Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » "Nagy fogyás" a TV2-n fórum

"Nagy fogyás" a TV2-n (beszélgetős fórum)


153. szulim (válaszként erre: 152. - Srrse)
2007. júl. 10. 16:51
ez honlap,vagy e-mail cim?
152. srrse
2007. júl. 10. 16:47
anagyfogyas@tv2.hu
151. szulim (válaszként erre: 150. - Julcsyka)
2007. júl. 10. 16:40
sziasztok!hol kell jelentkezni?
2007. júl. 10. 13:23

Sziasztok. Én se a műsor, hanem a fogyás miatt jelentkeztem. Még nem jelezték vissza a regisztrációmat. Ha valaki tudja az iwiwen a címüket, megadná?

Ducinyuszi: ha felhívod őket, megírod hogy mit mondtak? Addig is szép napot.

149. srrse
2007. júl. 10. 12:23

S en szeinrtem , mindenki adi ide irt, be szeretne jutni...de persze szamoljuk azokat is akik nem irnak ide a Hoxara...menyien lehetnek..huha...

Mindenki szabadulni szeretne kiloitol...de ha nem is jutnank be..szeritnme csak segitseg szsmunra ez a program hogy le tudjuk adni folos kiloink...

Mar nagyon varom a musor kezdeset...megha benn e leszek..akkor meg jobban :)

148. srrse (válaszként erre: 145. - Ducinyuszi)
2007. júl. 10. 12:20
Hat az tenyleg nagyon jo lenne..folhivni oket..s na perszem hogy el is aruljak..na meg perszem ha nekunk is elmondanad...akkor meg jobb lenne...s elore is megkoszonnen neked.
147. Reenee
2007. júl. 10. 12:06

Sziasztok!

Én június 29-én jelentkeztem.

Regisztráltak, majd jelentkeznek...

BE AKAROK JUTNI!!!!! :)))

Nem a szereplés miatt, hanem magamért...

Mert én önző vagyok.. :))

Ha nekem nem sikerül, akkor bizti irigykedve fogom nézni a műsort...de azért nézni fogom.

2007. júl. 10. 06:39

Sziasztok!


Én most küldtem a jelentkezésemet. Nem tudom, hogy ha esetleg beszavaznak vagy válogatnak akkor, hogyan oldjam meg a fiam ovis bejárását.

A férjemnek most reggel mondtam, hogy mit szólna hozzá ha elmennék 3 hónapra fogyizni. Hát mondanom sem kell, hogy mi volt a válasz:(

Én csak a fiam el és hazajövetelén vagyok kétségbe esve:(

Én is kb. 150 kg és 165 cm vagyok:((((((((((((((((


Legalább 50 kg-tól szeretnék megszabadulni.


És egyébként ha valaki bekerül nem félti az állását? Nekem azzal is van gondom, hogy addig mi lesz a mh.-el?

145. ducinyuszi (válaszként erre: 143. - Julcsyka)
2007. júl. 9. 21:24

Hellóka


Szívesen, máskor is amiben tudok . . . :)

Azért azt tényleg közölhetnék a visszaigazolásba, hogy meddig reménykedhet az ember a pozitív elbírálásba. Mert az nem túl kellemes, ha mi reménykedünk és egyzsercsak már azt látjuk, hogy indul a műsor.Lehet, hogy holnap felhívom az iwiw-en lévő telefonszámot, hátha ott legalább ennyit elárulnak.

144. srrse
2007. júl. 9. 13:01
hat en is ugyanazty tetem ..ketszer is elkuldtem mas napokon ketszer is jelentekzesni lapot kuldtek..majdmeg..irtam egy levelekt a hatidot, ajelentkezesi idot kerdezve..viszont erre mar nem valaszoltak :(
143. julcsyka (válaszként erre: 142. - Ducinyuszi)
2007. júl. 9. 12:41
Szia. Ma délben ismét megpróbáltam, és nem dobta vissza a gép :) Lehet hogy csak a postaláda telt meg. Talán lesz belőle valami. A továbbiakban pedig okosan várok és várok és várok... Köszönöm a segítségeg, erőt adtál nekem. További szép napot.
142. ducinyuszi (válaszként erre: 141. - Julcsyka)
2007. júl. 8. 21:52

Szió


Próbáld meg másik gépről elküldeni, mert ha a rendszerük vírus gyanut észlel, akkor nem engedi be.

De lehet, hogy csak megtelt a postaládájuk. :)

Ne add fel, tényleg próbáld meg másik gépről elküldeni.


Szorítok

2007. júl. 8. 20:33
Sziasztok. Nagyon szomorú vagyok, mert nem tudom elküldeni a jelentkezést. Folyton visszaírnak, hogy nem lehet elküldeni. Félek, hogy lecsúszok róla. Van valamilyen határidő? Próbáltam a Norbi oldaláról, freemailről, de egyikkel sem sikerült. :( Most mi lesz?
140. ducinyuszi (válaszként erre: 139. - KicsiT)
2007. júl. 8. 15:01

Szió


Mikor először kérdeztem, hogy kinek milyen terjedelműre sikerült a jel. lap kitöltése, ott írtam, hogy az enyém is kb. 1,5 oldanyi lett.

Én se eresztettem bő lére, az irományom, bár rengeteget tudnánk szerintem mind írni. De úgy vélem, hogy a túl terjengő irományok kiveézésére nincs ilyen helyen idejük, így én is szorítkoztam a lényegre.


Szerintem először bevárhatnak sok jelentkezést, majd utána kezdik kiértékelni őket és válogatni, hogy kit érdemes esetleg személyesen is meghallgatni.

Suesue-t nem tudom ki hívhatta, de kicsi a valószinűsége, hogy már onnan jelentkeztek nála.

Nem tudom mire volt ez jó neki.


Kellemes délutánt mindenkinek. Este majd benézek.

139. KicsiT (válaszként erre: 138. - Ducinyuszi)
2007. júl. 8. 11:23

Szia Ducinyuszi

Hát kb másfél oldalt irtam...nem vittem tulzásba...az embert egy papiron nem lehet megismerni,nem lehet tudni h tud-e esetleg "szerepelni".Mert gondolom sok ilyen tesze-tosza emberek is jelentkeztek,akik megszolalni nem igen tudnak.MOndjuk ezért remélem h sok embert hallgatnak meg,mármint a castingra gondolok.Ott eldölhet h érdemes-e h bekerüljön, h tényleg van akaratereje...

Szal én ugy gondoltam h ez a jelentkezési lap nem másra ment ki mint arra, hogy a képeket elküldjük.Itt az lenne a cél h fogyasszanak, nem pedig müveltségi vetélkedő lesz.Jo azért ahogy irtam ilyen zokni embereket nem kéne...:D

Mostmár befejezem,mert sokat irtam.

Szóval másfél oldal.<--erre voltál igazából csak kiváncsi...nem?:D Jah...azé oldalakba ne mérjük...te mennyit irtál?

Pusza

138. ducinyuszi (válaszként erre: 137. - Julcsyka)
2007. júl. 8. 03:22

Ha megkapták a mailt a jelentkezési lapot, akkor visszaírnak, hogy az adatlapodat regisztrálták és sikeres jelentkezés esetén kollégájuk megkeres. Ennyi. Nem vitték túlzásba. :) Meg, hogy az iwiw-wn is fent vannak. Ott még egy pesti szám is van.


Szió KicsiT, te aztán tutira mentél a képekkel. :)

Simán a kitöltött jelentkezési lapod milyen terjedelmű lett? Hány oldal? A szöveges rész. Csak kiváncsiságból kérdem. :)

2007. júl. 8. 01:23
Sziasztok. Köszönöm a segítségeteket. Ismét leadtam a jelentkezési lapomat. Remélem most már jól :). Szerintetek erre fogok kapni visszajelzést? Azaz a jelentkezési lap elküldése után mindenképpen visszajeleznek hogy megkapták? Vagy csak simán regisztrálják, és mi nem is tudunk róla? Ha esetleg tud valaki pontosabb infót, kérem jelezze. Köszi
136. KicsiT (válaszként erre: 135. - Ducinyuszi)
2007. júl. 7. 18:18

Ez igaz...én is kétszer küldtem levelet h küldjenek vmi infót a jelentkezéssel kapcsolatban...és kétszer küldtek jelentkezési lapot...különbözö napon irtam , és különbözö napokon küldték...:D:DD

kitartás.Sok sikert.

MOndjuk én a képeket word-ben beillesztettem, ahol is a jelentkezési lapot töltöttem ki...meg azé csatoltam is a képeket...biztos ami biztos...:)

135. ducinyuszi (válaszként erre: 132. - Julcsyka)
2007. júl. 7. 12:44

szióka ne aggódj, először én is csak az alapadataimat írtam meg és azt, hogy szeretnék információt kérni a jelentkezés módjáról.

Beletelt egy kis időbe, mire én is válaszba megkaptam az itt is olvasható jelentkezési lapot.

Kitartás. :)

De szerintem azzal sincs vesztenivalód, ha elküldöd mégegyszer a leveled, biztos ami biztos. Max. 2 választ is kaphatsz. :)))

134. ducinyuszi (válaszként erre: 133. - Andicaca)
2007. júl. 7. 12:40

Szia


A kapott jelentkezési lapot másold ki a gépedre és úgy tölcsd ki. Majd mikor kész vagy vele, írj, levelet a megadott email címre. A címzett, tárgy sorai alatt van olyan is, hogy csatolt fájl. Kattincs mellette a csatol gombara, majd a tallozásra és keresd ki a gépedből az elmentett jelentkezési lapot majd töltsd fel. Úgyan így kell a képeket is, ha fent vannak a gépeden. Ha nincs esetleg lemezen vagy cd vannak, akkor értelemszerűen azt a meghajtót válaszd, amelyiken van.

Remélem sikerült kicsit, segítenem, bár így leírni sokkal bonyolúltabb mint megcsinálni. :)

Szép napot mindenkinek.

133. Andicaca (válaszként erre: 132. - Julcsyka)
2007. júl. 7. 12:06
Sziasztok!Hétfőn feladtam egy levelet a TV2-nek mert szeretnék jelentkezni a nagy fogyásra,és pénteken kaptam tőlük 1 levelet benne egy jelentkezési lappal,és aszt írta hogy kitőltve,és képpel együtt küldjem vissza nekik e-mail -ban!Aszt szeretném kérdezni tőletek,hogy hogy adjam fel nekik e-mail -ban eszt a jelentkezési lapot képpel együtt??? Ti hogy csináltátok??? Előre is kösszi!
2007. júl. 7. 00:01
Sziasztok. Én jún. 27-én adtam le a jelentkezésemet e-mail-en, de még nem jeleztek vissza (nem az általatok kapott formula szerint, lehet hogy az a baj?). Szerintetek próbáljam meg még egyszer? Nagyon jó lenne részt venni a műsorba. Várom válaszaitokat.
131. Hobitka
2007. júl. 6. 22:12

Sziasztok! Nagyon drukkolok mindegyikőtöknek! Ha a műsorba nem is sikerül bejutni, akkor "civilben" is kitartás!!! :-)))

Szerintem nem csak a kilókat nézik, hanem az ember jellemét is, hogy lehet-e vele kezdeni valamit a képernyőn... Titeket esélyesnek látlek! :-)) Sok sikert!

2007. júl. 6. 21:43

Úgy látom, Suesue már válaszra sem méltat minket. :)

Én arra tényleg kíváncsi lennék, ki milyen "bő lére" engedte a kérdésekre a választ a jelentkezésnél. Nekem kb. másfél oldal lett össz-vissz. Gondolván, hogy a túl sok se jó, hisz akkor belefáradnak az olvasásba. :)

Próbáltam a lényeget megragadni.

129. KicsiT
2007. júl. 6. 16:43
Köszönöm mindenkinek a válaszát...tök jo ez a forum...;)
128. emagdi (válaszként erre: 127. - L007m51)
2007. júl. 6. 15:35

igen, de ha az emberben elég erős az elhatározás, akkor anélkül is meg tudja csinálni, hogy valakinek külön még fizetne ezért.


csak persze sokszor könnyebb kívülről várni valamilyen megoldást ahelyett, hogy igazából magunkat "győznénk le".



szerintem akár ez az oldal is nagy motíváló erő lehet sokaknak, itt elég sok sikertörténetet, módszert lehet olvasni, beszélgetni másokkal stb.

127. l007m51 (válaszként erre: 126. - Emagdi)
2007. júl. 6. 15:27
Ez így volt, keményen diétázott és edzésekre járt....de előtte 29 évig túlsúlyos volt, ez a nem mindegy, a motiváció után az elhatározás. És akkor nem kellenek csodaszerek, csak Te magad, meg egy tanácsadó, aki személyes példával jár elől.
126. emagdi (válaszként erre: 125. - L007m51)
2007. júl. 6. 15:25

gondolom diétázott, és nem volt rest lejárni az edzőterembe....


bárki, aki így tesz, annak meglesz az eredménye, ehhez semmi csodamódszer nem kell :)


szerintem a legnehezebb az, hogy az ember tényleg elmenjen edzeni.

125. l007m51 (válaszként erre: 122. - KicsiT)
2007. júl. 6. 15:14

Megnéztelek.


Az a srác is kb hasonlóan nézett ki, akit ajánlottam. Most 62-val kevesebb, és ez a saját módszere, ami müködik

124. l007m51 (válaszként erre: 116. - Srrse)
2007. júl. 6. 15:11

OK. Keress rá a google-ban a KRFK mozaikszóra


remélem ez most itt nem minősül raklámnak.


Tényleg jó a módszer, nagyon jól betartható, már nagyon sok embernek segített. Nagyon jó szívvel ajánlom. Nekem bevált, már 1,5 éve tartom a súlyom, igaz 4 kg visszajötte, de mégsem 22! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook