Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkahelyi viszony vagy már szerelem??! fórum

Munkahelyi viszony vagy már szerelem??! (beszélgetős fórum)

1 2 3
73. michelle.r (válaszként erre: 72. - Gyüre Erika)
2020. júl. 23. 22:41
És mindezt fotóval az adatlapodon? Nem lesz sokáig titkos a viszony.
72. Gyüre Erika (válaszként erre: 68. - Tryxia)
2020. júl. 23. 22:20
A számból vetted ki a szót. Sajnos én pont egy ilyen helyzetben vagyok. Első nagy szerelmem volt, idővel munkatàrsak is lettünk és valahogy úgy alakult h újra elő jöttek a régi dolgok, közben mind a kettőnknek család lett. Sokat beszélgettünk és kiderült ő sem él boldog kapcsolatban ahogy én se és ahogy az lenni szokott meg történt aminek meg kellett. Most bárki kérdezhetné h akkor miért nem hagyjuk ott a párunkat? De sajnos neki is van 2 gyereke, nekem 1.Es valahogy mind a ketten úgy gondoljuk h nem szeretnénk ha a gyerekeink szenvednek el a mi hibáinkat. Mindketten hoztunk egy döntést annak idején, amiről kiderült h rossz volt és most már nincs visszaút. Nem vagyok rá büszke h félreléptem, de ez egy hosszú történet, és meg van rá az okom amiért így alakult. Sose voltam boldog de vele minden más. Sose tudtam öt igazán elfelejteni, mindennél jobban szeretem őt de nem lehetünk együtt. Százszor küldtem el őt, kértem legyen vége, hagyjuk békén egymást... Egy darabig működött is de nem bírjuk egymás nélkül, hiányoztak a lopott órák, a titkos érintések.. És ez a legrosszabb.H szeretsz vkit de mégse lehetsz vele együtt...mert nem lehetünk olyan önzők h csak magunkra gondolunk és tönkretesszük a másik életét.
71. b4b1d52444 (válaszként erre: 68. - Tryxia)
2018. okt. 31. 01:43
Egyébként meg a bugyi fönt marad, ha én úgy akarom.
70. Érdekes73 (válaszként erre: 68. - Tryxia)
2018. okt. 30. 23:39
Azért léteznek független ffiak is...
69. b4b1d52444 (válaszként erre: 68. - Tryxia)
2018. okt. 30. 19:56

Nem, nem. Félreértesz.


Nem a nőt illettem ezzel a szóval. Hanem egy szituációt.

Nem gond, ha összejönnek addig, amíg az az iroda/munkahely falain kívül marad. De onnantól kezdve már nem magánügy, hogy beviszik a munkahelyre, és szekrények mögött, sarkokban, ebédlőben...stb helyeken váltanak csókokat, puszikat. Onnantól kezdve ez már közügy. Mert a munkatársak szeme láttára történik, és nem lehet csodálkozni azon, ha ezt a kollégák szóvá is teszi, hogy ugyan húzzatok már szobára.

68. Tryxia (válaszként erre: 62. - B4b1d52444)
2018. okt. 30. 19:48

Ne haragudj, de nem értek veled egyet. Mármint a titulussal, amivel azt a nőt illeted, akinek érzései vannak.

Ebben a szituban miért a nő volna a rossz? Nem kényszerítette rá a férfit, hogy csalja meg a feleségét, akinek hűséget fogadott. A férfi nem tud mit kezdeni a farkával és kihasznál egy nőt, sőt akár még manipulál is. Lehet, hogy a nő ebben az esetben nem épp okos és jó döntést hoz, de ettől még nem lesz valaki riherongy...

Ha megcsalna a pasim, akkor nem a nőre lennék mérges, mert miért is? Képes volt elcsavarni a pasim fejét? Persze, akkor ezek szerint valami gond volt a kapcsolatomban, amit nem láttam valószínűleg.

Az emberek élni akarnak a pillanatnak, ők sem gondolkoztak előre, hogy majd mi fog történni.

Az emberi természet meg ilyen. Kibeszélni a másikat a legjobb. Mert senki sem olyan tökéletes, mint mi vagyunk ugye? Mert mi nem vétettünk hibát? Nézzünk már magunkba, hogy mennyi minden van, amit mi sem szeretnénk, hogy felszínre kerüljön, mert akkor már minket is megdobálnának paradicsommal...

Azt kell megdobálni paradicsommal, akik érzéketlenül, hátsó szándékkal tesznek ilyen dolgokat. Akik nem gondolnak egy pillanatig sem másra, csak saját magukra. Ezek az rossz emberek... ezeket kell kerülni.

67. c4f5f81270 (válaszként erre: 66. - Érdekes73)
2018. okt. 30. 17:25
Ennyi ideig már csak megszokás 😊
66. Érdekes73 (válaszként erre: 64. - C4f5f81270)
2018. okt. 29. 22:50
20 évig ?
2018. okt. 28. 15:10

Egyébként, hogy állnak a fejlemények?

Fórumindító?

64. c4f5f81270 (válaszként erre: 63. - Érdekes73)
2018. okt. 28. 14:37
Valószínű, hogy igen.
63. Érdekes73 (válaszként erre: 61. - C4f5f81270)
2018. okt. 27. 20:08
Lehetséges.Na és ennyire szerelmesek is ?
2018. okt. 26. 07:08
Alapból azt nem értem, hogy aki belemegy egy ilyen viszonyba, az miért csodálkozik azon, hogy előbb vagy utóbb kiderül, és utána a kollégák ferde szemmel néznek rá, vagy uram bocsá, kibeszélik a háta mögött. Hát ne haragudj a világ, de ne sírjon a **rva ha b**sszák.
61. c4f5f81270 (válaszként erre: 59. - Érdekes73)
2018. okt. 26. 05:15

Nagyfokú megalkuvás, minimális önbecsülés, nulla büszkeség.

Általában az ilyen hozzáállású nőkkel tudják megtenni 🤔

60. oneman (válaszként erre: 59. - Érdekes73)
2018. okt. 26. 00:48
Én nem vagyok a hazudozás híve de valószínűleg azért, mert ha nyíltan megmondja hogy semmi mást nem akar csak időnként egy jót szeretkezni akkor a nő elhajtja a francba, mondván hogy csak arra kell neki. Maguk a nők mondják néha, hogy legalább hazudná hogy csak én kellek neki, meg hasonlók. Így vannak az emberek szocializálódva, ezzel lehet elérni hogy egy nő hajlandó legyen szerető lenni. Van akinél a cél szentesíti az eszközt.
2018. okt. 25. 21:52
Női aggyal nem tudom felfogni hogy miért jó az egy nős férfinak hogy éveken évtizedeken ( itt volt szó 18-20 évekről is ) keresztül hazudozzon a szeretőjének hogy elválnak és majd csak ő lesz ...Mondjuk azt se értem hogy képesek ezt bekajálni ennyi ideig a nők.
2018. okt. 24. 22:26
Azt mindkettönek akarni kell...
57. Érdekes73 (válaszként erre: 56. - 401f36ab4a)
2018. okt. 24. 20:54
Könnyű Katát táncba vinni...
56. 401f36ab4a (válaszként erre: 55. - Guruljka)
2018. okt. 23. 05:39
Meg van olyan nő is, akinek állandóan riszálni kell, boldog boldogtalannak, "de ő nem akar rosszat és nem akar házasságba belerondítani".
55. Guruljka (válaszként erre: 54. - Tryxia)
2018. okt. 23. 00:03
Azért van olyan férfi is, aki "a krumplit is "elkapja", ha el nem gurul..."- aki ezt inkább csak annyiba tekinti, mint egy éttermi ételt a házikoszt után.
54. Tryxia (válaszként erre: 31. - Andi6020)
2018. okt. 22. 23:10

Szerintem az, ha valaki félrelép biztos nem annak a biztos jele, hogy odahaza minden rendben van :D Szerintem...


Én csak arra gondolok, hogy én már csak azért sem kezdenék egy olyan pasival, aki a legfontosabb pillanatban hagyná ott a családját (tételezzük fel, hogy otthagyná), mert most mi a garancia, arra, hogy nem teszi meg megint? Jön egy megoldhatatlannak látszó helyzet és puff futásnak ered.


Bár tény, hogy a kapcsolatok többsége a kommunikáció hiánya miatt megy tönkre. Én nem értem, hogy mi olyan nehéz abban, hogy kimondjuk, hogy mi a gond és megoldást találni rá? :D


Bocsánat, kicsit elfilozofálgattam, de azért én kíváncsi vagyok a fejleményekre, hogy végül is, hogy alakult tovább.

53. 401f36ab4a (válaszként erre: 51. - Ismeretle987)
2018. okt. 22. 21:01
Ha tudnál, akkor indulj el.
52. Érdekes73 (válaszként erre: 36. - Gabbbicica)
2018. okt. 22. 20:46
Szerdánként azért megh.ülyült hiába volt olyan "okos"....
2018. okt. 22. 19:45
Persze ő is felmondhatna. De nekem nem kell egy családot ellátni a fizetésemből, és szerencsémre tudnék már most máshová menni dolgozni.
50. dd9dec5381 (válaszként erre: 48. - Ismeretle987)
2018. okt. 22. 19:42

Ennek csak akkor van értelme, ha utána sem keresitek egymást.

Mert azért a mai világban nehéz a teljes hirzárlat. Csak egy kis chat, mizu, mail egy telefon mindenki jól van-e...

49. birebora (válaszként erre: 48. - Ismeretle987)
2018. okt. 22. 19:37
Felmondhatna ő is, nem?
2018. okt. 22. 19:27

Köszönöm a pozitív és a negatív hozzászólásokat.

Nem hitegetem és eddig se hitegettem magam hogy ez komolyra fordulhatna. Nagyon friss ez a dolog köztünk és már most tudom hogy rossz és elítélendő. Ezért is írtam ebbe a fórumba hogy halljam más emberek véleményét, tapasztalatait hogy ha már egy ilyen viszony fenn áll és meg akarom szüntetni azt hogyan lehet kezelni.

Ezért köszönöm a hozzászólásokat, leülök vele és tisztázom vele helyzetet amíg még nem lesz baj. Ha utána meg mégsem menne az együtt dolgozás a munkahelyen akkor fel kell mondani..

47. semleges (válaszként erre: 32. - Globus)
2018. okt. 22. 18:48

Én azt gondolom, hogy az ilyen meg is érdemli.

Nekem is van ilyen ismerősöm. Már nem is sajnálom, inkább megvetem mindkettőt. Ott is van már a pasinak unokája.

46. semleges (válaszként erre: 14. - Ismeretle987)
2018. okt. 22. 18:40
"Már 3 éves"?! Még három. Őt fel kell nevelni. Semmi keresnivalód az életükben. Zavaró tényező vagy. Az a pasi aki megcsalja a terhes feleségét egy aljas here.
45. dd9dec5381 (válaszként erre: 43. - 401f36ab4a)
2018. okt. 22. 18:38

Igen.

Bár ez a csaj az előző nős pasit sem akarta elszedni az asszonyától, neki tényleg megfelel a viszony.

Ezt csak arra írtam, hogy néha akadnak kivételek.

44. semleges (válaszként erre: 1. - Ismeretle987)
2018. okt. 22. 18:36
Most van az a pont. Ha nem akarsz neki rosszat és nem akarod, hogy elhagyja a családját állj le. Ha kell és nem bírjátok ki mondj fel. Valószínű ő sem hagyná el érted a családját.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook