hogy a gyerekek ne automatikusan foglalják el a rezidenciát, és hogy ne kelljen másnap kiköltöznöm, hanem mondjuk fél évet még maradhassak, de nyilván én időpont nem mondtam neki, ezt az ő jóérzésére, szeretetére, emberségégére bíztam
177. unom (válaszként erre: 175. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 11:43
Akkor van hova menned, csak jól jönne egy lakás 😃
176. perzsacica (válaszként erre: 165. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 11:43

Sokkal betegebb vagy, mint gondoltam. Az ilyenre mifelénk azt mondják, hogy számító szörnyeteg.


Végrendelet és vagyon rád íratása?


Az aranyásó kifejezés erre túl finom.

175. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 167. - Semleges)
2023. júl. 13. 11:42

Ez azért szomorú, mert akkor én most csak egy szabadidőpartner vagyok, egy kellemes időtöltés, semmi hosszútávú közös terv, semmi elköteleződés, és ha ez a szerep megszűnik, kezdetek mindent elölről.


Persze, próbálok takarékoskodni, de még magam biztonságáért nem akarom feladni az albérletemet, plusz szülők segítése után nem sok marad. Az albi felmondása után már havi 100 felszabadulna, azzal már lehetne haladni.


De ebben a hullámvasút kapcsolatban ez nem tudom mikor következik be.

174. unom (válaszként erre: 170. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 11:37

Akkor szerinted te egy kellék vagy. Ha ez nem tetszik, szakíts.

Az állandó telefonálgatás szerintem beteges.

173. timycat (válaszként erre: 170. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 11:29

Nem, ez szerintem pszichiátriai kórkép.


Ha engem a férjem mikor nem vagyunk együtt reggel, délben, este hívogatna akkor félnék tőle.

172. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 166. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 11:29

De miért kellene ápolnod?

Egészséges, dolgozik, nyaral. Nem törvényszerű az, ha valaki megöregszik beteg is lesz.

Volt dédim, 108 évig élt, nem kellett ápolni, nagymamám 86 évesen egyedül festette ki a lakását perfektül.

És bizony érhet, nagy arcul csapás is, mert lehet pont téged kell ápolni, ne legyen így, ne kelljen egyikőtöket sem, de amit írsz, nagyon ostoba dolog.

171. semleges (válaszként erre: 166. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 11:23
Atyaég! Ez komoly?! Ez vegytiszta számítás.
170. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 162. - Timycat)
2023. júl. 13. 11:22
Aki ennyire félre tud tenni valakit, aki éppen nincs vele, az akkor nem szereti igazán, hanem csak mondjuk kelléknek tekinti a másikat.
169. semleges (válaszként erre: 156. - Unom)
2023. júl. 13. 11:21
Erre én is kíváncsi vagyok:)
168. unom (válaszként erre: 165. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 11:21

Te 1,5 év után megérdemelnél egy lakást? 😃

A volt feleségről jobb, ha kussolsz.

167. semleges (válaszként erre: 165. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 13. 11:20

Ezek szerint nem szeret igazán. Meg sehogy sem.

És igen, ha nem vagy benne a végrendeletben vagy nem vesz el feleségül mehetsz az utcára vagy ahová akarsz és tudsz.


Ezért mondtam, kezdj el magadról gondoskodni, 45 évesen ideje. Mindenki a maga sorsának a kovácsa.

166. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 163. - Tuskoledi)
2023. júl. 13. 11:18
5 évvel fiatalabb vagyok, a nők átlag 7-8 évvel tovább élnek M.o-on, szóval statisztikailag én fogom ápolni. Persze nem biztos.
165. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 163. - Tuskoledi)
2023. júl. 13. 11:16

45 éves vagyok. Sodródhatok még kapcsolatból kapcsolatba, de ennyi idősen már gondolnom kell a folytatásra is.


Mit tehetnék? Hiába éldegélek jól a párommal, ha bármi történik vele és nincs köztünk semmi több, minthogy együtt élünk, másnap költözhetek ki, mert jönnek az örökösök.

Akkor mit kezdek?

Ha nincs hova költöznöm bele se kezdjünk a kapcsolatba?


Pont erre gondolva kértem, hogy a horvát út előtt írjon már egy végrendeletet, hogy a volt feleség, (aki csak kárt okozott a gyerekeknek azzal, hogy nem nevelte őket és ennek következményétől szenved mindenki) mint törvényes gyám nehogy betegye a lábát és visszaköltözzön a lakásba a gyerekekkel, akik különben úgy viselkednek, hogy szintén nem érdemelnék meg, hogy automatikusan birtokba vegyék a lakást.


Meg ugye rólam is gondoskodhatott volna, hogy mondjuk fél évig hadd lakjak már a lakásban. Azt gondolom ez 1,5 év együttlét, alkalmazkodás, és közös munkák után ez méltányos lett volna, mert persze nem írt végrendeletet pedig előtte 3 héttel már elkezdtem emlegetni.


Lehet, hogy nem túl romantikus de az élet nem mindig az.

Illetve pont, hogy romantikus, mert egy férfinak, aki igazán szeret egy nőt, a gondoskodás jó érzés.

164. tuskoledi (válaszként erre: 162. - Timycat)
2023. júl. 12. 21:35
Én azt hittem, a kedves FI huszonéves.
2023. júl. 12. 21:31
Hát ne haragudj, kedves FI, de nekem a Ti esetetekben a "haszonélvezeti jog" hallatán feláll a szőr a hátamon. Lehet, a párodnak is. Nekem az jön le, hogy mérlegelsz. Egyfolytában. Ami cseppet sem a szerelemről vagy szeretetről szól, hanem az észről, fifikáról, furmányosságról. Itt Neked most egy lépést hátrébb kellene állni, nem követelőzni. Döbbenettel olvasom már másodszor, h majd Te ápolod őt. Tudsz valamit?
162. timycat
2023. júl. 12. 21:19

"A reggeli Viber üzenetek után volt, hogy egész délutánig vagy estig nem hallottam róla (ahogy a munkaidőben való telefon beszélgetéseinkről és szép lassan leszoktatott) és este el akart intézni 10-15 percben, míg máskor ezek 1-1,5 órás beszélgetések szoktak lenni, ha nem vagyunk együtt."


Ez a hiszti már huszonévesen is cinkes, 45 évesen tragédia

161. 45e71ccc79 (válaszként erre: 151. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 19:12

A két lánya mellé itt van neki egy harmadik tini.

Szegény apuka 😊

160. 45e71ccc79 (válaszként erre: 143. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 18:56
Te olyan nő vagy, akit értelmes férfi messziről elkerül 😊
159. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 157. - Channa*)
2023. júl. 12. 18:56
50 évesen, akár lakhatna albérletben is, ha nő marad a lakásban a gyerekekkel. Az lehet ki kellene fizetni a ráeső részt, de azért ez nem mindig jellemző.
158. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 155. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 18:54

2 lakása van azt írtad, amiben éltek, és egy kisebb, legyél következetes.

Plusz gondoskodik a 2 gyerekéről, nyaralni tud a tengernél és CSAK 5 év előnye van tőled. Biztos átlagos? Te 45 évesen mit tudsz felmutatni, gyerekek nélkül? Kapjál már a fejedhez!

157. Channa* (válaszként erre: 155. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 18:50
50 évesen ár illik lenni egy lakásának.
156. unom (válaszként erre: 155. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 18:48

Szerinted csak te egyedül vagy zs kategóriás aranyásó?

Állj elé, add elő az igényeidet, és írd meg, mit szólt.

2023. júl. 12. 18:36

Nem jóképű, de nekem tetszik.

Megszerettem.


Párkapcsolatilag buta néha, nem alapból.


És nem is pénzes annyira. Hozzám képest az :-)

Ma már egyre nehezebb lakást venni, de attól azért még, hogy van egy lakása az tök átlagos.

2023. júl. 12. 18:25

Hát nem mondtad, sőt, pár hsz-el korábban még azt írtad, hogy nem is annyira néz ki jól. Meg azt is, hogy buta...


Hát figyi, én drukkolok, szerintem is állj elé és mondd el hogy mire vágysz. Ha olyan csinos vagy, találsz mást, ebből max az lesz hogy majd 6-8 év múlva rájössz, hogy elvesztegetted az időd és végig szarul érezted magad. Van más is aki pénzes, a szarul fizető állás mellett elhiszem, hogy nem árt ha van pénze a párodnak, de itt kb. ez az egyetlen szempont, szerintem neked sem jó érzés hogy a gyerekeitől kell irigyelned még a nyaralást is. Keress olyat akinek nincs gyereke, vagy nem foglalkozik velük, biztos van ilyen.

153. Channa* (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 18:24

Szerintem, ha egy nő olyan férfit választ, akinek gyerekei vannak, akkor el kellene fogadnia, hogy nem ő lesz az első.

Ha elmondod ezt a párodnak, akkor tuti elhagy, ha valóban normális.


Ismerek olyan nőt, aki féltékeny volt a párja gyerekeire, és a pasi nem őt választotta.


Illetve, eszembe jut Szita Bence is ha ilyet olvasok.


Szerintem SOS vegyél vissza ebből, ha ezt a pasit akarod.

152. aileron44 (válaszként erre: 143. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 18:06
Nem lesz ez már túl hosszú kapcsolat :D
2023. júl. 12. 18:04

:-)


Nem mondtam, hogy Adonisz, csak, hogy nekem megfelel az említett területeken.


Persze, hogy dolgozom, de az állami szférában egy anyagilag kevésbé értékelt pozícióban.

(A le nem tett államvizsga egy nagy butaság volt,de nem akarok belenenni a történetbe)

150. globus (válaszként erre: 143. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 12. 18:02
Teljesen igaza van. Nem vagytok tinédzserek, bepótoljátok, ha találkoztok. Ha minden rendben van, jelzi, 1-2 napot ki lehet bírni folyamatos dürrögés nélkül.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook