Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkát keresel/kínálsz? (Nem MLM!) fórum

Munkát keresel/kínálsz? (Nem MLM!) (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
533. csehe
2010. okt. 12. 22:51
Én is hasonló cipőben járok....
532. Frenszy
2010. okt. 12. 22:50

Eddig csak irodai munkám volt, titkárnő.

Nem kérek állásajánlatokat. :)

Csak most találtam egy olyat, hogy próbavásárlót keresnek. És gondoltam hátha van még valami hasonló, miből csurran cseppenhet egy kis pénz amíg nem találok rendes munkát.

531. Gine (válaszként erre: 529. - Frenszy)
2010. okt. 12. 22:49

Szia!


Próbavásárlást a münkaügyis,meg az Apehos csinál.

530. spinneli (válaszként erre: 529. - Frenszy)
2010. okt. 12. 22:47

áltlalánosan?

mert konkrét munkát itt nem valószínű, hogy találsz.

Milyen munkakörökben dolgoztál eddig?

529. Frenszy
2010. okt. 12. 22:46

Már egy ideje munkanélküli vagyok. És egyszerűen nem találok állást. Ajánlanátok olyan munkákat, mint pl. próbavásárlói, vagy statisztai...

erotikus meló kizárt

Köszönöm

528. Frenszy
2010. okt. 12. 22:46
Honnan szerezzek pénzt? Ajánljatok akármilyen munkalehetőséget.
2010. okt. 9. 10:28
Úgy látom jóval többen vagyunk azok akik munkát keresünk... De létezik egyáltalán oylan hely ahol csak 3 éjszaka éjszaka és azt mondják oké...? vagy ne is reménykedjek ?:) van angol nyelvvizsgám esetleg itthonra vmi fordítós sem lenne rossz, érettségi meg ecdl informatikai vizsgám
2010. okt. 8. 22:37

Sziasztok! 18 éves vagyok első éves az egyetemen, dolgozni szeretnék lehetőleg Miskolcon vagy vmi Miskolc közeli helyen csütörtök péntek szombat éjszaka lenne a legmegfelelőbb. Szerintetek vannak itt ilyen állások? Szüleimnek szeretnék besegíteni, mert akkor nyugodtabb lennék meg eleve más pénzéből könnyű szórakozni :) szóval tényleg fontos. Az a baj, hogy sehol nincs ismerősöm gondolkoztam ilyen éjjel nappali áruházban esetleg pénztáros vagy ilyesmi...

Előre is köszönöm a segítséget:)

525. aida22
2010. okt. 1. 14:42
hát nálam is ugyan ez a szitu bár nekem van végzettségem de én sem találok semmit kecskeméten.
2010. okt. 1. 14:37

Mielőtt bárki is leszúrna, tudom hogy ez nem egy hirdető oldal, nem is hirdetni szeretnék, pusztán a kedves Nyíregyházán élő fórumozók segétségét szeretném kérni, hogy aki tudna adni valami linket, emailcímet, vagy telefonszámot ahova állásra jelentkezőket várnak szívesen venném!

Amit rólam tudni kell: 24 éves vagyok, ez az utolsó félévem a főiskolán, de már nem kell bejárnom mert csak vizsgáim vannak, így akár teljes állást is eltudnék vállalni.

Előre leszögezném, hogy erotika és szexmentes, illetőleg nem otthon végezhető, nem telefonos, nem embereket beszervezős, nem ügynökösködő munka érdekel!

Bármit elvállnék, a takarítástól kezdve, kutyasétaltatáson át, gyermekfegyületet, szórólapozás, betanított munka, árufeltöltés, vagy üzletben eladó (persze ahová nem kell végzettség. Tudom hogy van ilyen hely is mert ismrrősömnek is sikerült elhelyezkedni),vagy tényleg bármit. Akár 12 órában is.

Hogy csúnyám fejezzem ki magam: még szart is lapátolnék, csak lenne végre már valami, mert közel 1 éve keresgélek, küldöm az önéletrajzaimat mint egy idióta, de még válaszra sem méltatnak.


Minden segítséget előre köszönök!

2010. szept. 27. 11:21

Sziasztok !


Babysitter állást keresek itthon ( Budapest és környéke ) vagy bentlakásos aupair állást KÜLFÖLDÖN.

Ha valaki tud olyan családot akinek segítségre lenne szüksége akkor légyszi írjon. Nem dohányzom, 7 éves gyakorlatom és referenciáim vannak.

Előre is köszönök minden segítséget !


Üdv: Gabi

522. sagi33
2010. szept. 27. 11:21
Sziasztok!Valaki segíten!!Ha valaki tud valós otthoni munkát,(pl.:borítékolás) légyszi írjon!Már nagyon sokat találtam de mind kamu.Nincs fölös kidobandó pénzem...Én pénzt akarok keresni,nem pedig fizetni!!!Itthon vagyok gyesen,két 6-hónapos kislányom van(ikrek),plussz albérletben lakunk...Köszi
2010. szept. 27. 10:00
Munkát keresünk a férjemmel Debrecenben..2 műszakos munkahely az amit elvállalnánk egymást váltva,vagy egy 8-tól 15-ig tartó munkaidős állás bármelyikőnknek.A lányunkat óvodába hordását csak így tudnánk megoldani.Fizikai vagy betanított munka is érdekel.
520. sissyso
2010. szept. 27. 09:54

Sziasztok!


Budapesten keresek munkát humán erőforrás menedzser diplomával. Gyakorlatom van pályázatírásban, asszisztensi, kereskedelmi területen, német nyelvű üzleti kommunikációban (szóban és írásban). Talán tud valaki segíteni!

Szép napot mindenkinek!

519. Rosa
2010. szept. 26. 10:20

Sziasztok!

Szociális gondozói állást keresek Budapesten,/esetleg Rákoskert,Maglódi vonalon/.


Köszönöm,ha tudtok segíteni:)

518. mamcili
2010. szept. 22. 21:54

Budapest logopédus kerestetik :)

és pedagógiai asszisztens

2010. szept. 22. 20:40

Üdv!


Debrencen és környékén óvónői állást keresek. 2008-ban szereztem meg a diplomám, azóta folyamatosan dolgozom, harmadik éve, és másoddiplomás képzésre járok Differenciált pedagógia szakra.

Ha valaki tud segíteni,megköszönném!


Szép estét kívánok!

2010. szept. 22. 20:13
Debrecenben tud valaki óvónői állást vagy a környékén??
515. Hoxa
2010. szept. 20. 20:51
Felhívom minden hirdető figyelmét, hogy aki ide ír, írjon konkrétumot is, csak a leellenőrizhető hirdetéseket hagyjuk itt, az "emailben tájékoztatom" jellegű próbálkozásokat töröljük, mivel nem támogatjuk a kétes, illegális, vagy szabályszegő jellegű hirdetések megjelenését!
2010. szept. 13. 17:33

a felhívás itt olvasható:

[link]

2010. szept. 13. 17:00

Hátha valakinek hasznos az infó :)

forrás: police.hu


PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A RENDŐRSÉG HIVATÁSOS ÁLLOMÁNYÁBA TÖRTÉNŐ FELVÉTELRE



A Belügyminisztérium pályázati felhívást ad ki 18-34 év közötti életkorú, érettségizettek számára, 2011. február 1-jétől kezdődő munkavállalásra, a Rendőrség állományába történő felvételre.

A pályázók a felvételi eljárást követően kerülnek a Rendőrség állományába. Az érdeklődők 2010. október 22-ig nyújthatják be jelentkezésüket az erre szolgáló nyomtatványok kitöltésével a budapesti/megyei rendőr-főkapitányságok humánigazgatási szolgálataihoz címezve. Ezt követően kerül sor a pályázatok elbírálására, és a felvételi eljárás megindítására.

A felvételt nyert pályázókat 2011. február 1-jei hatállyal próbaidős rendőrnek nevezik ki 12 hónap próbaidő kikötésével. A próbaidő első felében felnőttképzés keretében kerülnek beiskolázásra az Adyligeti, a Körmendi, a Miskolci vagy a Szegedi Rendészeti Szakközépiskolába, ahol 5+1 hónapos felkészülést követően objektumőr-kísérő rész-szakképesítést szerezhetnek. Ennek birtokában a próbaidő további 6 hónapjában a szakképesítésük jellegének megfelelő szolgálati feladatokat látnak el a Rendőrség által meghatározott rendőri szerv állományában.

A felvételt nyert pályázók már a képzés során, a próbaidő alatt is pályakezdő besorolású illetményre jogosultak.

Azok, akik sikeresen teljesítik a követelményeket, további lehetőséget kaphatnak a rendőr szakképesítés megszerzésére.

Olyan, érettségivel rendelkezők jelentkezését várjuk, akik egészségesek, megfelelnek a kifogástalan életvitel követelményeinek, vállalják az erre vonatkozó ellenőrzések végrehajtását, valamint a későbbiekben a hivatásos állománnyal járó elvárások, követelmények maradéktalan teljesítését, illetve tudomásul veszik alkotmányos jogaiknak – a leendő hivatásos állományviszonnyal összefüggésben lévő – törvény szerinti korlátozását.

Azok jelentkezését is várjuk, akik 2010-ben már részt vettek a rendészeti szakközépiskolákban felvételi eljáráson, de az akkor elért pontszámuk nem volt elegendő a tanulmányok megkezdéséhez.

További részletes felvilágosítást a budapesti/megyei rendőr-főkapitányságok humánigazgatási szolgálatai adnak.

2010. szept. 12. 21:54
vállalkozóival lemondasz egy rakat szabadságról meg minden közterhed magadnak kell fizeni
511. Krisztine2 (válaszként erre: 498. - Borsodufiú)
2010. szept. 5. 16:11
Én is jelentkeztem egy bankba,de a vállalkozói miatt nem vállaltam el a munkát.Számolj egy kicsit!;)
2010. szept. 4. 20:31
ezek is csak maguknak teremtik a munkahelyeket
2010. szept. 4. 20:28

festeni tudsz? :D


[link]

2010. szept. 4. 20:27

mit én?

én is igyekszem, de nem vesznek fel

[link]

507. napkori (válaszként erre: 505. - F303be5590)
2010. szept. 4. 20:24
és te?
506. napkori (válaszként erre: 504. - Napkori)
2010. szept. 4. 20:24
igyekszem
2010. szept. 4. 20:23
nekem se senkim se
504. napkori
2010. szept. 4. 20:23
Sajnos aki munkát keres az tudja, hogy kapcsolatok nélkül nagyon nehéz. Ma mindenki valakinek a valakije és így jut be olyan helyekre ahol lehet, hogy semmilyen keresnivalója nem lenne.
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook