Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkahelyi viszony vagy már szerelem??! fórum

Munkahelyi viszony vagy már szerelem??! (beszélgetős fórum)

1 2 3
13. Bless the child (válaszként erre: 8. - Ismeretle987)
2018. okt. 22. 09:14
Szerintem vagyunk itt többen, akik napi 8 órában össze vannak zárva pasival. Felőlem összerakhatnak 100 szuper ipsével, ez mind akarás kérdése. Nehogy már ez legyen a kifogásod
12. kisj
2018. okt. 22. 08:58
Te most komolyan a tőled 1 méterre ülő kollégáddal léptél félre csak azért, mert "össze vagy zárva" vele?
11. Magdalénia (válaszként erre: 9. - Ismeretle987)
2018. okt. 21. 23:06

Szingli vagy és mint ilyen, nyitott vagy minden pasira. Bárki, aki melletted ül, jó dumája van és jól is néz ki.


Nem elhidegülés az, hanem a 9 hónap alatt változik a férfi, hiszen passzív szemlélője a dolgoknak. Majd amikor félrelép, esetleg veled, rájön, hogy mekkora hülyeséget csinált. Aztán te is rájössz és akkor váltasz munkahelyet.

A legkönnyebb egy nős férfivel flörtölni, akinek a felesége éppen várandós, ill.frissen szült.

10. andi6020 (válaszként erre: 9. - Ismeretle987)
2018. okt. 21. 22:09
Ja, amúgy ez mindig így van. Hogy elhidegültek egymástól. Persze. És az asszony egy sárkány, aki nem érti meg.
9. ismeretle987 (válaszként erre: 5. - Tryxia)
2018. okt. 21. 21:45

Hogy mi az erősebb bennem? A józan ész azt diktálja hogy ezt nem szabad... De közben alig várom hogy újra láthassam, és tudom (mivel mondja) hogy ő is.

Otthon tudom hogy nincs minden a legnagyobb rendben.. Elhidegültek egymástól, és hogy mentsék a kapcsolatukat született egy kisbaba, ami persze nem tette jobbá az ő kapcsolatukat..

8. ismeretle987 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2018. okt. 21. 21:41

Sose gondoltam volna hogy én egy ilyen kapcsolatba bele fogok menni, de emberek vagyunk és hibázunk. Bízom benne hogy téged az érzések sose fognak elvinni. Főleg ha 2 éve napi 8 órában össze vagy valakivel zárva.

"Micsoda álszent duma, ehh" - Nem gondolnám hogy álszent lenne..

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Ismeretle987)
2018. okt. 21. 21:36

A baj már megtörtént.


" de nem akarom hogy miattam elhagyja a családját. Kedvelem nagyon, rosszat nem akarok neki és megbántani se szeretném"


Micsoda álszent duma, ehh


Tusolj le.

2018. okt. 21. 21:32

Sajnos már nem egyszeri eset volt.. Megbeszéltük hogy ennél több nem lehet köztünk mint ami van, és ha úgy érezzük hogy a pókerarc nem megy a munkahelyen, se otthon illetve ha valemyikünk többet kezd érezni akkor hagyjuk.

De én nem szeretném megvárni azt hogy valamelyikünk többet érezzen, mert a pókerarc nagyon megy bent....

Igazad van Ilike, felnőtt emberek vagyunk. Hibáztunk, a következő munkanapon tisztázom is vele. Ha meg utána a pókerarc az ami nem megy, akkor dobbantani kell.

2018. okt. 21. 21:29

Igen, itt már eleve az a baj, hogy belementél egy ilyen dologba, holott, már akkor megálljt kellett volna mondanod, amikor komolyabbra fordult, mint csak csintalankodás.

A kérdés itt, hogy mi erősebb benned? Az, hogy ne tedd tönkre a kapcsolatát, avagy amit érzel iránta.

Azért kérdezem, mert bár nem támogatom én sem, hogy belerondíts valakinek a párkapcsolatába, de én már láttam eleget, hogy tudjam ez nem olyan, hogy csak azt mondod, hogy ennyi és vége, ha esetleg ebben már itt szerelem is van. Ez sokkal bonyolultabb, mint amilyennek látszik.

Mindenképp kérdés, hogy a pasi miért tekinget félre? Esetleg gondja van otthon a családjával, azaz a feleséggel? Ezt érdemes vele is átbeszélni, hogy mégis mit akar. Mert ha már elve elhidegült a családjától és helyrehozhatatlan a kapcsolata a feleségével, akkor miért gátoljunk meg valakit, hogy boldog életet éljen? Bocsánat, de ezt nem tudom megérteni. A gyerekek miatt? Sokkal rosszabb ez a gyereknek, ha nincs minden rendesen letisztázva, ha úgy nőnek fel, hogy az ő családjuk tökéletes és pazar. Avagy ha sok otthon a folyamatos perpatvar...

A lényeg, hogy legyetek tisztában mindennek a következményeivel. Ilike1984-nek pedig teljesen igaza van. Nem kell felmondanod. Mindent felnőttek módjára kell megoldani.

2018. okt. 21. 21:26
Nem kell ebből ekkora drámát köríteni. Állítsátok le magatokat és ne vekengjetek ezen többet.
3. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Ismeretle987)
2018. okt. 21. 21:16
Nem kell felmondanod. Felnőtt emberek vagytok. Megbeszélitek, hogy egyszeri eset volt, és nincs tovább. Ennyi.
2. globus (válaszként erre: 1. - Ismeretle987)
2018. okt. 21. 21:01
Koccolj le róla. Tegnap volt az a pont.
2018. okt. 21. 20:53

Több mint két éve dolgozom egy cégnél, és a kollégám kb 1 méterre ül tőlem. Pár hónapja elkezdtünk egymással flörtölni ami odáig jutott hogy jobban összemelegedtünk... Ami miatt rettenetesen utálom magamat, mert a kollégámnak családja is van, így most én lettem az a bizonyos harmadik.. És még tovább rontja a helyzetet hogy úgy érzem tudnám szeretni, és ugyan ezt látom ő rajta is hogy kezd többet táplálni irántam.. Tudom már késő ezt az egészet semmivé tenni, de nem akarom hogy miattam elhagyja a családját. Kedvelem nagyon, rosszat nem akarok neki és megbántani se szeretném!

Kérdés inkább hogy meddig lehetünk mi még egy légtérben nap mint nap, hogy ebből ne legyen baj? Mi lehet az a pont/esemény amikor fel kell mondanom hogy ne sérüljünk?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook