Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » "Nagy fogyás" a TV2-n fórum

"Nagy fogyás" a TV2-n (beszélgetős fórum)


393. srrse
2007. júl. 31. 13:41

NA ES mas kerdes szerintetek a bekerulok..egyforma eselyel indulnak

methat azert egy 180 meg egy 100 kg os kozott bizony eleg tavolsag van

392. ducinyuszi (válaszként erre: 391. - Srrse)
2007. júl. 31. 13:35

Nem tudhatom drága srrse, de az újságba így hírdették. Az nem volt kikötés benne, hogy mozogni is tudjon. :)))

De szerintem csak azt jutathatják be a végső döntőbe aki azért az orvosi vizsgálatokon átmegy.

Valószinű, hogy az nem a legkövérebb lesz, mert hátt láttunk már itt M.o.-n olyan emberről riportot akik már a lakását se tuta elhagyni a súlya miatt.

391. srrse
2007. júl. 31. 13:29

Alitoleg ..ha a legkoverebb embere akkor hogyan fog tudni mozogni..hisz mar beszeltem oyannal is aki tobb mind 200 kg..

s jelentkezett ide

akkor az hogy fog tornzani..meg miegymas...tehat ezt nem tudom elgondolni

epp minap lattam egy eloadast a 250 feletiekrol es iszonyu amit ott lattam...szomoru de nagyon

390. ducinyuszi (válaszként erre: 388. - Lzsazsa)
2007. júl. 31. 13:25

Neki erre a castingra biztos nem kell jönni-e, hiszt rögtön a finisbe kerül. Elvileg ő lesz az ország legkövérebb embere, hisz a Blikk azt keresi most éppen.

A Tv-be tuti kifog derülni, hogy ki volt Ő.

389. srrse (válaszként erre: 376. - Crista)
2007. júl. 31. 13:21
Hello..szombat reggel..10 re vagyok en is behivva :)
388. lzsazsa
2007. júl. 31. 13:17
És azt honnét tudjuk eg,hogy ki a Blikk jelöltje?
2007. júl. 31. 13:13

Aki továbbjut még prszor meg kell tenni-e a lakóhelye-Pest távot. :)

Azért arra én is kivi lennék, hogy a válogatások "döntőjébe" hányan maradnak, és hogy a Blik jelöltje bekerül-e végül a műsorba.

386. lzsazsa
2007. júl. 31. 13:07

Ducinyuszi!


Teljes mértékben igazad van!!!

385. ducinyuszi (válaszként erre: 382. - Lzsazsa)
2007. júl. 31. 13:06
Másik műsornál ezek a dolgok amiket felsoroltál nem egy időpontra tevődtek.
384. lzsazsa
2007. júl. 31. 13:03
Na már nem egyedül vagyok aki pénteken 10-re megy :) Mert egy lánnyal levelezek,akit a castingon ismertem meg és ő is 10-re jön.
383. ducinyuszi (válaszként erre: 351. - Zikzik)
2007. júl. 31. 13:03

Sziasztok


Zikzik beírására csak annyit válaszolnék, hogy külföldön már jópár ember túl van ezen a "hülyét csinálok magamból" procedúrán a TV-ben és szerintem egy sem bánta meg, ha jópár kilóval kevesebbel jött ki.

Az sem mellékes, hogy az U.S.A.-ban már a 4 széria indul szeptemberben és érdekes módon oda is találtak még jelentkezőket, annak ellenére, hogy már akár 3X is végignézhették, hogy másokkal hogy "kiszúrtak a TV-sek".

Más fórumokon is olvastalak már, gondolom ez a nick mindenhol egy embert takarhat, azokból az írásaidból tényleg kiderül, hogy te se m vagy kis termet és hogy a duci csajszikért rajogsz. De be kell látni, hogy nem minden testes ember van kibékülve a testi adottságaival, így ha már nem tudunk énekelni, vagy nem szívesen mutogatjuk magunkat anyaszült mesztelen a BB házba , akkor legalább abba a műsorba engettesék meg jelentkeznünk amihez úgymond megvannak az adottságaink /nem túl pozitívak/, annélkül hogy bárkiis ledegradálna minket miatta.

Az hogy a TV-t csak a nézettség és a profit érdekli, aláírom és ha reálisan gondolkodunk nem is csoda. Hisz a 2 tréner gázsiját, a nyeremények összegét ki kell termelniük és akkor azt még nem is említettem mi pénzbe kerülhet a 12 ember a 3hónap alatt /étel, ital, vitaminok, stb./. Mert azt ti sem gondoltátok komolyan, hogy esetlegesen a szponzor cégek az össz mennyiségeket ingyen adják, max. a hirdetési árnak megfelelőt.

Végezetül az hogy mit mutatnak majd az egészből a TV-ben engem ha bekerülnék nem izgatna túlságosan, hisz úgy is csak akkor látnám ha kijöttem, akkor meg már úgyis mindegy. Főleg ha legalább 4-5 ruhamérettel kisebb lennék. :))

382. lzsazsa
2007. júl. 31. 13:00

SF!


Miért szerinted 1óra alatt 50-en emberrel fognak beszélgetni?Mondjuk akkor elképzelhető,ha több kérdező lesz. :) Ezt az orvosivizsgálatot azért mondtam,mert múltkor a rádióban azt mondták,hogy aug.elején behívnak egy pár embert,akik beszélgetésen,pszhiológiai vizsgálaton és orvosi vizsgálaton fognak átesni.Nem a kisujjamból szoptam ki.

381. lzsazsa
2007. júl. 31. 12:55

Egyébként ki kihez szeretne kerülni,ha bejut?


Egy fontos kérdés,ti hisztek a fogyasztóbogyókban?Ha,igen melyikben,ki mit próbált,mennyit fogyott vele,mennyi idő alatt?


Vki a castingon mondta,hogy próbálta ezt a Reduce Fat Fast és sokat fogyott tőle.Szerintetek tényleg jó,mert én most ezt szeretném kipróbálni.Ha vki már szedte írjon.Köszike

2007. júl. 31. 12:52

Hogyhogy mit mondtak? Felhívtak, elmondták, hogy kik és hogy várnak ekkor és itt. Van-e nálam toll-papír felírni :)

Meg kis rizsa, pár kérdés, kevés viccelődés és ennyi.


Orvosi vizsgálat? Nem igazán hiszem, hogy egy óra alatt akárcsak 50 ember vérnyomását meg lehet mérni... Bár ha lesz orvosi vizsgálat, szerintem akkor az ebből fog állni :D Vérnyomásmérés.


De majd kiderül, hogy mi borul be.


SF

379. lzsazsa
2007. júl. 31. 12:37
Mondjuk lehet nem én leszek az első,mert sokan nem lépnek fel ilyen fórumokra,majd kiderül,de nekem legalább 2óra lesz az út.Egyébként kinek mit mondtak a telefonba???????Erre kivi vagyok,hogy mindenkinek vajon u.a?!
378. lzsazsa
2007. júl. 31. 12:35

Ja,és én még arra lennék kíváncsi,hogy mikor derül már ki véglegesen a dolog?!


Hogy miket fognak kérdezni?!Miért jelentkeztél,képes vagy-e 3hónapra eltávolódni a családtól,stb... tudjátok a szokásos meg szerintem ott lesz vmi orvosi vizsgálat is már,mert azt alappól már nem fogják nyaggatni akinek vmi baja van.Én így gondolom.Én egyébként abszolút nem izgulok,mert egy jó mókának fogom fel :) Amúgyis elkezdek fogyózni 12-én,szóval én már alig várom a pénteket,hogy mi lesz és mit mondanak :)

377. lzsazsa
2007. júl. 31. 12:31
Hát... ez remek,hogy én leszek az első?De csak péntek,szombaton van?Vagy megy vki vasárnap?Szerintetek hány embert hívtak vissza?
376. Crista
2007. júl. 31. 12:16

Sziasztok!


Engem még nem ismertek, olvastalak már Benneteket. Én is megyek castingra, igaz nem pénteken, hanem szombaton. Valaki jön szombat reggel? Szerintetek miket fognak ott kérdezni?

375. srrse
2007. júl. 31. 12:13
szoval akkor...Xsazsa varni fogunk penteken..elmondani a dolgokat
374. Orsi79
2007. júl. 31. 12:04
Kedves Zsazsa!Eddig úgy tűnik Te leszel közülünk az első:))
2007. júl. 31. 12:02

Na igen.

És azért azt is valljuk be, hogy a kiválasztott 12 ember igencsak erős szűrés (pszichológiai, produkcióbeli) valamint ELŐÍRT FELTÉTELRENDSZER (licenszben rögzített személyiségek!) alapján kerülhet be.


Úgyhogy mindenki teljes mellbedobással menjen a castingra, de készüljön fel arra, hogy jó eséllyel esik ki... De a sors kegyes lehet velünk, és lehet, hogy egy csapatban fogunk küzdeni :)


SF

2007. júl. 31. 11:52
12 ember irtó kevés. Remélem akit nem válogatnak be, az nem fog bánatában chipset rágcsálni a tévé előtt amig az a 12 küzd.
371. lzsazsa
2007. júl. 31. 11:45
Szóval,akkor pénteken senki nem megy 9-re???
370. srrse
2007. júl. 31. 11:22
elnezest a helyesirasi hibakert :(
369. Orsi79
2007. júl. 31. 11:00
Arra írtam,hogy nem figyeltem az előttem szólót:)
368. picur33 (válaszként erre: 361. - Zikzik)
2007. júl. 31. 10:56

Sziasztok!

Értelek Zikzik.Az elöbb túl nyers volt a hozzászólásod.Ezért voltam "felháborodva". Ebben a műsorban, mint minden valóságshowban, fejben és lélekben kell nagyon erősnek lenni. Én bízom magamban.Ha beválogatnak akkor kibírok 3 hónapot.És bízom a családomban is.Gondolom a többiek is így vannak ezzel.

A Tv-nek a bevétel a fontos.Ez természetes. Szerintem bennt másképp élik meg az emberek a dolgot,mint amit a nézők látnak. A BB-ből is az "érdekes" jeleneteket játszották le. Neked nem tetszik a dolog, gondolom nem is jelentkeztél.Ez a Te döntésed. Én jelentkeztem.A többi majd kiderűl.:))

367. srrse (válaszként erre: 366. - Orsi79)
2007. júl. 31. 10:55

mit ertesz itt a varazsolasrol?

vagy ?valami gond lenne?

366. Orsi79
2007. júl. 31. 10:49
Bocsi!Kicsit elvagyok varázsolva:))Lényeg!Mindenki az csinálja amit jónak tart.Ne hallgassatok másra főleg,ha nem érzitek jól magatokat a bőrötökben..)
365. 4c35511f0b (válaszként erre: 362. - Orsi79)
2007. júl. 31. 10:40
Tudom, én csak hozzáfűztem:)
364. srrse (válaszként erre: 361. - Zikzik)
2007. júl. 31. 10:35

jobb ah nem veszekszunk..nem ez a forum temeja...gondoljon mindenki amit akar..

aki bevalalja tudja mit es miert teszi...aki meg nem az hagyja a velemenyet...

ugysem fogja megvaltoztani soha :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook