Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Multifunkciós babakocsi fórum

Multifunkciós babakocsi (beszélgetős fórum)


18. Kata@ (válaszként erre: 17. - Delbuk)
2022. márc. 25. 15:44
El fogadom azt is akinek bejött. :) Mi a 3.emeleten laktunk,nem volt lift.Cipeltem le fel a babakocsit,mert a kutyát sétáltatni kellett.Utána vettem a kendőt,azt meg nem nem szerette a lányom.Hét hónapot szendvettünk ki ott,aztán kertes házba költöztünk.
17. delbuk (válaszként erre: 15. - Kata@)
2022. márc. 25. 13:35

Epp az volt a lenyeg, hogy egy mozdulattal rakattinthato volt a babakocsira, igy nem kezben/lobalva vittuk a gyereket. Azert egy ujszulottet nem tudom, hogy vittunk-hoztunk volna a negyedikre nelkule? 🥴

En imadtam, egy pattintassal ki lehetett venni az autobol is (bazistalppal), de nalunk 7 honapos kora korul kinotte. 🤭

Nem a babakocsi resze volt, de egy adapterrel kompatibilis volt.

16. Léna123 (válaszként erre: 15. - Kata@)
2022. márc. 25. 10:55
:DD Hát ahogy nőttek, nem voltak könnyűek, én a kettő gyereket (ikrek) el sem bírtam együtt, csak a férjem. De azért sikerült úgy elhagyni a babakort, hogy nem ütöttük, vertük őket oda sehova. :D
15. Kata@ (válaszként erre: 12. - Léna123)
2022. márc. 25. 10:27
Azért mert már azt is rossz nézni,hogy szerencsétlen babát hogy viszik a karjukon.Ütik minden hova oda,alig bírják.Baromi kényelmetlen lehet,a babának is és a szülőknek is!
14. Alnisa (válaszként erre: 1. - Ranit)
2022. márc. 25. 08:33
Mi nem ne, vettünk külön, azt használtuk az autóba ami a szettben volt (pont azért vettük olyant, hogy ne kelljen mindent külön vásárolgatni). Teljesen jó volt, ugyan olyan, amit külön lehet venni az autóba.
13. NomNom (válaszként erre: 12. - Léna123)
2022. márc. 25. 08:09
Igen főleg ami csak lepattintható arrol a talp részről. Meg amikor aludt bevittem vele együtt és kiemeltem belőle az ágyra.
12. Léna123 (válaszként erre: 11. - Kata@)
2022. márc. 25. 07:43
Miért ráz a hideg tőle? Attól függetlenül, hogy autóban ki mit használ babáknál, szerintem praktikus. Ha dokihoz, védőnőhöz kellett vinni őket, a legegyszerűbb volt. Nem nyitogattuk minden alkalommal a babakocsit, csak kivettük a hordozót. Mi az első babakocsinknak a hordozó részét használtuk ki legjobban.
11. Kata@ (válaszként erre: 1. - Ranit)
2022. márc. 25. 07:35
Szia!Nekem 2in1-ben babakocsim volt,tehát nem volt ez a hurci része.Engem a hideg ráz tőle!Volt rendes gyerek ülés (illetvemég most is az van,két éves),ami 0-18kg ig.jó.Szeretjük.Lehet állítani 3 féle fokozatban.Mikor alszok hanyatt döntöm.
10. NomNom (válaszként erre: 8. - Charlize)
2022. márc. 25. 06:06
Igen a talp mindenképpen jó és biztonságosabb is úgy.
9. Charlize (válaszként erre: 6. - Ranit)
2022. márc. 25. 05:21
Elvileg be lehet kötni önmagában is, de bázistalppal könnyebb volt. Kicsi autóban mivel megemeli a talp, jobban elfért.
8. Charlize (válaszként erre: 6. - Ranit)
2022. márc. 25. 05:19

Nekem Cam babakocsim volt. Teljesen jó a hordozója, a külön vásárolhatók sem jobbak.

Ezt rá lehet csatlakoztatni a vázra, ha másikat veszel, azt nem biztos.


Egy bázistalpat vettem hozzá, könnyebb volt berakni a kocsiba azzal.

7. Léna123 (válaszként erre: 6. - Ranit)
2022. márc. 24. 22:39
Nem emlékszem már pontosan, de külön biztos semmit nem vettünk hozzá. Ha jól rémlik ezek adapteres hordozók, amit a kocsiba lehet bekötni. Remélem nem írtam most óriási marhaságot, az biztos, hogy nem kellett venni semmit külön.
2022. márc. 24. 22:31
És a hordozóhoz meg kell valami, hogy autóba be lehessen kötni?
5. Léna123 (válaszként erre: 1. - Ranit)
2022. márc. 24. 22:27
A multifunkciós babakocsinak a hordozó része használható autósülésként a babáknak. Menetiránnyal háttal kellett bekötni, mi azt hasznàltuk míg ki nem nőttèk a gyerekek. Szerintem biztonságos, ha maga a hordozó jól van bekötve.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Ranit)
2022. márc. 24. 22:21
Milyen része?
3. NomNom (válaszként erre: 2. - NomNom)
2022. márc. 24. 22:20
*autos ülés
2. NomNom (válaszként erre: 1. - Ranit)
2022. márc. 24. 22:20
Babakocsit olyat vettem h Mózeskosár + sportkocsi, autós üzlet külön. Szerintem az ilyen 3-4 az egyben babakocsik elég gagyik, én nem bíztam volna az autós ülésben.
2022. márc. 24. 21:44

Sziasztok,


Szerintetek a multifunkciós babakocsi hurci része autóban mennyire biztonságos?


Ti vettetek külön babaülést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook