Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkanélküli regisztráció gyorsítás fórum

Munkanélküli regisztráció gyorsítás (beszélgetős fórum)

2013. ápr. 12. 16:09

Arra készülj, hogy sokat kell várnod, sajnos.

Ha nincs ott minden papírod, hiánypótlásra be tudod vinni 15 napon belül, de attól függetlenül beregisztrálnak.

2013. ápr. 12. 15:18

Köszönöm Cessi és cat..e..rina!


Remélem tényleg hétfőn be tudok regisztrálni egyből, viszek minden iratot és végzettséget igazoló papírt.

2013. ápr. 12. 15:15
Ha pályakezdő vagy, akkor elvileg bemész és regisztrálsz. Ha minden papírod ott van ami kell (ne kérdezd mert nem tudom pontosan, hogy mi kell), akkor abban a napban a rendszer része vagy. Tehát másnap igényelhető a támogatás, feltéve, hogy nem kötött, hogy mennyi ideje vagy regisztrálva.
2013. ápr. 12. 15:13

Attól, hogy nem segítenek, még érdemes beregisztrálni. Nem kell mindennap bemenni, és ők sem hívnak naponta.

Csak bemész, regisztrálsz, és ennyi.

3. Norejka (válaszként erre: 2. - 9d7907a17a)
2013. ápr. 12. 15:12
Igen,(még) nem regisztráltam,pályakezdő volnék és nem túl sok jót hallottam a munkaügyis emberkékről az ismerősöktől, így magamtól kezdtem el állásokat keresni. Csak hát a támogatás miatt mégis kéne regisztrálnom, emiatt sajnálom csak hogy nem tettem eddig..
2013. ápr. 12. 15:10
Munkanélküli vagy és nem regisztráltál?
2013. ápr. 12. 15:08
Kilátásban van egy munka,csak ahhoz regisztráltatnom kéne magam a Munkaügyi hivatalban. Hétfőn be is megyek (ma sajnos nincs nyitva), de hogyan tudnám elintézni hogy minél gyorsabb legyen a folyamat? Kb. ezen múlna a munka. Láttam hogy van online kapcsolattartás is, de ha jól értelmeztem, csak azoknak, akik már voltak bent személyesen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook