Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "A Nagy Fogyás” első válogatásán jártam fórum

"A Nagy Fogyás” első válogatásán jártam (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "A Nagy Fogyás” első válogatásán jártam

1 2 3 4 5
122. Tina01
2007. okt. 10. 13:09

Sziasztok!

A műsorban szerepel egy lány:Edinának hívják. Ismerem Őt,Ő volt a tavalyi "Duci-szépségverseny" győztese!

Pár hónappal ezelőtt,(épp a ducisága kapcsán) szerepelt a Fókusz műsorában.

Idézem: -"én így érzem jól magam...az ételek csomagolásán nem a kalóriatáblázatot nézem,csak és kizárólag a lejáratot,a párom így imád!"

Nincs is ezzel baj!...de akkor mit is keres ebben a műsorban?Miért veszi el másoktól a lehetőséget????

2007. szept. 12. 00:13
Jah és tudom hogy vannak fennt a fórumon olyan emberek akikkel találkoztam a második fordulón, még a nevek is ismerősek! Bárcsak össze is tudnám őket illeszteni az arcokkal. :)
2007. szept. 12. 00:11

Helló!

Már rég voltam erre! Restelem!! Elöszőr is GRATULA Lúzer-nek! És sajnálom hogy nem sikrült! Nekem mikor a második forduló nem sikerült akkor nagyon csalódott voltam, de tudtam hogy aki a harmadik fordulóba esik ki annak még rosszabb lesz. Karnyujtásnyira a céltól..... :( ! DE nézd a jó oldalát - Én legalábbis már 4 hete "probálkozom" - lehet sokkal jobb így! Lehet megaláztak volna vagy olyan kellet volna tenned ami.... ki tudja! De együtt érzek veled!! Hátha lesz második!! :) Bár nem hiszem, de ki tudja!

Nagyon kiváncsi vagyok én is hogy lesz e ismerős arc a tv-ben és értük fogok nagyon sokat izgulni!

Puszilok mindenkit és hajrá a fogyás!!!!!

119. d.cila (válaszként erre: 118. - Sarkanylany)
2007. szept. 11. 21:54
Szia! Sok külföldi csatornán orvosi műsorban elmondják, az ilyen műtétek után aki újra sokat eszik a gyomor a terhelés miatt ismét kitágul és egyre több fér bele. Nekem ismerősöm van aki évente zsírleszívásra jár és az orvost szidja. Pedig csak ő nem tartja be a kiadott utasításokat.
2007. szept. 11. 21:49
Szerintetek annak a férfinak miért nem sikerült fogynia, akinek gyomor gyűrűje van? És mit vár egy tv műsortól? Bár a bezártág és külső felügyelettel le lehetne fogyni, a gond amikor vissza tér az ember az életbe!
2007. szept. 11. 17:26

A tévében október 8-án indul a show. A "bejutóknak" szeptember 16-án kezdődik a "bezártság" :)


SF

116. d.cila (válaszként erre: 115. - C299b9bcdc)
2007. szept. 11. 00:34
Szia! Én még szept.22.-én megyek az otthoni fogyásra regisztrálni a MAXIMA újság fogyifüzetével. Valószínű utána való napokban.Én is jelentkeztem volna a műsorba, de a családom nem tudom hónapokra másra bízni és én sem bírnám nélkülük.Üdv egy boldog 106 kg-os duci
2007. szept. 10. 22:24
Hányadikán indul a show?
114. lúzer
2007. szept. 10. 13:14
fotok megjöttek orvosi eredményeimre még várok azt mondták kiküldik postán kiváncsi vagyok nagyon.a sót nézem majd az első adást biztos kiváncsi vagyok hány ismerős arcot látok majd a fantasztikus 30 bol!ha lesz ismerős arc sok sikert skacok ti igazán tudtok valamit...lúzer
113. lúzer
2007. szept. 10. 13:04
következö héten este 8kor jön a tel-sajnos nem vehet részt a müsorba-miért egézségügyi oka van?-nézi a papirokat-nem az rendben-ledőbbenet-akkor?-igy alakult-oké mondom mi lesz a szerzödéssel és a sok személyes akár intim infoval amit eddig le kellett irnom eddigi életemről a só miatt?-semmi vész megsemmisitjük és visszaküldjük a fotokat sok sikert és nézzem a tv-ben a sót...
112. lúzer
2007. szept. 10. 12:36
sokan jutottunk el idáig kb 30an mindenki bizakodott az orvosi ezt kb a felére csökkenthette elöttem vannak azok akiknek nem sikerült az orvosi minden reményük szertefoszlott egy fogyisos ujrakezdéshez én még biztam...
111. lúzer
2007. szept. 10. 12:27
azt el kell mondani hogy mindezek elött behivtak a váciba aláirattak vagy 50 oldal szerződést (részükről persze még nem volt aláirva)ruhaméretet vettek és mondták ezután minden az orvosin dől el...gondoltam fasza
110. lúzer
2007. szept. 10. 12:16
utoljára a belgyogyász doki adott egy általános összegzést kemény volt sokan jöttek ki tölle teljesen összetörve(mi 12en voltunk aznap)nekem azt mondta minden oké birnám a fogyással járo megterheléseket...kezdtem bizakodni
109. lúzer
2007. szept. 10. 12:08
a vérvétel és vizeletvizsgálat eredményét nem mondták meg de a többi vizsgálat alatt után mindenkinek mondták mi az aktuális helyzet...
108. lúzer
2007. szept. 10. 12:03
úgy volt hogy orvosin nagyon sokaknak volt magas a vérnyomása ami kizáro ok a doki szerint és a terhelést sem birták sokan...
107. lúzer
2007. szept. 10. 11:58
ÉN eljutottam az orvosi vizsgálatig és nem feleltem meg de nem egézségügyi okok miatt egyébb indoklás nem volt...
106. Vikka78 (válaszként erre: 104. - Arboc)
2007. aug. 30. 11:40
Én is a 2. körig jutottam. Gratulálok a bejutottaknak! Kívánom, hogy éljék túl! :-))))
105. picur33
2007. aug. 25. 13:44

Sziasztok!

Az új fórum címe: Házi fogyi club. Aki szeretne velünk fogyizni, nézzen át erre a fórumra.

104. arboc
2007. aug. 25. 03:21

Szasztok.

Sajnos nálam is az a helyzet, hogy a kilóim száma forditottan arányos a szereplési vágyammal. Üdv Picur33-nak az ötletért. Ez lehetne a "Még nagyobb fogyás off-screen show" Én minden esetre benevezek kb százkilencven kilóval.

U.I. Nem tudja valaki hol lehet kapni házimérleget amelyik kétszáz kilóig mér?

103. pistyur
2007. aug. 21. 19:24
Gratula petinel és zsirnak hogy tovább jutotak sajna engem az utcsora már nem hivtak de drukolok mindenkinek aki holnap megy
102. pistyur
2007. aug. 20. 19:57
Sziztok én vasárnap voltam az v. ker megadott cime alatt nekem is azt monták ked estig akit nem hivnak az nem kerül tovább a 20 föbe.Ez lesz az utolsó it az egéség fog dönteni.A lift tényleg nem müködöt jo volt régi arcokat látni engem 10 30 ra hivtak és 2után jötem el hasonló kérdések a lapon tudsz e fözni ... stb.Szombaton 45 vasárnap 35 embert hivtak ösze de nekemsokkal töbnek tünt.Aki tovább jut anak gratula .
101. picur33 (válaszként erre: 100. - Csomo3)
2007. aug. 20. 18:35
Én is vidéki vagyok :) Kaposvár már vidéknek számít.
100. csomo3 (válaszként erre: 97. - Picur33)
2007. aug. 19. 21:42

Sziasztok !

kilóban és lélekben a csapathoz tartozom.De a válogatás számomra szóba se jöhetett,nincs meg a megfelelő szereplési vágyam. Mindenkinek aki bejut szurkolni fogok, nagyon nehéz lesz a számukra !

picur 33 ! ezt Nagyon jó ötletnek tartom és ugye vidékiek is csatlakozhatnak.

2007. aug. 19. 09:33
Szívesen csatlakozom :)
98. Nehézbombázó (válaszként erre: 97. - Picur33)
2007. aug. 18. 22:05
jóóóóóóóóó
97. picur33 (válaszként erre: 96. - Srrse)
2007. aug. 18. 21:15
Szeptember 1-től indulhatnánk a saját fogyinkkal. Nyilvános mérlegelővel és egy fotóval az adatlapon. Lehetne havonta 1 közös kirándulással egybekötött találkozó. Mit gondoltok?
96. srrse
2007. aug. 18. 20:15
szoval akkor...a masik topikban is beszeltunk a progirol...ossze kellene alljon a banda...es megtargyalni a dolgokat...valahogy megis ossze kellene hozni...hisz eleg sok a jelentkezo...ne csak mind mondjuk, drukkoljunk a bekeruloknek...gondoljunk mar magunkra az isten szerelmere...hisz nekunk kell fogynunk...s minel hamarabb valami dontesre is kellene jutnunk!!!
95. Nehézbombázó (válaszként erre: 93. - Zöldfülű)
2007. aug. 18. 13:51
Zöldfülű: én szívesen beszélgetnék Veled, hátha össze tudjuk tenni, amink van, és lesz belőle 1 klassz kis program...
2007. aug. 18. 13:47

Sziasztok!

Megjöttem a válogatásról... :))))Belváros 3. emelet, ami mondjuk lakótelepi 6-nak számít, a lift pedig rossz volt. :))))

Na, már ezen jókat röhögtünk. A váróban nagyon klassz volt. Csomó jófej emberkével találkoztam.

Újabb adatlapot kellett kitölteni.

A válogató bizottság is jófej volt. Csupa ismerős arc. Provokáltak, de rendesen. Kedd 17 h-ig telefonálnak azoknak, akik bekerülnek.

Innen senkivel sem találkoztam. :( Pedig nagyon figyeltem az arcokat.

Remélem, a többiek is írnak majd!

93. zöldfülű (válaszként erre: 40. - +der-medve)
2007. aug. 18. 08:39

Volt egy ilyen tábor a Rege Hotelben rendszeresen, de a doki, aki csinálta sajna eladta az ötletét Ráckevére + a Normafánál is valamelyik szállodának, az áruk pedig horribilissé lett.

Próbálkoztam én is ilyesmivel,csináltam a barátnőimnek egy programot, jól érezték magukat, fogytak 1 hét alatt 2-4 kg-t, aztán hirdetgettem, de nem nagyon volt jelentkező. Fórumokra nem lehetett berakni, mert azonnal kivágtak, pedig tényleg nem akartam halálra keresni magam, fogyni és fogyasztani szerettem volna jó módszerrel, jó társaságban. A program, a receptek, a módszer itt van a fejemben, szabad kapacitásom is. Ha valaki tud egy helyet, ahol megvalósíthatjuk, írjon!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook