Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Na férfiak! Ki az, aki bátor és belép ennyi nő közé.....? fórum

Na férfiak! Ki az, aki bátor és belép ennyi nő közé.....? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
371. lolita2112 (válaszként erre: 369. - Attis72)
2020. ápr. 7. 03:21
szia!oszinten azt hittem no vagy,de sebaj!mi orulunk itt a ferfiaknak hisz erdekes ahogy ok gondolkodnak,es kulonben is egyenjogusag van/azaz nincs meg ,de arrafele haladunk azert!
370. Hanka101 (válaszként erre: 369. - Attis72)
2020. ápr. 6. 14:05

szia Attis72!!!


Megtisztelve érezzük magunkat, hogy ennyit is elmondtál magadról, főleg, hogy ez már több, mint ami rendben van????

Szóval nagypapa vagy, ez már magában sem semmi 48 évesen.Ehhez szívből gratulálunk.Sok mindennel foglalkozol, ehhez úgy szintén.

És azért , ha van kedved maradj itt, főleg ebben a "MARADJ OTTHON_I" időkben.

Sok mindenről lehet beszélgetni, ha valaki nem akar a családi életéről beszélni az is rendben van.

Tudsz azért dolgozni,, most , hogy ez a sajnálatos búbánatos vírusos idő van?

Mi már nyugdíjasok vagyunk, de minket meg azért kezdenek ki.Semmi nem jól van ebben a világban össze rakva.

Lassan magát az embert kell újratervezni.

Amit lehetett azt már tönkretettük, lásd:természet , állatvilág , gazdaság stb.

Ki tudja?? Most először örülök, hogy már lassan külső szemlélő vagyok, minket már úgyis félretesznek, ha megbetegszünk, de nem is baj.

Férjemmel ketten vagyunk önkéntes karanténban, de mindketten cukorbetegek.

Szerencsére a lányomék ki váltják a gyógyszereket, bevásárolnak.

DE a másik 2 gyerekemet és pláne a nyolc szétszórt unokát nem tudom mikor láthatjuk, vagy egyáltalán???

369. Attis72 (válaszként erre: 366. - Hanka101)
2020. ápr. 6. 08:16

Ahogy a nrvrmból is kiderül 48 éves vagyok :)


A logisztikában mozgolódok és foglalkozom még sok sok dologgal:) Pl: Redőny - számítógép javítás rendszerkarbantartás - Szórakoztató elektronikka - Írok ezt azt :))Van egy nagy fiam és neki is van 2 gyermeke akik ikrek :)

A mélyen tisztelt nézelődők és csupán olvasgatók előtti nyílvánosságban ennyi amit a magánéletemről megoszhatok :))))) És ez már több mint amirendben van :)))

368. Attis72
2020. ápr. 6. 08:10
Szép reggelt mindenkinek :)
367. lolita2112 (válaszként erre: 366. - Hanka101)
2020. ápr. 4. 09:03
szia kedves hanka!2 napja nem birom az email fiokomat kinyitni/ramenni/,holnap ujraprobalom s ha nem sikerul innen irok,jo?
366. Hanka101 (válaszként erre: 365. - Attis72)
2020. ápr. 3. 13:48

hello Attis72!!!


Én, mint fórumindító, biztosítalak , hogy nem vagyunk Kannibálok.Esetleg bálba vágyó HÖlGYEK.A megharapástól meg ne félj , ha egy nő harap az néha jól is eshet.

Na jó egy kicsit komolyabb leszek nagyi létemre.Írj magadról , először is hány éves vagy?? és , hogy bátor az már biztos.. MIvel foglakozol,van-e családod , gyerekeid + egy feleség hozzájuk.

Én nem vagyok lesbenálló ff. partner kereső, mivel nyolc unokás nagymama vagyok.

365. Attis72
2020. ápr. 3. 09:58

Tiszteletem e díszes Compániának :)


Hogy bátor vagyok e nem tudom:)))


Azért halvány remény hogy em emberevők a hölgyek aki közé beléptem :)

364. lolita2112 (válaszként erre: 363. - Lolita2112)
2020. ápr. 3. 09:55
adj meg idot nekem kerek irni fogok,de nem birtam ramenni az email-emre pedig a csaladnak is akartam irni.talan holnap nagyobb szerencsem less.
363. lolita2112 (válaszként erre: 362. - Hanka101)
2020. ápr. 1. 01:24
szia kedves kata!koszi szepen a megertesedet es persze az email cimedet is.igerem irok neked ma,vagy holnap jo?addig is udv es puszi
362. Hanka101 (válaszként erre: 361. - Lolita2112)
2020. márc. 31. 12:23

hello Lolita!!!!


Én nem tudom mi a junk mail, de gondolom valami fizetős valami lehet.

SEmmi baj, ha nem tudsz olvasni, attól még beszélgethetünk az e.mailon is.Írjál a keszli@yahoo.hu-ra

üdv:kata

361. lolita2112 (válaszként erre: 360. - Hanka101)
2020. márc. 30. 02:33
szia kedves hankka!kaptam,koszonom szepen,nem tudtam,hogy regozni kell oda,nem vagyok ott seholsem ahol regozni kell,mert utana kapom a sok junk mailt.ugye nem haragszol?
360. Hanka101 (válaszként erre: 359. - Lolita2112)
2020. márc. 29. 13:37

Szia Lolita!!Vagyis Eva inkább


Kaptál meghívót a blogom olvasásához!!!????

359. lolita2112 (válaszként erre: 358. - Hanka101)
2020. márc. 23. 07:24
szia rendben van,holnap jo,mert most a parom gyerekei jonnek es barmelyik percben johertnek.na ne hidd,hogy en is "spring chicken" lennek,mert 60 eves vagyok.unokam nekem sajnos meg nincs,de a remeny hal meg utoljara.
358. Hanka101 (válaszként erre: 357. - Lolita2112)
2020. márc. 22. 12:46

Szia Lolita!!


Én már sokszoros nagyi vagyok, három felnőtt gyerekem és nyolc unokám van. Így nagyon sok mindenen mentem már át.

Talán mégis folytatni kéne a legújabb blogomat és akkor oda meghívlak. CsaK MÁR UTÁNA KELL NÉZNEM , MERT LASSAN AZT IS OTT HAGYTAM.

Ha tudsz írni priviben egy e.mail címet akkor megküldüm oda a meghívódat. Remélem sikerül.

DE ide is benézek még.

357. lolita2112 (válaszként erre: 356. - Hanka101)
2020. márc. 22. 01:54

szia kedves hanka!igen en is tapasztaltam,hogy az emberek szeretnek itelkezni masok folott,beleszolni az eletukben,hogy ok mindent jobban tudnak nalunk jelszoval!

hat a te eleted meg az enyemnel sokkal,de sokkal szomorubb volt.folytasd persze,korabban volt ra lehetoseg,hogy irj naplot es lehet titkositani/cask akiket te engedsz be/es azt is lehettt csinalni,hogy ne irhasson hozzaszolast senkisem.gyerekeid vannak?

2020. márc. 21. 12:18

Hello Lolita!!!!


Hát igen, volna mit mesélni, Még blogban is próbáltam már többször is, de mindet kitöröltem a végén.Sokan sokszor felelőtlenül ítélkeznek.

Csak szösszenet megboldogult lányságomból , gyerekkoromról:

Apám , aki NEM mellesleg általam jobban szeretett szülőm volt, öngyilkos lett 40 évesen, amit egy baleset, és börtön előzött meg/akkor voltam 13/.

Férjemet 15 évesen ismertem meg, és 18 évesen hozzámentem elsőssorban menekültem otthonról. Anyám , hozzám , mint a mostoha. Fél életemben neki próbáltam megfelelni, ami nem sikerült. Ő maga is öngyilkos lett kb.30év különbséggel apám után.

Folyt köv. ha érdekel???

355. lolita2112 (válaszként erre: 354. - Hanka101)
2020. márc. 19. 09:26

igen 3 van/fiu es lany/.igen most valoban nagyon elegedett vagyok,de sok mindenen atmentem elotte mig idaig jutottam/kuldfoldre koltozes,kesobb valas ferjemtol……..stb/.


meselj nyugodtan ha ugy erzed,s en nagyon szivesen meghallgatlak!

354. Hanka101 (válaszként erre: 353. - Lolita2112)
2020. márc. 16. 13:42

hello Lolita!!!


Szép idő a 15 év, de ha majd 50 lesz, akkor meglátod mennyire kevés még az a 15.

Tudnék mesélni, de nem teszem mivel te nagyon elégedettnek tűnsz.Persze kívánom ne legyen annyira izgalmas és bajokkal teli , mint a miénk.A törés nálunk már 12 év után jelentkezett.Gyerekek vannak?

353. lolita2112 (válaszként erre: 352. - Hanka101)
2020. márc. 3. 09:02
koszi szepen!15 eve egyutt vagyunk.
352. Hanka101 (válaszként erre: 351. - Lolita2112)
2020. febr. 29. 13:17
Gratulálok Lolita még , ha 36-ik ra is, de sikerült. Csak tényleg bejöjjön a számításod és Ő már tényleg ki is tartson melletted.
351. lolita2112 (válaszként erre: 350. - Oneman)
2020. febr. 29. 00:40
nem konnyu a partalalas ez igy igaz.nekem pl a 36.jott be.meg szerencse,hogy nem sok idot vesztegewttem el annak idejen ezzel.a net segitett ebben hisz a valos eletben mikor talizik az ember 36 pasival.tudnewk meselni……...
350. oneman (válaszként erre: 348. - Hanka101)
2020. febr. 26. 00:07
Mindenki ezzel jön, hogy ha én sem hiszek benne, meg én sem tartom magam megfelelőnek, akkor hogy gondolja rólam más. Az elmúlt évek tapasztalatai azt mutatták, hogy hiába keresgéltem néha, nem találtam olyat akivel megfelelnénk egymásnak. Nyilván azért, mert én más vagyok mint a nők többsége, nekem más a jó, másra van szükségem és nem akarok önző lenni, nem akarok senkit megalázni, kellemetlen élményeket okozni bárkinek.
349. lolita2112 (válaszként erre: 348. - Hanka101)
2020. febr. 23. 02:10
a szerelemhez mindenkinek joga van es sokan oregek/bar korodat nem tudom/azert keresnek tarsat,mert hosszu eveken keresztul volt parjuk,de meghalt.szoval keresd a boldogsagod,mert jogod van hozza!
348. Hanka101 (válaszként erre: 347. - Oneman)
2020. febr. 22. 13:52

Szia Oneman!!!


Még hogy öreg pasi lennél?? nekem pl.a fiam lehetnél, még ha 50 vagy is.Persze nem tudom mennyi vagy??

De , ha benézek az Ellittárs ismerkedős oldalra/mert ugyanis néha szoktam/Hát olyan ijesztő vén krampuszok is vannak, hogy kiráz a hideg tőlük.Pedig én se vagyok mai csirke az én lassan 69 évemmel. De , hogy ki mennyi és mennyinek érzi, az két külön fogalom.Én pl. lélekben 18 vagyok, még ha az életet szarnak is mondom.Ismertem jobbat is fiatalon.

És ha holnap mondjuk nem halok meg, akkor még van jövő is.Most már igazán kiváncsi lennék , hogyan nézel ki??DE ez csak vicc, viszont nálad az a helyzet , hogy te sem tartod elég "partiképesnek" magadat, akkor hogy lássanak a nők annak?Kicsit nagyobb önbizalom kéne, és keress , ha úgy gondolod szükséged van rá új partnert. Bár azt hiszem ez tőlem furcsa tanács, akit épp megcsaltak. DE az idők és emberek változnak.

347. oneman (válaszként erre: 346. - Hanka101)
2020. febr. 21. 17:55

Igazából engem annyira nem visel meg, nekem elfogadható, hogy élik az életüket, néha beszélünk, találkozunk. Ez így rendben van. Tudom hogy az anyák ezt nehezebben dolgozzák fel.

Hogy őszinte legyek engem jobban megvisel lelkileg az, hogy úgy általában a nők részéről nincs semmi érdeklődés irántam, különösen hogy nem független öreg pasi lettem. Régebben, úgy 25 és 45 éves korom között azért más volt a helyzet. Más téren semmi panaszom nem lehet, munkám jó, sikeresnek tekintem magam, anyagilag rendben vagyok, egészségemmel sincs most szerencsére gondom, jó körülmények között élek, stb. Nem szar az élet, csak bizonyos dolgokat tényleg nehéz feldolgozni. Kinek ezt, kinek azt.

346. Hanka101 (válaszként erre: 345. - Oneman)
2020. febr. 20. 11:59

Szia Oneman!!


Ez sajnos mindenütt így van , ahol felnőttek a gyerekek.Én is sokáig képtelen voltam feldolgozni, hogy a fiaim életében már nem én vagyok az "az első számú nő"m Hát ez van," ha szeressük , ha nem??!!"

Van egy lányom is , akit meg úgy "újratervezett az élete párja", hogy nem ismerek rá. Ő lenne az én lányom??Naponta is feltehetem ezt a kérdést, de nincs rá válasz.Sőt a mi esetünkben már felnőtt unokák is vannak, akiknek vagy van ideje visszahívni,vagy NINCS. Az utóbbi a gyakoribb. Vagy vizsgaidőszak , vagy buli, vagy fiúzás, csajozás stb. mind fontosabb.!!!

Szar az élet!!! És még szépen mondtam.

345. oneman (válaszként erre: 344. - Hanka101)
2020. febr. 19. 22:40
Nem arról van szó hogy nem beszélünk, vagy nem akarjuk tartani a kapcsolatot. Szoktak hívni minket és találkozni is szoktunk velük. Felnőttek, dolgoznak, élik a saját életüket, csak ezt akartam kifejezni, inkább vicces dolognak szántam, nem panaszkodásnak.
344. Hanka101 (válaszként erre: 333. - Oneman)
2020. febr. 19. 13:19

Szia Oneman!!


Mit jelent , hogy gyerekeid elhúztak a francba, és egyáltalán nem érdekled őket???

Talán külföldön élnek dolgoznak és egyáltalán mennyire felnőttek??

Ma már az internet lehetővé teszi, hogy akár Ausztráliából is tartsd a kapcsolatot velük.És mi az, hogy örülnek , ha nem látnak.Talán csak te nem érzed, vagy te magad sem nagyon akarod tartani a kapcsolatot.

Ha jól értem az anyjukkal együtt élsz. Őt sem keresik??

343. oneman (válaszként erre: 341. - C42836861b)
2020. febr. 16. 23:00
Én meg szinte mindig csak férfiakkal dolgoztam és ez zömében így van ma is. Már a középiskolában is kb. 30 fiú volt az osztályban és lány egy sem. Sosem voltam a nők kedvence, fiatal koromban sem érdeklődtek nagyon irántam, de manapság is előfordult hogy félreértettem valaki viselkedését, akit a munkahelyről ismertem.
342. 745dbbcbc4 (válaszként erre: 340. - Oneman)
2020. febr. 16. 13:21

Ó, kedves vagy.:)


Talán majd fogok:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook