Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » "Nagy fogyás" a TV2-n fórum

"Nagy fogyás" a TV2-n (beszélgetős fórum)


2007. júl. 31. 19:03
magyarul megy
2007. júl. 31. 19:02
8kor vagy 5percel később, egész héten lesz ,talán még szombaton is. emberi történetek a cime. mindennap más az alcime. netes műsorújságba meg tudod nézni (port)
421. petrikek (válaszként erre: 417. - Ducinyuszi)
2007. júl. 31. 18:59
Hát lehet, bár én úgy emlékszem, hogy nem magyarul láttam.
420. 0b099f6590 (válaszként erre: 419. - 6b94deaef4)
2007. júl. 31. 18:11

8-kor kezdődik

én is szoktam nézni

419. 6b94deaef4 (válaszként erre: 418. - 91d4989ab9)
2007. júl. 31. 18:05
kb:mikor, ? órakor, és mi a pontos cime..
2007. júl. 31. 18:03
Esténként a viasat3 -mon van műsor az extrém elhizásról. 150-300kgos emberekről szól, irtó tanulságos és nagyon elgondolkoztató (elrettentő). Addig kell lefogynunk amig még 10-20-40 fölös kilónk van, mert ha nem embereljük meg magunkat, mindegyikünk lehet 200-300 kg. Csak enni kell hozzá, azt meg tudunk... ere bizonyíték a feleslegünk:(((
417. ducinyuszi (válaszként erre: 416. - Petrikek)
2007. júl. 31. 18:01

Szió


A Spektrumon volt ez a műsor. Pár rész én is láttam belőle, de az eredményhírdetést nem láttam.

Most a Story Tv-n megy egy olyan, hogy sztárok fogyiklubja. Ott ha jól emlékszem agol sztárokat fogysztanak és az elvesztett kilóikat pénzzel honorálják egy általuk kiválasztott alapítványnak utalják el az összeget.

2007. júl. 31. 17:51

Nem olvastam végig a fórumot, de egyből eszembe jutott egy műsor-sorozat, amit valamelyik német adón láttam A sztori teljesen hasonló és nagyon érdekes volt.

Három "kövér" család versenyzett, hozzájuk költözött egy-egy edző, akinek volt egy dietetikus segítője. És megtanította őket az életmódváltásra. A gyerekekkel labdázott, anyukával step-aerobik, apuka konditerem stb. Közben együtt főztek, uzsit csomagoltak a gyereknek, vásároltak. Nagyon érdekes és tanulságos műsor volt.

A végén a saját testtömegükhöz mérten legtöbbet fogyott család kapott álomnnyaralást, autót, futópadot stb. ajándékba.

Ja és mindenki nagyon-nagyon sokat fogyott...

2007. júl. 31. 16:31
Én már úgy nézném:))))))))
414. Crista
2007. júl. 31. 16:25

Teljesen igazatok van! Add önmagad és minden rendben lesz! Én is nagyon be szeretnék jutni, elég erősnek érzem magam, hogy mindent kiálljak! Ha meg vesznek a kamerák, hát vegyenek, mert ha a végén kijössz, akkor már senkit nem fog érdekelni, hogy akkor hogy néztél ki az elején...

Mindenkinek sok sikert!

413. srrse
2007. júl. 31. 15:51

orvende hogy megis sokan kimondjak velemenyuk erre..igy talan a sok elcsugedtet..fol tuningoljuk..mar amenyit lehet..s amint mondtam azert egy allasintrjura sem lehet hasonlitani..hisz ott elso amit megneznek az a kulsod, amit perszem a 100 on feleti kilokkal nemigen mondthatod elfogadottnak foleg a mai vilagban.....s perszem utanna..a sajat magad...s na meg a SZERENCSE :)...azert kivanok sok sikert mindenkinek aki resztvesz a castingban :)

Es csak semmi panik...amiert kiesunk ...hisz azert meg ott az eloadas..a sok tipp amit azon keresztul kapunk...s igy otthon is sikerulhet a fogyas :)

2007. júl. 31. 15:42

srrse!


Mint mondtam, igen komoly licensz szabályozza, hogy ki "kellhet" nekik. A legfőbb atyaúristennek is kötve van a keze. Ha a licensz azt mondja, hogy mindegyik csak szőke lehet, akkor ha akarják és szerintük a barna jobb lenne, sem vihetik be.


És ezek a dolgokat amiket mi "földi halandók" nem ismerünk. Nem ismerjük a szűrőket.


És ahogy mondtad: Itt nem színészkedni kell. Nem egy szerepet eljátszani. Hanem adni önmagad. Megmutatni, hogy KI VAGY.


SF

2007. júl. 31. 15:40

Ezt a pucéros BB-házat sztorit nem igazán értem :) Ha én lennék a tv2 műsorigazgatója, pont hogy ebből is pénzt és műsort csinálnék: Hasonlóan a BB-hez, itt is nonstop lehet lesni a kamerát - persze jó pénzért -, illetve a műsorokba is bevágni jeleneteket... Elvégre a médiának a megbotránykoztatás és a meghökkentés a lényege és a mozgatórugója (nem én mondtam, hanem pl. Sváby). Márpedig egy 180 kg-s test a zuhany alatt elég meghökkentő.


Arról nem is beszélve, hogy nem láthatatlan szerződés lesz a műsorba menőkkel, hanem súlyos és igencsak tartalmas írott és valódi paktum kerül aláírásra... Nem csak bemegy és csóközön.


A Blikk jelöltje a döntőbe jut be, tehát az augusztus végi castingra. Az utolsó körre.


Arról nem is beszélve, hogy nem 12 embert választanak ki, hanem 24-et. Egy játékost és egy tartalékot... :)


Az első casting tulajdonképpen a legnehezebb. Itt kell a legrövidebb idő alatt megmutatni MAGAD. (Nem azt, hogy mit tudsz színészkedni, hanem, hogy ki vagy...) És bizony ha erre két percet adnak, akkor nagyon "ott" kell lenni.


SF

410. srrse
2007. júl. 31. 15:36
S amugy is nagyon elhatarozott vagyok..minel tobbet gondolok ra..erzem hogy ott kell lennem...s igy az andrenalin is temrelodik szervezetemben..s akarom...nagyon de nagyon akarom ezt a harcot :P
409. srrse
2007. júl. 31. 15:35

Ne izgulok...hisz csak magad kel adnod..es teljesen termesztesen..igy valasztanak majd be..

ha nyero a stilusod..azeletkoncepciod..na meg az egeszhez valo haozzaalasod...akkor minden ok...szerintem a optimista , jokedelyu...emberek kellenek nekik :)

2007. júl. 31. 14:59
ne izguljatok!:) Biztos nem harapnak, ha meg mégis akkor pár kilóval könnyebben távoztok a válogatásról;) (bocsi, csak viccelek)
407. lzsazsa
2007. júl. 31. 14:51
Itt biztos nem lesz beszavazás,mint a többi ilyesmi vetélkedőben.Nem értem,miért izgultok,féltek?Semmi különös nem fog ott történni.Biztos lesz 2ember,meg fotós stb...,és kérdeznek.Ennyi!!!!Kíváncsiak a stílusodra,megjelenésedre,egyéniségedre,ennyi.
406. Crista (válaszként erre: 405. - Srrse)
2007. júl. 31. 14:36

az jó :) én is olyan vagyok!

olyan jó lenne, ha valaki megmondaná, hogy mégis mire készüljünk...gondolom lesz tv stáb is és interjúkat is készítenek velünk :) majd meglátjuk.

Aki megy pénteken írjon róla!

Köszönöm

405. srrse
2007. júl. 31. 14:31
en magamtol...mindig is szerettem olyasmibe belevagni ami fel*zott..s itt jo eselyt lattam erre...s foleg ha kiloimtol megszabadulok. Ferjem eloszor mosolygott..nagyfiam ugy sszinten...de ..en harcias tius vagyok...s ha bekerulok..nagyon adaz ellenfel leszek
404. Crista (válaszként erre: 403. - Srrse)
2007. júl. 31. 14:29

ellenfelek leszünk, de egy célért küzdünk! azért nem írtam ellenséget :) remélem, hogy még sokan lesznek innen, akik bekerülnek.

az biztos, hogy mindenki eséllyel megy oda, de csak ők tudják, hogy kit fognak beválasztani....szerintem erre nincs jó recept, hogy mit csinálj a castingon, azért a kérdésekre kíváncsi lennék :)

te magadtól jelentkeztél vagy valaki biztatott?

403. srrse (válaszként erre: 402. - Crista)
2007. júl. 31. 14:26

jol biztatsz :)...ellenfelek..azt nem hiszem...

inkabb kuzdo partnerek..az ellenfeleink a KILOK... sugyanugy te is ellenuk harcolsz mind en :)

402. Crista (válaszként erre: 399. - Srrse)
2007. júl. 31. 14:24
biztos, hogy ott leszek még, ha elhúzódik kb 10-ig, háromnegyed 9-re megyek, remélem, hogy találkozunk.Majd teszek fel képet, hogy megismerhessük egymást. Igaz, ha tényleg egy 5-10 perces casting, akkor nem biztos, hogy ott összefutunk, de reménykedjünk, hogy a műsorban csapattagok vagy ellenfelek leszünk :)
401. picur33 (válaszként erre: 398. - Crista)
2007. júl. 31. 14:12

Sziasztok!

Crista, én is szombat reggel 9-re megyek. Kiváncsian várom a péntekiek beszámolóját.:) Sok sikert mindenkinek!

400. srrse
2007. júl. 31. 14:06
10-re:) es remelem ott leszel majd
399. srrse
2007. júl. 31. 14:06
10-re:) es remelem ott leszel majd
398. Crista (válaszként erre: 397. - Srrse)
2007. júl. 31. 13:58
te hányra mész?
397. srrse (válaszként erre: 395. - Crista)
2007. júl. 31. 13:46
Helolo.s tenyleg azert kivancsi vagyok...de nagyon mi is a hejzet a castingon..mire figyelnek ..meg mijenek a kerdesek...ezert kerem azokat a kedves tarsakat akik penteken mennek..irjak le mit es hogyan tesnek...en csak pentejk estere..erek Pestre...de igyekszem idom legyen belepni ide
396. Crista
2007. júl. 31. 13:43
a bejutás szerintetek sima casting sorozaton keresztül lesz, vagy ilyen beszavazóshow lesz, mint a való világnál?
395. Crista (válaszként erre: 389. - Srrse)
2007. júl. 31. 13:42

Hello Srrese,


én meg 9-re :) akkor majd váltjuk egymást!


Remélem, hogy aki pénteken megy, azért ír egy-két sort, hogy mi történt a castingon.

394. Crista (válaszként erre: 389. - Srrse)
2007. júl. 31. 13:41

Hello Srrese,


én meg 9-re :) akkor majd váltjuk egymást!


Remélem, hogy aki pénteken megy, azért ír egy-két sort, hogy mi történt a castingon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook