Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Munkaerő kölcsönző cégnél mennyi idő után adják ki a papírjaimat? fórum

Munkaerő kölcsönző cégnél mennyi idő után adják ki a papírjaimat? (tudásbázis kérdés)

2017. nov. 2. 14:51
Köszi szépen, végül hétfőn tudott fogadni a hölgy...és ő is ezt mondta.Csak lehet emiatt buktam az új melót :S
9. era06 (válaszként erre: 1. - Krisztina0218)
2017. nov. 1. 17:54

[link]


5 nap múlva

8. 124637ff9b (válaszként erre: 6. - Johannia)
2017. okt. 29. 17:41

Szerintem aki a MÁK-hoz tartozik pl, annak soha nem adják oda aznap minden papírját, és a munkabért se utalják el. Én legalábbis kétszer jártam már így.

Az ideiglenes megszüntetővel viszont rögtön mehettem tovább, a bérbesorolás, éves szabi kiszámolása stb bőven ráér egy hét múlva is, ha már munkába állt az ember máshol. Csak az a lényeg, hogy legyen hivatalos papír az előző munkaviszony megszűnéséről.

7. Johannia (válaszként erre: 6. - Johannia)
2017. okt. 29. 08:58
*cégtől
2017. okt. 29. 08:57

Sztem vehtol is fugg.de normalis esetben minden papirt az utolso nap oda kell adni. Ha nem akkor is bemehetsz es megkérdezed mi van.meg nem is ertem.meg olyan helyen nem dolgoztam ahol utolso munkanapon ne utaltak volna el a fizut.

Beszélj a céggel h neked kell a papir azonnal. Talan torveny is van ra hogy utolso munkanapon oda kell adni mindent.

5. krisztina0218 (válaszként erre: 4. - 124637ff9b)
2017. okt. 28. 09:19
Igen, csak az új helyen kérnek minden papírt, hogy be tudjanak léptetni és végre elkezdjek dolgozni..
4. 124637ff9b (válaszként erre: 3. - Krisztina0218)
2017. okt. 28. 08:58
A kilépővel sztem simán tovább tudsz menni, a többit majd pótolod.
2017. okt. 28. 08:56
Igen, de a burger csak a kilépő papírokat adja ki, minden mást a prohumán intéz.Legalábbis ezt mondta az étteremvezető.
2017. okt. 28. 08:51
Minden papírt a kilépés napján kell kiadni!
2017. okt. 28. 08:43
Nem tudtak fogadni a héten( jó kis melóhely, hogy mindig szabin vannak..), ezért hétfőn megyek be a prohumánhoz.Most megkell várnom a 9.-ét (fizetést akkor szokták utalni), hogy az összes papíromat, tb kiskönyv, levonásokról a papírokat kiadják?Nem akarok olyan későn kezdeni az új helyen, mert akkor decemberben l___sz pénzt kapok...főleg, hogy ez a hónapom nem lett telibe, és a cipőt is levonja a prohumán...Van valami határidő esetleg?Vagy nem függ össze a papírok kiadása a bérkifizetéssel?Köszönöm előre is a válaszokat.Szép hétvégét mindenkinek!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook