Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkakeresés...avagy Ki hogyan, milyen úton talált munkát? fórum

Munkakeresés...avagy Ki hogyan, milyen úton talált munkát? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
568. Ágika30 (válaszként erre: 567. - Kansas)
2009. szept. 4. 00:30
Milyen szakmáid vannak ezen kívül még?
567. Kansas
2009. szept. 3. 23:50
a másik dolog meg , biztos jelent valamit hogy a meglévő szakmáimmal nem találtam normális munkát... szóval valószínüleg tovább kell lépjek...:)
566. Kansas (válaszként erre: 564. - 3e0ba54fb8)
2009. szept. 3. 23:47

jaj nem jogász lennék ezzel a sulival ahova mennék, ez csak jogi aszisztens szakma

és azért választottam mert mindig is utáltam tanulni mert nem ment . untam az összes tantárgyat. viszont egy nagyon kevés jogot tanultam fél évig és már akkor megszerettem . ez az egy dolog ami érdekel és ezt szivesen tanulnám. anyám is megmondta hogy ne menjek tanulni csak olyasmire ami igazán érdekel, mert különben csak nyűg lesz az egész és nem lesz kedvem csinálni.úgy meg semmi értelme.

azért megyek jogra mert érdekel, nem mert jól hangzik:)és tény hogy több területen el lehet vele helyezkedni nem csak ügyvédi irodában, így a lehetőségek is kicsit szélesebb skálán mozognak.

2009. szept. 3. 19:59
Én is azt gondolom, bár nem tudom mekkora az az örökség, de egy ügyvédi irodába a beugró milliókba kerülhet, és a bírók meg írtóra nem keresnek semmit. Vállalati jogász, meg családjogász, meg hasonlók még vannak, de az a pálya egy tipikusan pedigrés hely, olyan, mint a sebészdinasztia és társai. Szerintem most bármilyen szakmai mérnökivel többre lehet menni, és hidd el nekem, hogy a matek megtanulható. Én 10 év kihagyás után, 3-as matekérettségivel jelentkeztem a fősulira, és vért izzadtam, de átmentem a statisztikán, meg ezeken, amit muszáj a gazdaságin megcsinálni.
564. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 558. - Kansas)
2009. szept. 3. 16:33
jogot akkor tanulj, ha úgy érzed, hogy vagy a jogi pálya vagy semmi más. csak azért, mert jól hangzik, ne tedd. tele az ország állástalan jogászokkal, ez a pálya is telített. s ha elfogadsz egy tanácsot, komoly egyetemre menj, mert sok helyen lehet ma már tanulni, de kb. annyit is ér az a diploma a munkaadók szemében.
2009. szept. 3. 16:13
Azt hiszem, sose lesz munkám. :( Május óta keresek, végső elkeseredésemben beiratkoztam tanfolyamra. Mindenhogyan nézek már pedig. És mindenfélét.
562. Kansas (válaszként erre: 560. - Msforrester)
2009. szept. 3. 16:10

mármint munkahely, hát én is jobban örülnék ha dolgozhatnék mint a tanulás... a suli csak egy olyan mentőöv ami nemrégen adatott csak meg örökség miatt, ezért lenne rá alapom hogy iskolába menjek.

de mindig is jobban szerettem volna munkát találni, amiből idehaza adhatok, saját kereset, meg ilyen jóleső jóérzéssel eltöltő dolgok:)

561. n.beja
2009. szept. 3. 16:06

Sziasztok!


Tudna nekem valaki munkát adni Szombathelyen?

Nappalis diák vagyok de csak 2re járok suliba és eldöntöttem dolgozni AKAROK! Minden megoldás érdekel kivéve ügynöki és erotiku munka.

Tehát ha valaki tud valamit a számomra légyszi szóljon!

Tudom hogy ez nem egy állás kereső rovat de úgy döntöttem próba cseresznye.

Kitudja honnan jön a segítség!

2009. szept. 3. 15:49

Engem az agyvérzés kerülget, mert persze amikor van munkám, és még keyteg le az, hogy kerestem, mindig vissza kell utasítanom párat. Most beállt a családi agymosás nálunk, mert lenne egy elég érdekes munkám, amivel feleannyit keresek, viszont nem kell annyit dolgozni sem, és többet lehetnék a családdal.

Szakadok szét teljesen, mert persze mindenki arra voksol, hogy dolgozzak kevesebbet és legyek a családdal, de én meg már a meglévőbe beleéltem magam, és élvezem is.


Ja, és ahhoz képest, hogy mekkora hallgatás volt egész nyáron, van, aki a 4 hónappal ezelőtt föladott mailemre jelez vissza, hogy menjek már be egy pofavizitre, én meg itt aggódtam, hogy hoppon maradok, szóval fel a fejjel.

Kansas, jövő szeptemberig azért remélem, találsz valamit, ami neked való.

2009. szept. 3. 15:16
Még én se állok sehogy! :S
558. Kansas
2009. szept. 2. 20:43

sziasztok


rég jártam erre, remélem mindenki megvan:)nálam

a meló ügy még mindig halott. de legalább találtam sulit ahova elmehetek tanulni. sajna túl későn lett felfedezve a hirdetés az újságban, így az idei évről lekéstem. viszont jövő szeptemberben elmegyek jogot tanulni. addig még keresek munkát, de ha nem sikerül addig sem találni ami nagyon valószínű akkor suli lesz:) végre találtam olyat ami érdekel és így van értelme:) meglássuk hogy alakul

2009. szept. 2. 11:24

A pomázi központunkba keresünk fiatal marketing ügyintézőt. Középiskolai végzettség. Pár éves tapasztalat.

Excel, Word, internet ismeret. Nincs nyelvi elvárás, de magyar nyelven tudjon helyesen írni. Jól tudjon az ügyfelekkel kapcsolatot teremteni. Szeressen telefonálni - persze munkaügyben. :-))

Képkeretezéssel foglalkozik a cégünk.


Itt kérdezhettek, privátban elérhetőséget is megadhattok.

2009. szept. 1. 15:22

Nem tudom, de lassan eljönnek azok az idők is.

Csak nálunk még mindenki inkább a csináld magad mozgalom kényszerében él, mert még a középosztálynak tekinthető réteg sem tudja megfizetni a mestereket bizonyos apróbb dolgokra, amikre ezek aztán el sem jönnek hozzád. Az a pár százalék gazdag meg nem tud eltartani egy csomó mester, nekik szerintem megvan a saját hálózat.

2009. szept. 1. 12:27
Az a probléma, hogy nagyon sokan csak azért lesznek diplomások,mert egyszerűen nem éri meg elmenni megcsinálni egy sima szakmát, mert kb. ugyanannyi időt vesz igénybe,mint egy fősuli! Annyi különbséggel, hogy a kettő közül a kétkezi munkást nem veszik emberszámba! Nagyon el van itt rontva az egész rendszer. Ha diák vagy kellesz,mihelyt megszerezed a szakmádat már nincs szükség rád! Mikor fog itt megváltozni a mentalitás???
554. msforrester (válaszként erre: 549. - Anyuci91)
2009. aug. 13. 19:10

Ebben mélyen igazad van. Nekem sem tetszik, hogy tisztelet a kivételnek, sok vezető/vállakozó úgy beszél a kétkezi munkásaival, mint a kutyákkal, és állandóan csalnak a bérükkel, a bejelentéssel, vagy csak részmunkaidőt vallanak be.

Szerintem ezért igyekszik mindenki, hogy legalább a gyereke ne melós legyen, az egyszemélyes vállalkozáshoz pedig sokkal jobban meg kéne tanítani az embereket a pénzügyeik kezelésére, meg a papírmunkában való eligazodásra.

553. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 552. - 37ff3fb0e3)
2009. aug. 13. 15:11
Okos lány vagy, tudsz te szöveget értelmezni segítség nélkül is :))
552. 37ff3fb0e3 (válaszként erre: 551. - 3e0ba54fb8)
2009. aug. 13. 12:03
Két garbó vagy két pasi közül nem tudsz dönteni? :D
551. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 548. - 5e4054bb06)
2009. aug. 13. 11:50
igen, az egyik kedvenc. de szerintem nem minden héten rakom be. a tegnapinak pedig jó oka volt :))
550. 37ff3fb0e3 (válaszként erre: 548. - 5e4054bb06)
2009. aug. 13. 10:56
Ne túlozz! Én csak háromszor láttam nála, és különben is csak a videó ugyanaz, más-más mondatokat írt hozzá. :D
2009. aug. 13. 10:24

Itt az a fontos mindenki találja meg a megfelelő munkakört, amit el tud rendesen végezni és elégedettek legyenek az alkalmazottal. Csak az a bökkenő ebben a választékot kellene bőviteni mert a munkakeresés is sokszor akadályba éa nehézségekbe

ütközik. A társadalomból kiszorultak az egyszerű melós kétkezi emberek, akikre ugyanugy szükség van, mint az irodai dolgozókra.

Üdv.Anyuci91.

2009. aug. 13. 10:14

Offolok, de nem hagyhatom ki, bocsi! :o)))

KeA: Neked a Nothing Hill a kedvenc filmed? Csak, mert minden héten belerakod az I'm just a girl videót a naplódba. :o)))

547. msforrester (válaszként erre: 522. - Kansas)
2009. aug. 12. 13:44
Én is túlsúlyos vagyok, és ez sajna hátrány, főleg az olyan irodai munkánál, ahol először téged látnak meg a cégnél. Szerintem, ha ez a gond, próbálj meg specializált lenni, mert ha tudsz valamit, amit más nem, akkor sokkal könnyebb.
546. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 545. - 37ff3fb0e3)
2009. aug. 12. 13:42
Hehe, örököltem :)). nem, nem rúgtam ki, kapott még egy esélyt. az anyagot viszont gyorspostával kell kiküldeni Johannesburgba, s ezt sajnos kénytelen lesz adózott jövedelmében finanszírozni.
545. 37ff3fb0e3 (válaszként erre: 544. - 3e0ba54fb8)
2009. aug. 12. 13:11
Kirúgtad szegénykét? Őt nem küldted el grafológiai vizsgálatra?:D
544. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 542. - 37ff3fb0e3)
2009. aug. 12. 13:06
ha jól emlékszem, téged még nem vettelek fel asszisztensnek, úgyhogy ne intézkedj helyettem, mert ki leszel rúgva ; :DDDD
2009. aug. 12. 09:16
Nekem minden vállalkoozó ismerősöm csődben van,akár ingatlanos akár vendéglátós.
2009. aug. 12. 08:54
Munkakeresők figyelem!!! Versenyképes fizetéssel, szolgálati autóval, mobiltelefonnal, 13. havi bérrel, postai alapismeretekkel, azonnali belépéssel asszitenst keres maga mellé KeA. :D
541. 5e4054bb06 (válaszként erre: 540. - 3e0ba54fb8)
2009. aug. 11. 21:06

Igen, a naplódban olvastam, és hát a pénz meg én, nem vagyunk - töröl, töröl :), szóval voltunk - igazán jó viszonyban, és nem a bevonzásával volt kifejezetten bajom, hanem azzal, hogy mint kiderült "érzelmi vásárló" voltam ha kellett, ha nem, szóval pikk-pakk hülyeségre költöttem el. De még volt pár dolog, aminek az olvasásakor a homlokomra csaptam. Már többeknek ajánlottam is a könyvet. :)

Szóval köszönöm Neked! :)

540. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 536. - 5e4054bb06)
2009. aug. 11. 21:00

ezt komolyan mondod??????? nagyon örülök!!!!!!!!!!!

igen, én is érettségi tételnek szavaznám. van itt egy babapiskóta nevű lány, neki is ajánlottam, és nagy lendülettel vállalkozik. úgy örülök ennek!

már nem éltem hiába :DDDD

539. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 537. - Kansas)
2009. aug. 11. 20:59
Miért? Biztosan jól fizető állás. És ha jól olvasol a sorok között, a munkaköri leírás is egészen pontos :)))
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook