Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » "Nagy fogyás" a TV2-n fórum

"Nagy fogyás" a TV2-n (beszélgetős fórum)


273. edding
2007. júl. 27. 21:39

Szia midenki!


Engem elég hamar behívtak ahoz képest, amiket itt olvasok. A jelentkezés után kb: 2 héttel. Konkrétabban szerdán telefonáltak, és engem rejtett számról hívtak. És hogy mutathatunk kamera előtt?? Szerintem mintha otthon a tükörbe nézünk. Bár én korábban sportoltam, ez miatt is hiztam nagyon meg.Mármint hogy abbahagytam a sportot. És kitartást mindenkinek. Annak is aki nem kerül be, és azokból sokkal több lesz.

L

272. srrse
2007. júl. 27. 21:13

Hat igen...jo mindazoknak akiket behivtak...sajna en mar nekialltam fogyozni ..igaz egy hete...s mar 3 kiloval kevesebb vagyok...de szerintem ha igy tartom tovabb...akkor jol haladok a Showmusor nelkul is:)

Mindenkinek sok sikert kivanok...ha bennt leszenk vagy ha kint kuzdenek a kilok ellen

271. ducinyuszi (válaszként erre: 267. - Eryca87)
2007. júl. 27. 20:40

Szia


A Tv2-n a felhívás végén július 31.-e van megadva jelentkezési határidőnek mostmár. Eddig ezt sem lehetett tudni. Szerintem a héten kezdték el hívogatni castingra azokat akik már régen beadták a jelentkezésüket. Pl. én is már 1 hónapja, hogy jelentkeztem és pénteken megyek 13 órára.

Ahogy az itteni átlagot nézem a behívottak tekintetében, elég sok emberkét hívhatnak be, hisz nem egy körben fog a válogatás lezajlani.

Gondolom aki 30kg feletti súlyfelesleggel rendelkezik és nem írt sok és fogyás szempontjából problémás betegséget azokkal elbeszélgetnek és megnézik hogy mutatnának a kamerába.

De ez csak saját gondolat, nem tudok semmi konkrétat én sem.

Azt hogy hány embert hívnak be, azt csak azok tudhatják akik benfentesek és még sokminden mást is. :)

Nem hiszem , hogy túl közlékenyek lesznek majd.

2007. júl. 27. 19:36

Engem is rejtett számról hívtak :)

Pénteken megyek délelőttre.


Üdv,


SF

269. 7130b15964 (válaszként erre: 247. - Reenee)
2007. júl. 27. 18:54

Az hülyeség. Ezeket valami átlagokhoz találták ki, csak éppen átlag ember nem létezik. Baromira nem mindegy, hogy valakin mennyi izom és zsír van, mekkora a csontállománya stb. Egy magasságból és tömegből nem lehet megmondani, hogy valaki mennyi súlyfelesleggel rendelkezik. Így akár Ronnie Coleman is elhízott lenne:DDD

[link]

268. Safirah
2007. júl. 27. 18:46
Gratula azoknak, akiket behívtak!:))) A Férjem is jelentkezett mailben - fotóval, de Őt eddig még nem kereste senki...:((( Lehet, hogy a 107 kilója nem elég, nem elég extrém!:(((
267. eryca87
2007. júl. 27. 18:42
Sziasztok! Azt lehet tudni, hogy meddig fogadnak el jelentkezéseket? És kb hány embert hívnak be a válogatásra? És mennyivel a jelentkezésetek után hívtak titeket fel?
266. edding
2007. júl. 27. 02:53

Sziasztok!


Uj vagyok itt, de én is jelentkeztem. Pénteken 13-ra megyek válogatásra. Mindenkinek sok sikert kivánok akár igy, akár ugy. En 39 éves vagyok, és 130 kg.


Udv

265. Reenee
2007. júl. 26. 22:15

Sziasztok!

Engem 20-as számról hívtak.


Picur33 én is gratula neked.

Remélem sikerül valamelyikünknek bejutni innen...

264. picur33
2007. júl. 26. 22:07

Sziasztok!

Engem rejtett számról hívtak. Sok szerencsét mindenkinek.

263. KicsiT (válaszként erre: 262. - Sasfioka)
2007. júl. 26. 17:14

+36209555053 vagy pedig +3612781090 sztem a 20-as lesz az.Sok sikert mindenkinek.

pápá

2007. júl. 26. 16:57

Csak, hogy milyen számról várjak hívást :P Mert most volt egy nemfogadott számom egy 30-as számról, de nem vették fel mikor hívtam. Ezért kérdeztem.


SF

2007. júl. 26. 16:55

Azt lehet tudni, hogy milyen számról hívtak? :)


SF

260. 4c35511f0b (válaszként erre: 259. - KicsiT)
2007. júl. 26. 14:18

253. Reenee 2007-07-26 13:01


ő itt írja, hogy akkor megy

259. KicsiT
2007. júl. 26. 14:13

Sziasztok.Engem is behivtak válogatásraaaa...YYIHHAAA.

Én 4-én megyek 14 orára.Kivel tudok akkor találkozni?Huu de örülök...:)

258. picur33 (válaszként erre: 253. - Reenee)
2007. júl. 26. 14:04

Sziasztok!

Én reggel 9-re megyek. Sajnos akkor nem találkozunk.

Sok sikert! :))

257. 4c35511f0b (válaszként erre: 256. - Emagdi)
2007. júl. 26. 13:38

Norbit ismerem személyesen, Szandrát nem, tehát én sem (csak)erre alapozom.

Egyszerűen csak szimpibb, ahogy ehhez az egészhez (hozzá)áll.

256. emagdi (válaszként erre: 255. - 4c35511f0b)
2007. júl. 26. 13:35

én is, ő valahogy szimpatikusabb.

(de tudományosan nem tudok különbséget tenni a 2 módszer között, egyiket sem ismerem annyira)

2007. júl. 26. 13:23
ÉN Szandrához mennék helyetekben.,,,
254. picur33
2007. júl. 26. 13:04

Sziasztok!

Köszönöm a biztatást.

Kinek a csapatába? Nem tudom. Norbi kazettára már tornáztam és jó volt. A Béres lányzot nem ismerem, így nem tudom összehasonlítani a kettőt.

Garancia nincs arra, hogy továbbjutok a következő fokra.De majd nagyon megnyerő leszek :)))

253. Reenee (válaszként erre: 248. - Picur33)
2007. júl. 26. 13:01
engem is felhívtak, én is 4-én megyek csak 14 órára..
252. 6a1456582a (válaszként erre: 248. - Picur33)
2007. júl. 26. 12:54

Szia Picur!


Kinek a csapatába vágyódsz inkább?

251. 4c35511f0b (válaszként erre: 248. - Picur33)
2007. júl. 26. 12:44
HAJRÁ:)
250. 4c35511f0b (válaszként erre: 247. - Reenee)
2007. júl. 26. 12:44
AZ nem jó,,,hülyeség,,,különben is egy csomó mindentől függ, ezért nem kg általában, amiben meghatározzák.
249. emagdi (válaszként erre: 248. - Picur33)
2007. júl. 26. 12:19
drukkolunk neked!!!
248. picur33
2007. júl. 26. 12:18

Sziasztok!

Ez is megtörtént. 4.-én megyek válogatásra. Felhívtak telefonon időpontegyeztetésre.Még másfél hét és többet tudok.

Van még valaki, aki 4.-én délelöttre megy?

247. Reenee (válaszként erre: 244. - Joyce)
2007. júl. 26. 08:08
egyszer láttam a rendelőbe egy táblázatot,ahol megnézhettem, hogy mennyi az ideális súlyom a magasságomhoz képest. Én 166cm vagyok és a táblázat szerint 53kg-nak kellene lennem. Kicsit túlzás szerintem....
246. ducinyuszi (válaszként erre: 244. - Joyce)
2007. júl. 25. 22:41

Sziasztok


Szerintem a BMI szerinti normál testtömeget /felső határ 160cm-nél 64kg/ veszik alapul, és attól számítva a 30kg felesleg.

Gondolom, de aztán lehet ott másképpen számolnak. :)

Az alábbi cikket a Menedzsment Fórumon találtam.

2007. júl. 25. 22:27

Norbi vagy Alexandra: télre eldől, ki a jobb

2007. június 29. péntek, 08:36


Új vetélkedőkkel és valóságshow-val jelentkezik ősztől mindkét nagy kereskedelmi tévécsatorna. A hazai fittness guruk párbaja új színtérrel bővülhet, a tévé előtt ülők pedig eldönthetik, melyik programra szavaznának. Mfor.hu háttér.


Kivel fogyjunk? (Mfor.hu-montázs)

A nyári uborkaszezon még csak most kezdődik, de a tévécsatornák ősszel debütáló show-ihoz már javában folynak a válogatások. Mindkét kereskedelmi mamut idén is új meglepetésekkel próbálja visszaszerezni az iskolakezdésre megcsappanó nézettségét. Hogy melyikük lesz sikeresebb, az jelenleg még kétséges, de az már biztos, hogy néhány műsor jövője megpecsételődött.


A hosszan tartó sikerszéria után az őszi műsorstruktúrába már nem került be az RTL Klub Legyen Ön is milliomosa, s az "1 a 100 ellen" jövője is kétséges. Poich Lóránd, a TV2 programigazgatója lapunknak úgy fogalmazott, hogy még nem született döntés a vetélkedővel kapcsolatban, de az Index úgy tudja, utóbbi műsor szintén lekerül a palettáról.


Lesznek viszont új próbálkozások, amelyek közül "A nagy fogyás - aki veszít az nyer" című TV2-s valóságshow, s a konkurens csatorna "Csillag születik" produkciója is ígéretesnek tűnik. Előbbinél nagy kérdés, hogy a több éve tartó és a média által is folyamatosan generált fittness csata a televízió képernyőjén tesz-e szert újabb lendületre, vagy valóban sikerül felülkerekedni a személyes rivalizáláson, s pusztán a fogyasztás, az egészséges táplálkozás népszerűsítése kap-e majd teret.


Kinek a párbaja?



Hol fogyaszt Norbi?

Tavaly Schobert Norbert lapunknak azt nyilatkozta, hogy esetleg külföldön is show keretében fogyasztana majd híres embereket. Ám most ezt az információt nem erősítette meg. Külföldön jelenleg termékei forgalmazásának előkészítése folyik, s elfoglaltságai miatt személyesen nem tudna egy másik országban dolgozni.

"A műsor középpontjában - reményeink szerint - nem a két edző, hanem a fogyni vágyók küzdelme lesz, hiszen emberfeletti teljesítmény és óriási akaraterő kell majd ahhoz, hogy extrém túlsúlyuktól megszabaduljanak a versenyzők" - fogalmazott Poich Lóránd. Ennek ellenére azt a programigazgató is elismerte, hogy a két szakember párbaja a műsor és a show elkerülhetetlen része.


A kialakuló feszültség - bármi is legyen az oka - viszont mindenképpen jót fog tenni a nézettségnek, amit Schobert Norbert is elismert. "Nem óhajtok Alexandrával civakodni, ellenben tényleg nem kedvelem őt és köreit. A konfliktus jót tehet a nézettségnek, neki pedig lehetőség, hogy végre valami hatásosat tegyen a túlsúlyos emberek érdekében" - fogalmazott a fittnesguru. A másik fél álláspontjára is kíváncsiak lettünk volna, ám Béres Alexandrát nem sikerült elérnünk.

Csábító hűtők


Az NBC csatornán is futó Biggest Loser mintájára készült show részleteiről eddig nem sok információ látott napvilágot. A két fogyasztó személyén kívül mindenről inkább csak találgatások folytak. A műsorban 12 túlsúlyos ember költözik be egy házba, akiket két csapatba osztanak. A nemek aránya egyenlő lesz, így mindkét gárdában három férfi és három nő küzd majd egymással. A piros és kék csoport élén állnak az edzők, akik sajátos étrendjüket és edzéstervüket mutatják be, amit az adott társaságnak teljes mértékben követnie kell.


A megfelelő étrend betartásán kívül hetente lesz kihívás feladat, valamint egy-egy finomságokkal telerakott hűtőszekrény kísértésének is ellen kell állniuk a játékosoknak, mesélte a programigazgató. Az előző mérlegelés óta a legkevesebb összsúlyt vesztett csapatból egy embernek távoznia kell: őt a csapat tagjai szavazzák majd ki. Egy, a szerkesztők által meghatározott időpontban a csapatok fel fognak oszlani, és egyéni küzdelemként folyik majd tovább a harc.

244. Joyce
2007. júl. 25. 20:06
Az extrém túlsúly hol kezdődik? Ha 30kg fölösleget mondtak, akkor az a 30kg hány kg-től jön? Úgy értem pl. egy 160cm-es embernél honnan számolják az extrém kilókat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook