Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » "Nagy fogyás" a TV2-n fórum

"Nagy fogyás" a TV2-n (beszélgetős fórum)


2007. júl. 30. 19:44

A Vezér utcában mindenképp találkozunk :) De hol találkozzunk előtte? :)


SF

302. Orsi79
2007. júl. 30. 19:37
Kedves Sasfióka és a többiek akik kb ebben az időpontban jönnek.Találkozunk valahol?!:))
301. Reenee
2007. júl. 30. 19:30
szombaton 14 órára megyek.
2007. júl. 30. 14:40

Péntek 11-re megye én :)


SF

299. Orsi79
2007. júl. 30. 14:13
Jön valaki pénteken délre?!Mehetnénk együtt.Nagyon kíváncsi vagyok,hogyan is múködik ez az egész.Szép napot mindenkinek!
2007. júl. 30. 13:45

Jaja...


A castingtól (legalábbis ettől az elsőtől) nem sokat kell remélni...


Szerintem valahogy úgy lesz, hogy kétórás bontásban lesz ott száz-kétszáz ember, és szelektálják az embereket. (kérdések, ránézés, kamera, stb. alapján)

Aztán aki ott bennmarad a rostán, annak már nagyobb esélye van arra, hogy valóban "bizonyíthasson".


De majd kiderül :)


SF

297. 'szti (válaszként erre: 291. - Sasfioka)
2007. júl. 30. 13:38

na az fix, hogy a csatorna célja nem az, hogy bárki is lefogyjon, csak és kizárólag a profit :-))


ha ne adj Isten nem váltaná be a nézettségi reményeket, sokkal rövidebb idő múlva lekapják a műsorról, mint azt eredetileg tervezték (így volt ez az akárhányadik BB-vel vagy VV-vel, amit már a kutya se nézett)

296. srrse
2007. júl. 30. 13:32

:)//En is jelentkeztem..be is hivtak ..de azert csak tartom a fogyokuram..igaz eddig nem sikerult nagyon sokat leadnom..kb 3-4 kg...de azert megis jobb mint semmi

s aztan meg:) van eleg hogy a showba is bekerulek:P

Azert kivancsi vagyok..mit is csinaltatok a casting alatt...engem, csak szoba6t aug.4-re hivtak be:)..ha meg valakit ugyanazon nap hivtak..jelentkezz szeretnek talakozni meg veletek " Hoxasokkal" es meg valami en Erdelybol jovok ide...irjatok priviben..aki talizni szeretne

295. srrse
2007. júl. 30. 13:32

:)//En is jelentkeztem..be is hivtak ..de azert csak tartom a fogyokuram..igaz eddig nem sikerult nagyon sokat leadnom..kb 3-4 kg...de azert megis jobb mint semmi

s aztan meg:) van eleg hogy a showba is bekerulek:P

Azert kivancsi vagyok..mit is csinaltatok a casting alatt...engem, csak szoba6t aug.4-re hivtak be:)..ha meg valakit ugyanazon nap hivtak..jelentkezz szeretnek talakozni meg veletek " Hoxasokkal" es meg valami en Erdelybol jovok ide...irjatok priviben..aki talizni szeretne

2007. júl. 30. 09:29
Kezdjetek el szerintem nyugodtan egészségesebben étkezni!!!Nehogy már valaki direkt hizzon is, hogy a műsorban többet tudjon majd fogyni!!!!! Eszetekbe se jusson ilyen!!!! Lécciiii:)
293. Reenee
2007. júl. 30. 08:56

eddig sem kapkodtam a fogyással,most sem fogok. Ha véletlenül valami oknál fogva elkezdenék fogyni, akkor sincs semmi baj,van rajtam elég súlyfelesleg, hogy még esetleg úgy is bekerüljek a műsorba :))

A véleményem szerint simán van rajtam 45kg feleselg.

292. picur33 (válaszként erre: 290. - 6b94deaef4)
2007. júl. 29. 22:44

Sziasztok!

Jelentkeztem, behívtak válogatásra.1 hónap alatt kiderűl, hogy beválogattak-e vagy sem. Addig nem állok neki fogyózni. Szeptembertől indul nálunk a kezdő hastánc csoport és a kezdő vízitorna csoport. Ha nem kerültem, be akkor szívesen várnak mindkét helyre. :) Addig meg várok, mi lesz.1 hónapon már nem múlik semmi. Gondolom más is vár. A műsorban fontos a leadott kilók száma is.(legalább is remélem)

2007. júl. 29. 21:47

Aki "nem hisz" a kiszavazásban:

ez egy show. Méghozzá egy kereskedelmi csatornán.

Ennek megfelelően bizony a kereskedelmi csatorna ebből bevételt remél.

Márpedig egy három hónapos műsorból nem lehet úgy a legtöbbet kihozni, ha heti-kétheti szinten nincsen showműsor.

Bizony ez is egy valóságshow. Ahol három hétig "lehet bizonyítani" a nézőknek és egymásnak, utána viszont elkezdődik az igazi küzdelem. Egymást fogják kiszavazni, a nézők "segítségével". Így egy hónapban többször lesz "smsdömping", lesz mindig show.

Ez a műsor nem (csak) a fogyásról szól. A tv vezetősége ebben azt látja, hogy egy lehetőség a nézettségi lista elejére kerülni. Esetleg jó reklámbevételt eredményezhet a műsor. De azt nem látja, hogy "mi is ez a műsor".


SF

2007. júl. 29. 18:45

azért arra kíváncsi vagyok, hogy az itteni sok jelentkezőből esetleg neki áll valaki fogyózni... vagy csak arra vártok hogy bekerüljetek, ne várjatok rá! tessék neki állni...


amióta a topik van kb:6 hete ez alatt minimum: -6kg-ot lelehetett volna fogyni...

289. edding
2007. júl. 29. 18:12

Udv mindenkinek.


Egy kérdésem lenne, ha valaki tudja a választ, az jó lenne. Honnan tudjuk hogy kiszavazós mókáról van szó?? Mert én nem olvastam erről sehol semmit, csak itt a fórumon. Vagy a helyszineken jelentkezőknek mondta valaki?


L

288. srrse
2007. júl. 29. 17:01
HA elmentel a castinra///azert jo lenne elmondani az itten varoknak is mi is tortent arrafelemarcsak ...legalabb lassuk..minadok akik nem kerultek oda...mirol is estunk le :(
287. Orsi79
2007. júl. 29. 15:39

Sziasztok!Engem péntekre hívtak be.Kíváncsi vagyok mi lesz.

Nem értem még az egészet.Lehet,el sem megyek.Mi értelme van ennek a kiszavazásnak:Azt hittem mind a 12 eber végig lesz és a nézők döntik el ki legyen a nyerő.

Szerintetek?

286. Reenee
2007. júl. 29. 08:35

Azért ezen a válogatáson is van egy kis "szemétség".

Akinek már a súlyából kifolyólag halmozott betegségei vannak,azt nem fogják beválogatni. Pedig azoknak lenne igazán szükségük segítségre.

Szerenvcsére nekem semmi bajom... :)

2007. júl. 28. 18:08

Én július 19-én küldtem el a jelentkezési lapot és július 27-én hívtak be castingra.


SF

284. KicsiT (válaszként erre: 283. - Sarkanylany)
2007. júl. 28. 18:06
Ezzel egyet ertunk...:D Tenyleg jo lenne.
283. sarkanylany (válaszként erre: 280. - 7130b15964)
2007. júl. 28. 15:21
Ez lenne a lényeg. Hisz a fogyizónak, ha ne a pénz hajtja, akkor teljesen mindegy, hogy a tv előtt, vagy sem fogyasztják le. Ez tényleg szuper lenne, ha a kiesőkkel is foglalkoznának.
282. KicsiT
2007. júl. 28. 15:14

Azért jo h van sok ember aki tud tájékoztatást adni...és ezt köszi mindenkinek....

És sok sikert.Meg szerencsét...meg minden jot...Aki bejutott a válogatásra annak is,aki nem annak is...:D

Na joo..ez a hozzászolás nem volt valami értelmes...d értitek mit akarok ezzel...:D

Pápá

2007. júl. 28. 11:28

Sziasztok


A később jelentkezőket evidens, hogy kevesebb idő után hívták be. Hisz még csak most kezdtek hozzá a válogatásnak. Akik korábban jelentkeztek, mint én is, kivárhattuk ezt az időt. :))) A casting-kommandón is mondták, hogy majd csak augusztus elejétől történnek a jelentkezésekkel érdemi dolgok.


Lehet abban valami amit Tereza írt, hisz az ausztrál verseny fináléjában is mind a 18 induló nagyot változott a kiinduló állapotához képest.


Amerikában szeptembertől újra indul a show és Németországban is lesz majd talán ősztől.

280. 7130b15964 (válaszként erre: 279. - Sarkanylany)
2007. júl. 28. 08:20
Állítólag a kiesők is folytathatják a fogyókúrát, aki a legtöbbet fogyott az lesz a második és az is kap valami díjat.
279. sarkanylany (válaszként erre: 272. - Srrse)
2007. júl. 28. 08:16

CSak gratulálni tudok neked! Kitartás és lehet, hogy mire elkezdődik a műsor, te már egy elégedett és csinos személy leszel! Hisz több mint 3 hónap előttünk van addig!

NA és amúgy is csak annak jó, aki a végéig bent tud maradni :(

278. 7130b15964 (válaszként erre: 276. - Picur33)
2007. júl. 28. 07:45

Azért nem mindegy, hogy egy 180 centis pasi van 100 kiló körül vagy egy alig 160 centis nő.

Nem mondom, hogy biztos nincs mit lefogynia, mert akkor nem jelentkezett volna. De simán lehet, hogy nem találták annyira "látványosnak" a fogyasztását.


Alexandra az egyik reggeli rádióműsorban kihangsúlyozta, hogy azok, akik betegséggel küzdenek, azok az esetek sokkal bonyolultabbak és külön orvosi felügyeletet igényelnek. Ahogy én értettem, nem kifejezetten nekik találták ki ezt a műsort.

277. picur33 (válaszként erre: 272. - Srrse)
2007. júl. 27. 23:58
Gratulálok a szép eredményedhez.Csak így tovább! Bárha nekem is menne. De nem vagyunk egyformák. Ügyes vagy. :)
276. picur33 (válaszként erre: 268. - Safirah)
2007. júl. 27. 23:56

Szisztok!

Lehet, hogy később hívják.A 107 kg biztos nem kevés a jelentkezéshez. Én 158 cm magas és 95 kg vagyok. A neten keresztül jelentkeztem kb. 3hete. Várjatok még mielőtt lemondanátok róla.

275. edding
2007. júl. 27. 21:40

No, ennyi helyesirási hibát már rég nem vétettem, mint az előbbi hozzászólásomban.

L

274. 7130b15964 (válaszként erre: 272. - Srrse)
2007. júl. 27. 21:40

Hé, ez csalás! Korábban kezdted!


Sok sikert!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook