Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Munkahelyi viszony vagy már szerelem??! fórum

Munkahelyi viszony vagy már szerelem??! (beszélgetős fórum)

1 2 3
43. 401f36ab4a (válaszként erre: 42. - Dd9dec5381)
2018. okt. 22. 18:19
Akkor az meg ott bibis, hogy a nőhöz költözni.
42. dd9dec5381 (válaszként erre: 40. - 401f36ab4a)
2018. okt. 22. 18:16

Jelenleg is ismerek.

Köztük az a konfliktus, hogy a faszi csomagolna, költözne, komolyra fordítaná, de a csaj nem akarja.

41. ab61752c45 (válaszként erre: 40. - 401f36ab4a)
2018. okt. 22. 18:15
igen.
40. 401f36ab4a (válaszként erre: 39. - Dd9dec5381)
2018. okt. 22. 18:13

Te ismertél valaha olyat?

Vagy csak messziről jött ember volt?

2018. okt. 22. 18:11

Kell legyen ezeknél a nőknél némi önértékelési zavar, legalábbis azoknál, akik évekre, évtizedekre benne ragadnak egy ilyen viszonyban.

Akiben van egészséges önbecsülés, egy idő után kilép egy ilyen liezonból, mert megalázónak érzi.

Mondjuk nagy ritkán látni olyan egyedülálló nőt, aki tényleg nem akar többet a nős faszitől, és bőven elég neki a kötetlen kufirc és időtöltés.

38. 401f36ab4a (válaszként erre: 36. - Gabbbicica)
2018. okt. 22. 18:04

Minden szerdán ... Durva.

Aztán gondolom még büszkén hangoztatta is, hogy az egyedülálló nő az igazi, aki nem függ senkitől.

37. 401f36ab4a (válaszként erre: 31. - Andi6020)
2018. okt. 22. 18:01
Hát igen. Vicces is meg siralmas is. És mindegyik azt hiszi magáról, hogy ő a csodanő, aki miatt majd tényleg biztos elválnak ezek a pasik. Egyszer majd. Csak mindig közbejön valami.
36. gabbbicica (válaszként erre: 31. - Andi6020)
2018. okt. 22. 17:52

Nekem is volt ilyen kolleganom. Okos, diplomas, kozepvezetoi pozicio...


Szinten kb 25 eves korátol 40 eves koraig voltak "egyutt".


Minden szerdan rohant haza 16.00kor....


A pasi mindig vált.... ott is szuletett a házasságban 2 gyerek.... nyaraltak, teleltek...


Kolleganom nem nyaralt, mert a pasival szeretett volna, karacsony utan 1 honapig ki volt borulva... Aztan elfelejtette es minden ment tovabb.


Vegul a pasi dobta ki, de szerintem meg mindig tartana a dolog.


A csajnak se gyereke, se kutyaja, se macskaja....

35. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Ismeretle987)
2018. okt. 22. 17:51
Még csak annyit szólnék hozzá az eddigiekhez, hogy kérlek ne hitesd el magaddal azt, hogy ebből szerelem is lehet. Nem lehet. Változatosságot adsz neki. Ennyit jelentesz. Legyen büszkeséged. Mondd ki Te a végszót, hogy nincs tovább, ennyi volt.
34. b4b1d52444 (válaszként erre: 31. - Andi6020)
2018. okt. 22. 17:31
Persze, hogy azok. Mármint okosak és műveltek. Hülye ember nem tudná ezt a sok lúzert éveken keresztül bolondítani.
33. Guruljka (válaszként erre: 31. - Andi6020)
2018. okt. 22. 17:00
Egy ilyen "már csak papír a házasságom" próbálkozott nálam, de a találkozásig sem jutottunk el. Megírtam, hogy sem oka, sem ürügye nem akarok lenni semminek, és hogy a szállásgondjai a feleségénél sokkal könnyebben megoldódnának. Nem kell itt ábrándozni, kérem.
32. globus (válaszként erre: 31. - Andi6020)
2018. okt. 22. 16:56

Ismerősöm kb. 25 éves kora óta kullog nős pasi után, annak munkahelyén zajlott a románc. Ezalatt született annak második gyereke, óvodások lettek, iskolások, középiskolások, főiskolások. Élettársaik vannak, talán unoka is várható. Pasi jövőre nyugdíjas lesz, kíváncsi vagyok, mit fog kitalálni. Isten tudja, hányszor ígért válást, fűt-fát.

Nő kb. 45 most. Elszállt a fiatalsága egy faxért - gyereket nem szült, mert az megtiltotta. Most már minden mindegy, csinálják, amíg lehet.

31. andi6020 (válaszként erre: 21. - 401f36ab4a)
2018. okt. 22. 16:44

Én azért nem tenném tűzbe a kezem azért, hogy tényleg elhidegültek egymástól.

Valamit mondani kell, lehetőleg olyant, ami könnyebbé teszi a kufirc létrejöttét.


Vicces amúgy, hogy minden szeretői státuszban lévő nő benyalja ugyanazt a sablon. szöveget.


Egyik barátnőmnek van nős pasija. 18 éve. Mindig mindjárt válnak, mindig szar a helyzet otthon. Mégis ezalatt gyarapodott a család 3 gyerekkel. Utaznak, nyaralnak. A csaj meg még mindig hiszi, hogy válni fognak. Okos, művelt emberről beszélek.

2018. okt. 22. 16:18

Szerintem te már többet érzel különben nem foglalkoznál ennyire a témával.


De ha a pasi azt mondta több nem lehet köztetek akkor sajnálom de csak arra használ...

Legyen önbecsülésed és szálj ki ebből minél hamarabb.

2018. okt. 22. 14:36

Az esetek 99%-ban, amiket az eddigi munkahelyemen lattam, a szeretobol nem lesz uj feleseg.


Vagy ha megis, akkor mindig jon egy fiatalabb es problemamentes, akinek lehet panaszkodni....


Tipikusan jellemzo ez a munkahelyemen az olyan pasikra, akiknek hatalmas traumát okoz, hs le kell vinni otthon a szemetet (amit ők is termelnek) vagy el ke menni a boltba, mert a wc papir nem a furdoszobaszekrenyben terem....


Csak a szereto ezt megerti, hogy juj szegeny, milyen sz..r elete van otthon.... ha meg feleseg lesz, azon az oldalon meg mar nem olyan jo, hogy haztartasi robot is lesz egyben.


Mindenesetre en nem mondanek fel, ha nem talalnek ugyanennyi fizuert, ugyanilyen szinvonalu munkat.


20-as eveim kozepen en is egyutt voltam vkivel, a vegen mar csak baratkent szerettem, de nem akartam megbantani, nem akartam vitazni az anyagiakon stb. Tavolrol sem volt rossz még, szexeltünk is, de akivel összemelegedtem, persze, hogy azt mondtam neki, amit hallani akart.... hogy otthon nincs szex es vele minden más. Eszembe nem volt miatta dobbantani, mert nem akartam vele párkapcsolatot.


Végül sajat magam miatt leptem, es jo par evig egyedul voltam.

28. Magdalénia (válaszként erre: 14. - Ismeretle987)
2018. okt. 22. 12:59

3 éves korig van a legtöbb probléma, amíg ovis lesz egy gyerek. Egyes nőnek nem könnyű túllendülni rajta, amíg a kismamából újra nő lesz. Némelyik férfi ilyenkor háttérbe szorultnak érzi magát, pedig ilyenkor van rá a legnagyobb szükség. Sokszor amikor hazamegy, nem egy kipihent csini nő várja, ahogyan még régen, hanem egy síró gyerek és fáradt anya.

Legtöbbször nem a kapcsolatukkal van baj, hanem a kialakult helyzettel és ilyenkor jól jön a pasinak egy lelki szemétkosár (is), aki ráadásul el van olvadva tőle.

Csak a problémát keresed magadnak és másoknak és közben fogy az időd.

27. dd9dec5381 (válaszként erre: 26. - Amaunet)
2018. okt. 22. 12:45
Nyilván, csak ő védekezett ezzel.
26. Amaunet (válaszként erre: 25. - Dd9dec5381)
2018. okt. 22. 12:39

Egy apa ilyenkor kerül közel a gyermekhez.


Ettől függetlenül fenntartom, hogy csak egy kis kiruccanás volt ez az eset.

25. dd9dec5381 (válaszként erre: 24. - Amaunet)
2018. okt. 22. 12:33
Azt írta hogy már 3 éves a gyerek.
24. Amaunet (válaszként erre: 9. - Ismeretle987)
2018. okt. 22. 12:25

Nagy a fellángolás!:)


Gondolom, mindent elhiszel a pasinak bármit is mond.

Egy terhes feleségtől nem elhidegül, hanem kíméli az állapota alatt.

Te pedig kéznél voltál. Még a neten sem kellett keresgetnie alkalmi partner után.

Ha megszületett a baba felejtsd el! Apa lesz belőle, család lesznek és neked ott már semmi helyed.

23. ab61752c45 (válaszként erre: 21. - 401f36ab4a)
2018. okt. 22. 12:21
van olyan típus,aki soha nem fogja fölismerni,neki mindig új kell,a feleség meg tűri.hát ilyet fogott ki aki a legyet még röptében is.míg ki nem öregszik.
22. 401f36ab4a (válaszként erre: 20. - Tryxia)
2018. okt. 22. 12:14

Még annyi jutott eszembe, hogy az is eleve rossz döntés, hogy családos férfival törekedni szerelmi kapcsolatra, mert hát az a cél, ha jól sejtem, azt sejteti a cím: viszony helyett szerelemmel áltatja magát. Áltatja, hogy majd őt szereti, majd őt jobban szereti, mint a feleséget. Ez pont olyan hiba, mint gyerekkel megoldani egy rossz kapcsolatot.

Én ezt az utat látom, nem a feleséget sajnálom. Sajnálatra méltó egy ilyen szituban mindhárom fél.

21. 401f36ab4a (válaszként erre: 20. - Tryxia)
2018. okt. 22. 12:01

Szia!

Én nem hiszem és nem tudom feltételezni ,hogy bárki is álszentségből vállalna gyermeket egy házasságban, hanem inkább hitegetik magukat, hogy majd így jobb lesz, hogy majd így közelebb kerülnek egymáshoz. Bíznak a jóban, mert akarják a jót, csak rosszul állnak hozzá, egy új kis élettel akarnak kovácsolni. Viszont így még semmi sincs teljesen elveszve, én meg olyan házasságot ismerek, ahol észhez tértek a szülők, és felismerték, hogy közös az útjuk, még ha meg is bicsaklott. Én bízom benne, hogy ez a férfi is felismeri, és fontosabb neki a családja, mint párszor félrekefélni a munkahelyi cukival, aki annyira megérti, hogy neki milyen rossz.

20. Tryxia (válaszként erre: 9. - Ismeretle987)
2018. okt. 22. 11:49

Látom sokan nem nagyon gondolják át a helyzetet, csak követnek egy társadalmilag és erkölcsileg elfogadott tervet.

Gondolom sok itt a Hoxán a gyermekes anya és mindenki egyből a feleség helyébe képzelte magát és ezért csak egy utat lát.

Ismeretlen987 én megértem a problémádat és értem, hogy segítségért fordultál az itteni néphez. Nézd el, ha kissé agresszívak, hisz érzelmek vezetik őket is nem csak téged :)

Mondjuk ez egy eleve rossz döntés volt, hogy gyerekkel próbálják megoldani a rossz kapcsolatukat. Az ilyen gyerekeket annyira sajnálom :( Én azt mondom, hogy ez az álszentség. Tudok én is egy ismerőst, akiknek nemrég megszületett a második gyermek is, de tudom, hogy a kapcsolatuk nem az igazi. Csak ugye ha már ott a gyerek, mit csináljon, így kell leélnie az életét és pont.

A te helyzetedre pedig mindenképp az a megoldás, hogy tény, hogy neked is könnyebb volna, valaki mást keresni, akinek mondjuk még nincs gyereke és nincs elkötelezve. A kollégáddal pedig mindenképp beszélned kell, hogy térjen észhez, mert ott a felesége, és ott a gyerek. Tegye rendbe a családját, gondoljon a gyerekére, mert mindig a gyerek az első egy családban. Ha egy kicsit észhez térne ő is, már nem manipulálna téged a szép szavakkal, mert ugye ez nem csak egy emberen múlik azt ne felejtsük el.

Olykor valóban nem a szívünkre kell hallgatni, hanem a józan eszünkre.

Ha ő neki is sikerül téged elengednie, akkor neked is sokkal könnyebb volna.

19. ab61752c45 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2018. okt. 22. 10:27
nem fogja,nyugodj meg.minden nőnek ezt mondja.
18. 401f36ab4a (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2018. okt. 22. 10:15
Azta ... Nagyon igazad van!
17. michelle.r (válaszként erre: 9. - Ismeretle987)
2018. okt. 22. 10:15
Ha így áll a helyzet, akkor viszont legyetek tisztességesek mind a ketten. Vállaljátok fel. Költözzön el a családjától, fizessen rendes gyerektartást, ti meg éljetek boldogan.
16. michelle.r (válaszként erre: 8. - Ismeretle987)
2018. okt. 22. 10:13

Tudod mi a hiba? ha nem figyelek, és só helyett cukrot teszek az ételbe. Vagy átmegyek a piroson, mert nem figyelek. De az, hogy egy nős pasival kavarni kezdek, az minden, csak nem egy hiba.


És igen, álszent a dumád, mert ha nem az lenne, akkor nem nyitnál egy fórumot, hogy megerősítéseket szerezz, hanem tudnád, hogy mi a dolgod. Megmondani azt, amit itt leírtál: megtörtént, de nem akarok belekavarni az életedbe, próbáld meg rendbe hozni otthon a dolgokat, mától kezdve újra CSAK kollégák vagyunk.


Álszent duma az, hogy az érzések visznek bele egy ilyen kapcsolatba. Nem az érzések húzták le a bugyidat.

15. f66a7e48f9 (válaszként erre: 14. - Ismeretle987)
2018. okt. 22. 10:07
Nem vagytok rossz emberek, de a végén úgyis az sül ki belőle, hogy te tetted tönkre a házasságukat. Azt tanácsolom, ne folytassátok. Képzeld magad a felesége helyébe (ha megtudja), és dönts jól.
2018. okt. 22. 09:30
A gyerek már 3 éves, szóval nem most történt hogy a terhesség alatt elhidegult a nőtől. Nem gondolom hogy én vagy ő rossz emberek lennénk ettől. És kifogások sincsenek, csak tények..
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook