Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Munkavállalás külföldön, külföldi munkák, munkalehetőségek fórum

Munkavállalás külföldön, külföldi munkák, munkalehetőségek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
435. Molesss
2014. máj. 29. 22:45

Sziasztok, üdv mindenkinek!

MAGYAR kft-be keresek szobafestő szakmunkást, vagy 2-3 fős önállóan dolgozni tudó csapatot. Folyamatos Ausztria-i munka, 400.000 ft nettó bér. molesss@citromail.hu

2014. máj. 24. 10:33
magyar családhoz, vagy isőseket ápolni szívesenkimennék, megbizható 40 éves nő vagyok, alap németnyelvisemrettel. email.:barnagesztenye1972@gmail.com
433. yesmadam (válaszként erre: 432. - 4fc8dfc5a7)
2013. szept. 11. 22:41
Erről nem tudok semmit, csak a GMN-ről, hogy az is nagy kamu szerintem. Behívtak interjúzni, hogy felmérjék a tudásomat. Minden szép és jó volt majd közli velem a nő hogy fizessek 30000 forintot utána meg szerződés kötés után (ha kapok munkát) 90000 forintot. Leesett az állam! Hozzá teszem jól kiosztottam a nőt hogy semmi joga nincs tőlem pénzt kérni, mivel angliába a munkaközvetítés ingyen van, vagyis a munkáltató fizeti meg a közvetítési díjat nem pedig az aki dolgozni szeretne! Szóval ezt semmiképpen nem ajánlom!
2013. szept. 4. 16:24
Van valakinek tapasztalata a TeleJob Ltd. nevű cég által kínált külföldi munkákkal kapcsolatban?
2013. aug. 29. 22:55

Már egy ideje foglalkoztat, hogy mégis haza jöjjek, de sajnos mégse tehetem úgy 2 évig. Bárki aki fiatal menjen külföldre, de nekem a család, unoka rettentően hiányzik és még a drága kormányunk miatt kell két év a 40 éves munkaviszony utáni nyugdíjhoz!

Hajrá mindenkinek aki honunkon kívül keres megélhetést!

2013. júl. 13. 05:18

Sziasztok,



régóta gondolkodok azon, hogy kimegyek külföldre, de eddig mindig sikerült lebeszélnem magam különböző kreált kis indokokkal, de most már tudom, hogy a jövőmet csak is egy másik fejlettebb országban tudom megalapozni...



Nos én gondoltam egy nagyot, és szeretnék Budapesten tartózkodó emberekkel felvenni a kapcsolatot, akinek szintén ilyen tervei vannak a jövőben (nem és kor nem számít) a lényeg, hogy elszánt legyél te is és talpraesett aki tudja mit akar, és azt valóra is meri váltani.



Az indok amiért úgy gondolom, hogy jobb lenne 4-5-en neki látni a kinti munka kereséséhez, az több szem többet lát, és hamarabb kitudnánk szűrni a kamu állásokat.


Én jelenleg tanulom az angolt gőzerővel, szóval, ha valakinek felkeltette az érdeklődését és hasonlóan gondolkodik erről mint én akkor írjatok.



De tényleg csak olyanok akiket komolyan érdekel, és nem csak álmodozók.

429. MsJones
2013. júl. 6. 21:57
Sziasztok! Norvégiába szeretnénk párommal kimenni és érdeklődnék, van-e itt valaki, aki tudna ott álláslehetőségről? Én 28 éves vagyok 8 éves kereskedelmi tapasztalat, párom 32 éves, informatikus, biztonságtechnikai szakember, ipari alpinista, búvár. Mindketten beszélünk alap szinten norvégül! Szeptember körül tervezzük a kiutat. A segítséget előre is köszönöm!!
2013. máj. 21. 12:53

Önkéntes munka Afrikában, Indiában! Ha szeretnél világot látni, nyelveket tanulni, új embereket, más kultúrákat megismerni és közben segíteni, akkor csatlakozz a CICD és a Humana People to People szervezethez amely önkéntes munkára vár jelentkezőket. Ha csatlakozol programunkhoz, részt vehetsz az AIDS és a szegénység elleni küzdelemben! Az alábbi munkák közül választhatsz:

- Gyermeksegélyezés

- Gyermekfoglalkozások

- HIV/AIDS program

- Természetvédelem, erdőtelepítés

- Szociális munkák

- Oktatás, képzés

Különleges szakképzettséget nem igényel, ha 18 év feletti vagy és szereted a kihívásokat, nagy a teherbírásod és a kitartásod, akkor a helyed köztünk van!

A program 14 hónapos 6 hónap tanfolyam Angliában, 6 hónap önkéntes munka Afrikában vagy Indiában az általad választott munkaterületen, 2 hónap élménybeszámoló, előadások tartása Európában.

A legközelebbi program augusztusban indul, ahova szeretettel várunk.

Egyéb programokat is kínálunk : 18 hónapos "Fighting with the Poor"

és a 24 hónapos "Fighting with the Poor".


Amennyiben bővebb információra van szükséged, küldj kérlek e-mailt.

E-mail: rekacicdvolunteer@gmail.com

marie@cicd-volunteerinafrica.org



College for International Co-operation and Development (CICD), Hull, England www.cicd-volunteerinafrica.org

www.humana.org

427. 0e83a78045 (válaszként erre: 426. - Csibefutar)
2013. ápr. 15. 18:12

nyelvtudás:Enélkül szerintem esélytelen vagy.Én napló szinten is vezetem a tanulásomat.3-án kezdtem,most 300 szó nál tartok,napi 30 at tanulok.én németben élek,de angolul beszélek.elhatároztam lazulok 1 hónapot és alapfokon 1 hó alatt megtanulok németül.eddig röhögve megy.napi 1-4órát szánok rá,fejben folyamatosan alkotom a meglévő szókincsből a mondatokat.


tanulj,mert ha akarsz valamit tegyél is érte,csak az elhatározás kevés,másoktól függni,pl nyelvben hogy majd fordítanak,iszonyat rossz.


én kiírtam azokat a szavakat amiket megakarok tanulni,én kamionos vagyok,tehát ehez kezdtem,pl ut részei irányok utazás,problémak rakodás,okmányok,mit tom én,sok-sok minden ez kb 500 szó,a maradék meg ilyenek mint talán,gondolni,lehetséges,benyujtani,igényelni stb...azaz maga az élet,pl egy bankban,irodában stb...3 naponta dolgozok ki 100 szot,majd megtanulom.a többit adja az élet.amikor kint vagy ez gyorsan felugrik 2000 -re,azaz a szókincs.már ha érdekel a nyelv.


én 1000 nél startolok vissza németbe,az bőven maximálisan elég a munkához.akaraterő az egész.

Sok sikert!!

2013. ápr. 15. 18:00
Sziasztok szeretnék kimenni ausztriába dolgozni tudna valaki segiteni ? b kat szakács szakma kevés nyelvtudásom van
425. bf1d4fcc2c (válaszként erre: 422. - MsJones)
2013. márc. 23. 15:46

Meg van az email cimed es ahogy tudok jelentkezek.

Szia!

424. bf1d4fcc2c (válaszként erre: 422. - MsJones)
2013. márc. 14. 16:13

Szia!

Szerintem nem nehez,mert parom mondta,hogy ott szinte mindenki beszeli az angolt.

O kikotoket,meg csonakhazakat epit.Viz alatt betonoznak,szoval nem konnyu munka de nagyon jol megvan fizetve.

Az alberlet az ami nagyon draga.


Ket eve lesz augusztusban,hogy kint van es annyit keresett mint itt 20 ev alatt.:)

423. Krilion (válaszként erre: 421. - MsJones)
2013. márc. 14. 15:33
Tavaly novembertől. De azért írtam a nyelvet, mert nagyon fontos kint, ha meg gyerek van, akkor meg különösen. Szóval hajrá!
422. MsJones (válaszként erre: 420. - Bf1d4fcc2c)
2013. márc. 14. 11:43

Szia Júlia,

Angolul társalgási szinten beszélünk, de úgy tudom, nehéz csak angollal elhelyezkedni. Mit dolgozik a párod? Mi a véleményetek Norvégiáról? Tényleg kolbászból van a kerítés? :)

421. MsJones (válaszként erre: 419. - Krilion)
2013. márc. 14. 11:42
Szia Krilion! Huh, gondolom! Mi a jövő héten kezdjük el a nyelvtanfolyamot. Elvileg alapfokon fogunk nyáron norvégul beszélni.. Mióta élsz N.o-ban? :)
420. bf1d4fcc2c (válaszként erre: 418. - MsJones)
2013. márc. 13. 20:00

Szia!

Az angollal,hogy alltok?

Mert parom ket eve van kint es az angol nyelvet kertek.

419. Krilion (válaszként erre: 418. - MsJones)
2013. márc. 13. 17:59
Jajj:D Azért a nyelvnek rendesen feküdjetek neki. Mi Németországban vagyunk, de én a középfokú német nyelvvizsgámmal eléggé megszenvedtem az első hónapokban, és még most is nehéz, bár haladok.
418. MsJones
2013. márc. 13. 13:46
Sziasztok! Mi a párommal és a 2 éves kislányommal idén Norvégiába szeretnénk költözni, munkát vállalni, élni. Hamarosan elkezdjük a nyelv tanulását, ezt követően meg a munkakeresést. Eléggé merész dolog, meg nagy befektetés minden téren, de az eddig olvasottak/hallottak alapján meg fog térülni. Érdeklődnék, hogy milyen lehetőségei vannak ott az ember lányának, ha belevág egy ilyen dologba?! :)
2013. márc. 3. 10:17
Sziasztok. Dolgozik valaki Ausztriában? Otthoni házi ápolást keresnék két hetes váltásban. Németországban havonta váltottunk,de az halálos és messze is van.
2013. febr. 1. 18:32
kitöltöttem:)
415. 563b626108 (válaszként erre: 414. - Egymegymag)
2013. febr. 1. 18:10
én Angliába készülök májusban.miért volt rossz neked kinn,megkérdezhetem?
2013. jan. 14. 22:32

Sziasztok!


Most kezdtem beleásni magam a külföldi munkákba és még mindig nem annyira félelmetes, mint itt rohadni pesten. 25 éves vagyok, az angolt meg középszinten beszélem...de még abszolút nem tudom, hogyan, mit, merre...

Csak azt tudom, hogy nekem Anglia kiesett...Ott voltam, mint cserediák, de borzalmas volt.

Van olyan aki esetleg már több ideje van kint?

413. Krilion (válaszként erre: 410. - D68b49c072)
2013. jan. 3. 16:03
Hát mit értessz azon, hogy semmit nem állnak? Ha mondjuk kint élsz, akkor elég gyakori hogy semmit nem áll a munkáltató, sem az nem érdekli, hogy hogy jutottál ki, sem pedig az, hogy hol laksz. Kijössz, fizeted az albérleted, és eszel, veszel bérletet, vagy tankolsz az autódba a fizetésedből. Ettől még lehet rendes munka. A tolmács pedig a te érdeked, ha nem áll a cég szolgálatában, tehát ha nem az ő érdekeiket képviseli, márpedig nem ügyvédről beszélünk, hanem tolmácsról, akkor a te érdeked, hogy lefordítsa neked a szükséges dolgokat, és ekkor logikus, hogy te fizeted. Vagy vállalod, hogy fogalmad sincs mit beszélnek hozzád, és mit írsz alá. Még pozitív dolognak is gondolnám a cég részéről, hogy egyáltalán törődik azzal, hogy értsd mit íratnak veled alá.
412. e32d76b828 (válaszként erre: 410. - D68b49c072)
2013. jan. 3. 11:20

nos tisztazzunk vmit...hova mennel?

ztan meg minek tolmacs?ha nem beszelsz ne menj!

Ha a Kozjegyzore gondolsz v Ugyvedre...jaja azoknak mindenki fizet...tolmacsnak nem

411. Veronika27 (válaszként erre: 410. - D68b49c072)
2013. jan. 3. 11:12
Az a munkától függ. Mindenért fizetni kell, kivéve, ha olyan az állás...
2013. jan. 3. 07:48
Sziasztok!külföldre szeretnék meni dolgozni lenne is egy lehetőség,de azt mondták a tolmácsnak fizetni kell és semit nem álnak.ilyen van?szerintetek átverés?
2012. dec. 17. 14:28
Az Agente Kft-ről valakinek esetleg valami info?
408. Veronika27 (válaszként erre: 407. - Huncutszellem)
2012. okt. 3. 16:25
Euresen nézz szét, valamint konzulátuson, de akár Eures tanácsadót is megkérdezhetsz, aki beszél franciául.
2012. okt. 2. 18:58

Szeretnék Belgiumban dolgozni. Érdeklődnék, hogy tud-e valaki segíteni, hogy mik kellenek, mi szükséges a belgiumi munkavállaláshoz. Franciául beszélek. Kint élők véleményére is kíváncsi vagyok.

Köszi

406. Veronika27 (válaszként erre: 405. - 043fdd6c77)
2012. okt. 1. 20:44

Eures


[link]

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook