Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » "Nagy fogyás" a TV2-n fórum

"Nagy fogyás" a TV2-n (beszélgetős fórum)


2007. júl. 20. 17:22
170 vok:))) próbáltam nőni de több nem ment:))))))
212. 4c35511f0b (válaszként erre: 211. - 91d4989ab9)
2007. júl. 20. 17:19

Ami a boltot illeti: bunkó emberek mindig voltak/vannak/lesznek.

Edzőként meséltek sokat a "fogyizók", tisztában vagyok vele mi megy, de ezekkel nem szabad foglalkozni (tudom könnyű mondani...).

A műsor annyiban más, hogy csak nyerhet vele emberke, mert lefogy (egészségesen!), míg a bolti/utcai stb. "beszólások" csak a negatív hatásról szólnak.

Szerintem:)


MIvel nem ismerem a magasságodat, így nem tudom a te esetedben mit jelent a 77,5 kg, de kitartást a következő hónapokhoz;)

211. 91d4989ab9 (válaszként erre: 208. - 4c35511f0b)
2007. júl. 20. 17:12

Én is szeretnék lefogyni, és most erőm is van hozzá... 91kg voltam, most pedig 77,5 és még 8 kilót mindenképpen szeretnék fogyni, aztán pedig megtartani. Semmilyen mesterséges és természetes fogyasztó izét nem szedtem, viszont január 1 óta nagyon odafigyelek az étkezésre. Tulajdonképpen tudom hogy mitől hiztam meg, ugyhogy teljesen lemondtam a cukros üditőkről, minimálisra csökkentettem a cukrot, és próbálom mellőzni a fehér lisztet, ami nem mindig könnyű. Tudom hogy nem lehet 5-10napos kúrákkal lefogyni , bármilyen szépeket is igérnek, ezért váltottam életmódot inkább...persze ez se mindig egyszerű:))) Elkezdtem tornázni, majd futni. Úgy 5-6 cm ment le eddig mindenhonnan, has, derék, csipő, comb. Egyedül felkarról nem ment le semmi, pedig lenne miből, most probálok majd kicsi súlyokkal súlyzózni,de nem tom jót teszek e vele... A másik dolog ami fontos, hogy a családom támogat abban hogy szépüljek, főleg a párom.

Na jó, a kiröhögös rész lehet hogy durva volt, de tapasztaltam már ilyet. Bementem egy boltba ruhát venni, még kövérebben, a két eladó rám nézett és elkezdtek nevetni, és az egyik megszólalt hogy nem tartunk ekkora méretet... azóta se voltam abban a boltban...:(((

2007. júl. 20. 16:52
Biztosan jó lesz a műsor, és mivel én is duci vagyok, talán tanulságos is. Gondolkoztam, hogy jelentkezzek-e, de mivel sajnos nagyobb a szégyenem, így csak képernyő mögül nézem és szorítok minden egyes résztvevőnek.
209. 4c35511f0b (válaszként erre: 206. - Reenee)
2007. júl. 20. 16:48

POntosan így van.

MEg kell nézni a külföldi műsort, akiktől (át)vettük.

208. 4c35511f0b (válaszként erre: 203. - 91d4989ab9)
2007. júl. 20. 16:47

NEm szeretnék kötekedni, de ezek a mondataid:pl. " a közönség meg majd jókat röhög rajtunk kövéreken"- segítenek ? NEm hiszem...


Ez egy MŰSOR, nyílván igazad van abban, hogy a pénzről (eladhatóságról) fog szólni, természetesen az újságok "megtalálnak" néhány szereplőt, hisz kell a reklám.

Azzal azonban nem értek egyet, csak erről szólna.

Magadért kell menned, ha mész s ha lesz egy (számodra is) szép külsőd, otthon a gyerekek, férj (stb.) büszkén várnak haza, újra önbizalmad lesz, mit veszítettél? Csak nyertél!(de ez lehet akárki).

A lelki dolog teljesen más, aki ezt a megterhelést nem bírja, annak nem szabad jelentkeznie.

2007. júl. 20. 09:15
Hát igen, még mi kövérek se vagyunk egyformák:)))) Én nem jelentkeznék, de az biztos hogy nézni fogom a műsort, kiváncsi vok. Az Alexandra, meg a Norbi tényleg jelent egykis garanciát arra hogy nem lesz nagyon gáz. Végülis ők a hírnevüket kockáztatják... Ha valaki bejut közületek akkor mindenkép irjatok meg itt, hátha lesz olyan hogy a közönség is küldhet támogató smseket:)))
206. Reenee (válaszként erre: 200. - 91d4989ab9)
2007. júl. 20. 09:04

Nem hiszem, hogy a Norbi vagy az Alexandra ilyenhez a nevüket adnák.Mindketten elismertek a szakmában. Én teljes mértékben bízom mindekettőben.

A B.B.-ben és a V.V-ben pedig az emberkék saját maguk tehettek arról, hogy kinevették őket. Mindenki maga dönti el, hogy bizonyos szitukban hogyan viselkedik.

2007. júl. 20. 08:17

Régen amikor sikerült 25 kg-tól megszabadulni a nagynénimmel csináltam. Szóval olyan volt, mint egy hárpia! De szó szerint. Kirugdosott az ágyból, hogy torna, ha éhes voltam volt hogy szinte semmit nem kaptam csak nyers salátát és folytathatnám. na és állandóan magyarázott, és kérdezte hogy az agyamban is felfogtam, hogy fogyokúrázom stb. Néha nagyon utáltam :)

De ez eredményre vezetett.

Aztán férhez mentem és szép lassan visszajöttek a kilók. Szóval azóta nagyon hiányzik a cseszegetése.

Most a fórumot és a naplót használom igazmondó tükörnek. Ez sokat segít. Persze itt nem cseszegetnek, ha vmit rosszul csinálok, de abban segít, hogy ne adjam fel!

Szóval ha nem megalázás lesz és ezt nem tudom elképzelni egyik edzőről sem, akkor jót tesz majd nekik a noszogatás. Én attól tartok, hogy akit kiszavaznak annak lesz nagyon rossz. Hisz azért megy oda a legtöbb, hogy lefogyjon. És kiesik, akkor marad megint az otthoni diéta! Vajon a jelentkezők erre felkészültek? Ez a félő. Aki bent marad annak ott a segítség.

204. picur33
2007. júl. 20. 00:34

Tudod Zsuzsa ezért nem megy az itthoni fogyókúra.Itthon nincs senki aki szenbesítsen az alkalmi bűnőzésekkel. Máris elcsúsztál. Ha nincs nagy akaraterőd és marha nagy kitartásod, akkor nem fog sikerűlni. A műsorban viszont nem lesz lehetőséged a sumákolásra, bűnözésre. Tudod, hogy a "nagy testvér" mindent lát. A büszkeséged nem engedi majd, hogy vétkezz.Tiszta ciki lenne annyi ember elött elbukni. Nem gondolod?

Aki ebbe a műsorba jelentkezik vállalja magát, a duciságát. Van, volt és lesz aki nevet rajtunk. Nem kell vele törödni.Nekik más hibájuk van. senki sem tökéletes.

2007. júl. 19. 23:53

Oké bocsi,csak fura hogy itt mindenki olyan pozitivan láttja ezt a műsort, és ha a bigbrotherből, meg a való világból indulok ki, hát... mindegy , lesz ami lesz, majd meglátjuk.

Az a gond hogy a kövéreknek általában kevesebb az önbizalmuk és sérülékenyebb a lelkük... láttam olyan részt a külföldiből ami kicsit gáz volt... adtak nekik valami csokifélét és megtiltották hogy egyenek belőle és egyedülhagyták vele az embereket... ők nem tudták akkor hogy be vannak kamerázva! Persze többen ettek belőle, és kikérdezték őket, mindegyik letagadta,utána meg szembesítették a róluk készült filmekkel őket. és hazugnak nevezték... nahát egy ilyen után nem biztos hogy maradna kedvem a fogyihoz...

Szerintem nem irtam soha olyat amivel a fogyástól vagy az életmód váltástól akartam volna valakinek a kedvét elvenni, sőt, inkább segítettük itt egymást ahogy tudtuk... és most is segíteni szeretnék mert a média az mégis csak média , és ha valaki nem elég erős, akkor kihasználja és eldobja...láttunk már ilyet, nem?

202. 4c35511f0b (válaszként erre: 198. - 91d4989ab9)
2007. júl. 19. 22:29

NEm "égetik"!

ÉN fitness edzőként dolgoztam évekig (ezt itt már páran tudják)s hozzánk éppen azért jöttek az emberek, hogy valaki "kemény "legyen velük. A személyi edzőnek is ez a lényege (azon kívül természetesen, hogy a szakmai tudása is kell). SOk embernek nincs annyi ereje, önuralma, hogy maga (egyedül) csinálja az edzést, diétát stb.

Azért, mert neked ez a véleményed vagy rossz tapasztalatod van, nem kéne a full negatív dolgokat írni itt, mert elveszed azoknak a kedvét, akik ráveszik végre magukat változzanak. Én becsülöm s segítem őket, mert az kell, nem ez!

201. 4c35511f0b (válaszként erre: 200. - 91d4989ab9)
2007. júl. 19. 22:25
Ez nem így van teljesen feleslegesen írsz ilyeneket azoknak, akik esetleg kedvet éreznek ehhez az egészhez.
2007. júl. 19. 15:09
Szerintem ez nem a fogyásról fog szólni, inkább show műsor lesz... a közönség meg majd jőkat röhög rajtunk kövéreken... bár ne lenne igazam, de ebben a ... világban minden a pénzről szól...
199. l007m51
2007. júl. 19. 14:31

Nem tudom elképzelni azt, hogy is lesz ez a műsorban. Annyi mindent lehet már hallani, vadabbnál vadabb ötleteket.

Én tuti biztos nem jelentkeznék, mert nem tudok 3 hónapot otthonról távol lenni, a munkahelyemről sem, meg a családomtól sem.

Mindenkinek aki bekerül sikert kívánok.

Azt nagyon durvának tartanám, ha kiszavaznák a résztvevőket. Van egy lehetőség, több rostán, castingon át beválogatják, megkapja az esélyt...+ kilóktól függően adott neki egy bizonyos idő a fogyásra...és esetleg kipottyan a 2. héten. Nem fogja tudni megcsinálni azt, amiért benevezett.

Nem szoktam ilyen műsorokat nézni a TV-ben, de erre kíváncsi vagyok.

2007. júl. 19. 13:47
Sziasztok, ti nem féltek hogy néha megalázó helyzetbe is kerülhettek a műsorba. A küldöldi részekből láttam már néhányat és volt hogy keményen és bunkó módon lecseszték a játékost, égették...
197. 4c35511f0b (válaszként erre: 195. - Reenee)
2007. júl. 19. 12:01
Oh, újságok:)
196. Pepe
2007. júl. 19. 10:56

Sziasztok!


Én ma elmegyek ere a castingra, de valamit nem értek! Nem akarok Big Brotherben lakni 3 hónapig!

Ráadásul jó munkám + főiskola van, ami nem tűr meg 3 hónap kiesést.

Szóval akor hogy megy? Vagy megint a kőgazdagok, milliomos csemetésk, és a munkanélküliek tudnak részt venni benne!?

Szóval tud valaki bármi konkrétumot?

195. Reenee (válaszként erre: 189. - 4c35511f0b)
2007. júl. 18. 22:47
Most már tudom, de az az újság azt írta, hogy már erőteljesen készül az a 12 ember a műsorra....
2007. júl. 18. 20:24

Hú megnéztem és szörnyű az a fiatal srác. Biztos megplasztikázzák és akkor jól lesz.


A másiknál azt nem értem, hogy tudott ilyen izmos testre szert tenni 3 hónap alatt. Ott biztos van vmi...

De gratula nekik

2007. júl. 18. 20:10

Ez a teli a hűtő itthon is elég nehéz ügy. Teljes erővel diétázom, most a nehezített atkinst a kekwicket. Szóval amikor etetem a babát és eszi a fini hűs dinnyét és a húst krumplival, főzelékkel, na meg a pingvines nasit, hát teljesen oda vagyok. Napi 5*1 óra kínzás :((((

De ki kell bírnom és nem szabad megszegni a diétát. Talán a tvfogyi alatt ott van a tv, a társak és a nyeremény visszatartó ereje. De itthon nincs senki már csak te

192. Cinka
2007. júl. 18. 17:18
Na ebben az újabb gagyi műsorban sajnos tökéletes szereplő lehetnék...de nem tenném magam közszemlére még a 20 milláért sem...rajtam ne röhögjenek.
2007. júl. 18. 17:11

[link]



Meg ezt:) Ennyit számít a kg...

190. emagdi
2007. júl. 18. 16:03

hű, ezt nézzétek meg:

[link]

189. 4c35511f0b (válaszként erre: 186. - Reenee)
2007. júl. 18. 16:03
VAn ismerősöm a csatornánál :nem lehet vége hisz most járják az országot a válogatások miatt...
188. NOA
2007. júl. 18. 15:55

Mikor kezdődik a műsor a Tv.-ben?

Köszönöm:)

187. kingi7
2007. júl. 18. 15:02
Van valami friss információtok?:)
186. Reenee (válaszként erre: 176. - Reenee)
2007. júl. 17. 22:29

visszaírtak nekem.

azt írták, hogy szó sincs arról, hogy meglenne a 12 ember és ne hidjek az ilyen újságoknak.

és különben is, még a jelentkezési határidő sem telt le.

meg azt is írták, hogy értesíteni fognak, ha elkezdődik a válogatás.

röviden ennyi.

185. emagdi (válaszként erre: 180. - Ducinyuszi)
2007. júl. 17. 21:00

ez a finomságokkal teli hűtő iszonyat kínzás!!!!

én biztos nem bírnám ki, hogy ha tudom, hogy ott van előttem a fincsi kaja, akkor ne "kóstoljam" meg, főleg amikor egyébként tök éhes vagyok.


de jó kis műsor lesz, már előre várom!:))))

2007. júl. 17. 20:32

Az a csapda ebben, hogy az emberek várnak, hogy bekerülhessenek és addig nem igazán fogyoznak. És eltelik 2-3 hónap tétlenül. Jön a csalódás, hogy nem választották be... és addigra még fogyhatott is volna.

Szóval jól át kell ezt gondolni. Szerintem a műsor mellett biztos nagy hangsúlyt kap majd az is, hogy aki nem került be, az idekinn hogyan csinálhatja, hová fordulhat. Talán ez jó "melléktermék" lesz, ha lesz...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook